Ks. Zieliński o gender i słowach Gowina: To brzmi jak jakaś pułapka położona przed tym rządem

- Rozmawiałem ostatnio z paroma ludźmi będącymi blisko władzy i pytałem dlaczego w Polsce nie ma takiego bezpośredniego przeciwstawiania się grożącej nam ideologii - zastanawia się ksiądz Henryk Zieliński w Radiu Warszawa. Redaktor naczelny tygodnika "Idziemy" zachęca też do wzięcia przykładu z Viktora Orbana, który potrafił "ograniczyć ekspansję" innej "infekcji".
Zobacz wideo

Ksiądz Zieliński znany jest z wrogiej postawy wobec osób homoseksualnych, dla których w jego opinii nie powinno być miejsca, np. w Kościele, tym razem komentuje ideologię gender. Zdaniem duchownego teraz jest właściwy moment, aby premier Morawiecki złożył "jasną deklarację światopoglądową". W przeciwnym razie może nie poradzić sobie z "tym co infekuje naszą polska świadomość i co infekuje spójności elektoratu pisowskiego" - przekonuje ks. Zieliński w audycji w Radiu Warszawa.

Dopytywany co to takiego, odpowiada, że chodzi o ideologię gender. 

- Rozmawiałem ostatnio z paroma ludźmi będącymi blisko władzy i pytałem dlaczego w Polsce nie ma takiego bezpośredniego przeciwstawiania się grożącej nam ideologii. Chociażby deklaracja wicepremiera Gowina w sprawie rzucania się Rejtanem w obronie ideologii gender na uniwersytetach brzmi jak jakaś pułapka położona przed tym rządem - wyjaśnia duchowny. 

Ks. Zieliński: Może pójdziemy na konsultacje chociażby do Victora Orbana

Nie podając konkretnych przykładów redaktor naczelny tygodnika "Idziemy" wspomina o rządowych grantach "na rozmaite szerzenie ideologii, która nijak ma się do rzeczywistości i zdrowego rozsądku". A wystarczyłoby - zdaniem ks. Henryka Zielińskiego - wziąć krótkie konsultacje u premiera Węgier, który poradził sobie z podobnym zjawiskiem.

- Może pójdziemy na krótkie konsultacje chociażby do Victora Orbana i zobaczymy jak mu się udało, że on jednak chociażby te ekspansje George’a Sorosa u siebie na Węgrzech ograniczył - mówi ksiądz.

Więcej o:
Komentarze (378)
Ks. Zieliński o gender i słowach Gowina: To brzmi jak jakaś pułapka położona przed tym rządem
Zaloguj się
 • piotras01

  Oceniono 94 razy 88

  Zgodnie z rozumowaniem księdza skoro dla gejów nie ma miejsca w kościele, to nie miał by kto mszy prowadzić. Chyba, że gej w sutannie jest bardziej godny.

 • krynolinka

  Oceniono 95 razy 85

  Następny nawiedzony i zaczadzony. Dzień bez snucia pierdół na temat seksu i płci dniem straconym. Do jakiejś konkretnej roboty się weźcie sukienkowe lenie od razu wywietrzeją pierdy z baniek.

 • jamateusz89

  Oceniono 74 razy 66

  Skąd się biorą ludzie o takich ograniczonych spojrzeniach na świat??

 • evergreen111

  Oceniono 72 razy 60

  Panie Zieliński, facecie w sukience zamiast w spodniach (czyli jesteś "genderem") - NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM, NAJWIĘKSZYM ZŁODZIEJEM I NAJWIĘKSZYM SZKODNIKIEM W POLSCE JEST CZARNA ZARAZA. Czarna, nie tęczowa!

 • albrecht_kalba

  Oceniono 65 razy 57

  Stop okupacji Polski przez watykańską, pedofilską mafię.
  Godło w urzędzie, krzyż w kościele!

 • cezar85

  Oceniono 53 razy 49

  ksiądz ostrzega przed facetami w sukienkach

  chyba pierwszy raz w historii kościoła pedofilskiego

 • ochujek

  Oceniono 45 razy 43

  Seksuolodzy twierdzą że celibat to zboczenie. Zachowanie niezgodne z prawami natury, źle wpływa na psychikę. Dowody na to mamy codziennie.

 • dzaga41

  Oceniono 44 razy 42

  A mnie przeszkadza wasza ideologia
  I co? Do ostrzału w tym kraju jestem?Wredny klecha z Bogiem na ustach i nienawiscią w sercu.

 • heniara

  Oceniono 42 razy 38

  idzcie na konsultacje do Orbana, powie wam jak ograniczyć działania kościoła w państwie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX