Wojna Gowina z PiS. Paweł Kowal: Duda będzie chciał to rozegrać, żeby wyszło mu na dobre

- Być może Andrzej Duda będzie starał się tak to rozegrać, żeby to wyszło mu na dobre w kampanii prezydenckiej - komentuje spór o zniesienie limitu trzydziestokrotności Paweł Kowal, gość Porannej Rozmowy Gazeta.pl

Głównym tematem Porannej Rozmowy Gazeta.pl były plany likwidacji trzydziestokrotności składek na ZUS. - Oni to zniosą, jeżeli znajdą na to takie rozwiązanie, żeby Jarosław Gowin mógł powiedzieć, że nie głosował, ale znajdą inne głosy, żeby to przeszło. Nie będą ryzykowali - powiedział gość programu Paweł Kowal. - Rozmawiajmy o tym poważnie, ja nie przychodzę do pana, żeby się upominać o dobrostan małej grupy. Ja przychodzę, żeby powiedzieć, że uderza się w te 300-400 tys. osób, ale dostaje po plecach cała rzesza ludzi, którzy u nich pracują, cała rzesza ludzi, którzy kupują ich usługi i tak dalej - dodał poseł Koalicji Obywatelskiej.

Na uwagę Jacka Gądka, że “ostatnim bezpiecznikiem” w sprawie trzydziestokrotności jest Andrzej Duda, Kowal odparł: - Być może Andrzej Duda będzie starał się tak to rozegrać, żeby to wyszło mu na dobre w kampanii prezydenckiej.

Więcej o:
Komentarze (21)
Wojna Gowina z PiS. Paweł Kowal: Duda będzie chciał to rozegrać, żeby wyszło mu na dobre
Zaloguj się
 • yaspiman

  Oceniono 11 razy 9

  pis-dzielce zaczynają się żreć miedzy sobą. jak ja to lubię.

 • dyskootantka

  Oceniono 9 razy 7

  To nie Duda wykorzysta sytuację, tylko od początku jest to ustawka Kaczyńskiego z Dudą i Gowinem. Dla nich Duda jako prezydent to ostatnia deska ratunku. Senat już nie jest ich, to chociaż prezydent. Kaczyński dalej rozgrywa karty i tyle w temacie.

 • kwantax

  Oceniono 7 razy 7

  przecież to było wiadomo od początku, że jest to ustawka mająca PADu PADu nabić punkty. Nawet w komentarzach było parę dni temu

 • pablo_spear

  Oceniono 9 razy 7

  Pis to banda zlodziei. Ciekawe czy razem i konfederacja pomoga przyklepac ustawe?

 • n29a

  Oceniono 3 razy 3

  Duduś jako rozgrywający? Oni nawet piłki mu nie pozwolą nadmuchać (a co dmuchać pozwalają i komu - ich wewnątrzpartyjna sprawa).

 • andrew1507

  Oceniono 2 razy 2

  jak to nie będzie Ministerstwa Bezpieceństwa, przecież macie takie wspaniałe wzorce z I Komuny , nic tylko adoptować je do pis II Komuny, ?

 • zlotto

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Gowin po co to Panu? upokarzają Pana na każdym kroku, każą jeść gufno a Pan udaje ze się cieszy i nazywa to ekskluzywnymi czekoladkami. Zbuntuj się Pan dogadaj z Grzesiem Sztuczną Szczęką, Włodkami rolnym i czerwonym i zrob psikusa Kotofilowi i tej bandzie gangsterów. A przy okazji zrob cos dobrego dla Polski odsuwając tą zorganizowaną grupę od władzy. Naród będzie Ci wdzięczny do końca zycia.

 • kukwas45

  Oceniono 2 razy 2

  Duda rozgrywa?Żarty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX