Komentarze (478)
"500 dol. na czasopisma". Władze Uniwersytetu Szczecińskiego reagują na wpis prof. Popieli
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kaschubowski

  Oceniono 13 razy 13

  Będący w PISie nie wyobrażają sobie że można nie brać łapówek..Sądzą po sobie..

 • babajaga99

  Oceniono 15 razy 13

  Przecież to jest programowa piSSia szczekaczka. Szczekała już na WOŚP i Owsiaka, Tuska, protesty antyrządowe. Krótko mówiąc szczekanie na wszystko co NIEpis. Etatowy obrzucacz g..nem. I to z niewybrednym słownictwem. Szczecińska baba bazarowa - krysiunia.

 • kiwdu53

  Oceniono 17 razy 13

  Dla mnie wystarczy, że powołuje się na Boga. Tzn, że nie ma żadnych dowodów i innych argumentów na poparcie.

 • tomke

  Oceniono 15 razy 13

  Jak tam prokuratura Ziobry? Jest juz postepowanie z Art. 226. KK "Znieważenie funkcjonariusza publicznego lub organu konstytucyjnego RP"? Agnieszka Popiela wlasnie sama przyznala, ze nie ma dowodow na opublikowane przez siebie oszczerstwa.

 • dlugi0330

  Oceniono 15 razy 13

  Jeżeli Popiela dała łapówkę i nie doniosła prokuraturze, że ktoś popełnia przestępstwo, to jest albo głupsza niż wygląda, albo po prostu łże jak typowa pisówa z Radia Maria. Za chwilę ogłosi, że była molestowana 20 lat temu, ale nie doniosła, bo orgazm jej sie podobał.

 • maciek76

  Oceniono 12 razy 12

  Nie zasłaniać się Bogiem. Jak nie porafi udowodnić wręczenia łapówki, to powinna milczeć. Inaczej jest to pomówienie. Pan marszałek powinien złozyć pozew o zniesławienie, inaczej wszelkiej maści paszkwilanci będą wieszać psy na ludziach.

 • feurig59

  Oceniono 11 razy 11

  Przeciez wystarczy zobaczyc zdjecie pani profesor i zobaczyc jej wpisy i dotychczasiwe akcje. Twarz PiS, brwi w gore, kaciki ust mocbo w dol. Ci ludzie sa nieszczesliwi, niespelnieni, niezadowoleni z niczego. I przyszedl pan prezes i wytlumaczyl im, ze ich nieszczescie to wina PO, UE, Niemcow, Rosjan, zydow, lgbt, uchodzcow, Islamu, TVN, Sorosa, "lewakow", feministek, wegetarian, ekologow, Grety Thunberg, gazety wyborczej, KODu, Obywateli RP, a przede wszystkim Tuska.
  I oni mu uwierzyli.🤣🤣🤣🤣

 • rozterka47

  Oceniono 11 razy 11

  Pani profesor nie zapomni do końca życia ale dopiero dzisiaj o tym mówi ? Wcześniej coś Pani groziło czy jak ?

 • epik73

  Oceniono 11 razy 11

  Coś gdzieś komuś kiedyś bez potwierdzeń. Kobieto nie ośmieszaj się. Ale w sumie jak nie ma siły argumentów to sie zaczynają argumenty siły.

 • fctheduck

  Oceniono 13 razy 11

  Cyt: "Popiela w 2015 roku była w honorowym komitecie poparcia Andrzeja Dudy. I nazywana jest "szczecińską Krystyną Pawłowicz"." No to mamy jasność co to za indywiduum.

 • stefan-50

  Oceniono 13 razy 11

  Stara metoda Kaczyńskich w stylu "wiem, ale nie powiem", "doniesiono mi", "słyszałem", "krążą plotki że". Już Lech to stosował a teraz rożne sprzedajne miernoty podtrzymują. Olać !!!!!!!!!!!!

 • habib78

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Popiela prezentuje solidne sowieckie standardy. Rzuca pomówieniami i oczekuje, że ktoś będzie udowadniał niewinność.

 • acototak

  Oceniono 10 razy 10

  Gdyby sprawa "miała pozostać w sumieniu" to po co ten wpis?
  Niech każdy sam sobie odpowie.

 • nutka7.17

  Oceniono 10 razy 10

  "W wyborach prezydenckich w 2015 zasiadała w szczecińskim komitecie poparcia dla Andrzeja Dudy"
  ...i wszystko jasne:)))

 • szk41

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Rektorze, Panie profesorze, szacunek wielki

 • anty-oszolom

  Oceniono 10 razy 10

  Kaczyński nie zapłacił rachunku, który mu wystawiono. I jakoś piSS nie widzi w tym problemu

 • stanislaw.sk

  Oceniono 10 razy 10

  ten kto oskarża ma przedstawić dowody winy , a nie oskarżany, że był i jest niewinny. Bóg nie w sądzie rejonowym tylko w OSTATECZNYM będzie wydawał wyroki - także na wierzących za grzech pomówienia...

 • shtalman

  Oceniono 10 razy 10

  Skąd się takie PiS-dy biorą? Piękne standardy moralne byle zaistnieć, yebany zakompleksiony naród wolaków

 • mowiejakniema

  Oceniono 14 razy 10

  Nie żaden bóg tylko sąd powinien rozsądzić. A jeśli nie ma dowodów, to powinien zasądzić. Karę za pomówienie.

 • swieta-panienka

  Oceniono 9 razy 9

  Ciekawe co obiecano tej nieszczęsnej profesor za takie insynuacje... Bo chyba sama z siebie na takie kłamstwo by nie wpadła?

 • anders76

  Oceniono 9 razy 9

  Takie jak ona to by chyba Pana Boga u siebie na zmywaku zatrudnily, jakas drobna litania i graty pozmywane.

 • Aganieszka Makarewicz

  Oceniono 11 razy 9

  500$ dwadzieścia lat temu to trochę kasy. Matka jak i córka pracownice uczelni państwowych, co pani opisala na fb.Trochę to naciągane, a osoba jest mało wiarygodna mając na uwadze jakie ma poglądy i co wypisuje.

 • feurig59

  Oceniono 9 razy 9

  Gonic tych pisowskich esbekow! Raz sierpem, raz mlotem pisowska holote!😁

 • 1111pln

  Oceniono 10 razy 8

  Żeby zasłaniać się sumieniem, trzeba je mieć...

 • mesik50

  Oceniono 8 razy 8

  ...prof. Grodzki "to wybitny torakochirurg, który pomógł jej mamie", ale "musiała napisać to, co napisała"...... i tu kluczowe jest słowo musiała. No cóż, pis walczy różnymi metodami.

 • andree111111

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Popiela, proszę nie mieszać Boga do pani idiotycznych zarzutów. Jest pani typową pisówą.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 8 razy 8

  Ciekawe jakie to haki pegasus znalazł na panią profesur, że musiała takie błotko rzucić.
  A może jakaś "praca" w spółce skarbu państwa dla jej lub jej rodziny.
  A może ona tak już ma bo kłamliwą podłą pis-dą jest.

 • pawelatt

  Oceniono 8 razy 8

  Sprawy nie można skwitować stwierdzeniem "słowo przeciwko słowu". Stawiając publicznie zarzuty trzeba je umieć udowodnić inaczej będzie to oszczerstwo. Kpiną jest sugestia aby Grodzki szukał w dokumentacji fundacji dowodów na swoją niewinność i dopiero gdy je przedstawi oszczerca przeprosi.

 • opt

  Oceniono 8 razy 8

  "Szanowni Państwo. Bardzo dziękuję za wsparcie tym z Państwa, którzy okazali mi zaufanie. Jest słowo przeciwko słowu. Wiele lat minęło. Sprawa pozostaje w sumieniu Pana Marszałka i moim. Bóg rozsądzi jak przyjdzie na nas pora. Pozdrawiam." - dowód na to , że PiS to chory stan umysłu.

 • krisp_2007

  Oceniono 8 razy 8

  Jako, że Boga prawdopodobnie nie ma, nikt niczego nie rozsądzi. Chirurg ma prawo nie pamiętać kogoś, kogo operował przed dwudziestoma laty. Oskarżyć jest łatwo, to bardzo pisowskie - obrzucić łajnem i patrzeć, co się przyklei. A matka szanownej pani profesor wydobrzała po operacji ? Czy pójdzie pani tropem mściwego Zbigniewa i będzie oskarżać o całe zło tego świata, z morderstwem włącznie. Proszę sobie nie żałować, pani profesor.

 • wit.tar

  Oceniono 8 razy 8

  No i kariera się otworzyła jak smoleńska czarna Duda...no i ma zacnego kolege w lizaniu dupska w osobie Jakimowicza...jakieś to systemowo podobne do czasów minionych

 • logik1968

  Oceniono 8 razy 8

  Po pierwsze- Boga nie ma więc nikt nie osądzi,
  po drugie- nie masz dowodów ? jest to oszczerstwo
  po trzecie-ile dostałaś od kurskiego za ten gnój?

 • elzbietttta

  Oceniono 8 razy 8

  I jeszcze Boga w to miesza.

 • bazpol4

  Oceniono 8 razy 8

  Typowa pisowska szczujnia. ,, Bóg rozsądzi, słowo przeciwko słowu i takie tam brednie oraz kłamstwa." Byle obrzucić błotem a nuż się przylepi.

 • poorpoora

  Oceniono 12 razy 8

  Po pierwsze ona sie przyznala do wreczenia lopowki. Po drugie nie ma dowodow na to ze on ja wzial. Ja rownie dobrze moge ja oskarzyc ze mi na moich oczach ukradla rower Wigry 3 w 1993 roku. Tez bedzie moje slowo przeciw jej i bog nas rosadzi

 • threemen

  Oceniono 10 razy 8

  Pisiara zapracowuje na jakieś profity. Na wdzięczność może liczyć jak Chojna-Duch.

 • krzywelustro

  Oceniono 8 razy 8

  Zanim Bóg osądzi, to coś z tego ochlapania g***em się przylepi i będzie śmierdziało, a przecież o to właśnie pani "profesor" chodzi.

  Dlatego wielkie brawa dla władz Uniwersytetu Szczecińskiego za błyskawiczną reakcję. Powinno być jak przed sądem: jeśli dwadzieścia lat z hakiem siedziała cicho, więc teraz\ żadne organy nie podejmą dochodzenia w przedawnionej sprawie. Skoro więc teraz nagle się babie przypomniało, to po jej stronie leży ciężar dowodu. Jeśli nie potrafi udowodnić prawdziwości swojego zarzutu, to całą jej wypowiedź należy traktować jako podłe oszczerstwo.

  Na marginesie: tego typu działania nie tylko są coraz częstsze (choćby farma trolli w Ministerstwie Zera), ale coraz pełniej wpisują się w prawy i sprawiedliwy system kaczych rządów, stając się jego strategicznym elementem.

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 8

  W przypadku śmierci bliskich osób niektórzy doszukują się zaniedbania innych lub wręcz przyczynienia się do śmierci, przerabialiśmy to wszyscy po tragedii w Smoleńsku, gdzie grono podłych osób nie wahało się od cynicznych manipulacji i oskarżeń o morderstwo osób na szczeblach przywódczych. Ludzkie życie jest kruche, czasem wystarczy jeden nieśmiały ruch. Mój ojciec też wymagał pobytu na torakochirurgii i nawet miał operację, niestety ale pożył tylko kilka miesięcy co zresztą powiedział mi ordynator. Do dzisiaj pamiętam pytający wzrok ojca i nadzieję, nie powiedziałem mu do końca. Nie musiałem nikomu płacić nawet złotówki chociaż byłem w stanie dać 500 zielonych. W środowisku lekarskim różne powiastki chodzą ale miałem do czynienia z kilkoma specjalistami przez ćwierć wieku i jedyne za co płaciłem to prywatne wizyty, nikomu niczego nie wypominam, zarobił dodatkowo lekarz, inni specjaliści a także personel medyczny i recepcjonistki. Znam niektórych specjalistów, którzy nie mają skrupułów w dojeniu klientów ale niech im tam życie mija podług ich recept.
  Tej pani to się chyba coś w głowę robi, widać to szczególnie w polityce, gdy są już po 50 to jakieś łożyska im się luzują czy wykruszają, przykładów aż nadto.

 • cozano

  Oceniono 8 razy 8

  "Jest słowo przeciwko słowu. Wiele lat minęło."
  Jak inaczej określić niż pomówienie, skoro Popiela już z góry zastrzega, że żadnych dowodów nie ma i nie miała.

 • Marian Kachel

  Oceniono 8 razy 8

  Ona oczerniała , a Bóg ma rozsądzać ? Oj obyś nie wzywała nadaremno.

 • karlik_ja

  Oceniono 10 razy 8

  Może tak było, może nie było ale żyjemy w tak skundlonych czasach, że nie ważne czy się ma dowody, można każdego oskarżyć o wszystko, a ciemny lud to kupuje.

 • eva01

  Oceniono 8 razy 8

  Kobieto, nie masz dowodów to nie rozpowszechniaj. Najgłupsze tłumaczenie jakie słyszałam.....słowo za słowo, a już Boga w to nie mieszaj.

 • wujojano

  Oceniono 12 razy 8

  Wyrazy uznania dla Pana Rektora. Ta pani nie ma kwalifikacji moralnych do roli nauczyciela akademickiego. Mam nadzieję, że komisja dyscyplinarna potwierdzi tę ocenę.

 • mcguirre

  Oceniono 12 razy 8

  Nie ma proszę pani „Bóg rozsadzi”. Albo się ma dowody i pokazuje się je w sądzie albo się kogoś pomawia i oczernia. Boga proszę w to nie mieszać bo nie pomoże, podobnie jak wielu innych sprawach.

 • krzycho45-0

  Oceniono 7 razy 7

  Media partyjne tvp,info nie mogły prześwietlić Banasia w ciągu kilku lat. W ciągu kilku dni zdążyli sprawdzić posiadanie majątku marszałka.

 • komunikat.4

  Oceniono 9 razy 7

  No i znaleźli marszałkowi " dziadka z wermachtu". Czy ktoś jeszcze wierzy w te ich kłamstwa? Zresztą pytanie nie ma sensu. Ciemny lud wierzy nawet w wybuchy pod Smoleńskiem.

 • Jan Kot

  Oceniono 7 razy 7

  Popiela ?. Myszy zjadły. Czy to ta pani pożyczała pieniądze na alkohol 21 lat temu ?. Nie oddała ?. Niech Bóg osądzi.

 • zlappande

  Oceniono 7 razy 7

  ja bym proponowal aby dyscyplinarny rozpatrzyl caloksztalt dzialalnosci "pani profesor" na twitterze
  bo owszem, osobista opinie mozna miec, ale u "pani profesor" to juz jest hejt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX