Renata Beger na czele "Wyzwolenia". Była posłanka Samoobrony założyła związek zawodowy

"Renata Beger wraca do polityki" - donosi "Rzeczpospolita". Była posłanka Samoobrony stanęła na czele powołanego do życia w październiku Polskiego Związku Zawodowego Rolnictwa "Wyzwolenie".

Renata Beger zapisała się w pamięci obserwatorów życia politycznego przede wszystkim z uwagi na tzw. taśmy Beger i postępowanie karne ws. fałszywych list poparcia. Nie sposób było jednak nie zapamiętać jej  barwnego język, w tym słynnych wypowiedzi o tym, że "lubi seks jak koń owies", ma "kurwiki w oczach", bądź przejęzyczeń w rodzaju "Anan Kofan" zamiast "Kofi Annan". Posłanka Samoobrony otrzymała nawet nagrodę srebrnych ust od radiowej Trójki.

Beger będzie działać w związku

Teraz, jak donosi "Rzeczpospolita", Beger wraca do polityki. Polski Związek Zawodowy Rolnictwa "Wyzwolenie", na czele którego stanęła była posłanka, jest wynikiem rozłamu w Związku Zawodowym Rolników Rzeczpospolitej "Solidarni". Organizacja jest na etapie budowy struktur.

Beger podkreśla, że jest za wcześnie, żeby zdradzać szczegóły na temat nowego związku. W działalność związkową zaangażowana była już wcześniej. Czy wróci do polityki? - Chcę się zaangażować wyłącznie w działalność związkową. A co przyszłość przyniesie? Nigdy się nie mówi "nigdy" - mówi w rozmowie z "Rz".

>>> Chcesz wiedzieć więcej o organizacjach rolników? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (54)
Renata Beger na czele "Wyzwolenia". Była posłanka Samoobrony założyła związek zawodowy
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 32 razy 26

  Szydło, Mazurek, Kempa, Pawłowicz... z rozrzewnieniem wspominam, gdy to Beger z Chojarską wyznaczały granice żenady.

 • cah50

  Oceniono 12 razy 12

  Niech założy jeszcze stringi !!! A co !!

 • trup

  Oceniono 14 razy 8

  "wyzwolenie" od odpowiedzialności za długi?

 • supermarjan

  Oceniono 8 razy 6

  nadal lubi seks jak kon owies, tyle ze teraz to juz musi posmarowac przed....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX