Michał Kamiński o Andrzeju Dudzie: Przy nim każdy może być prezydentem

- Aż się prosi powiedzieć, że przy takim prezydencie każdy może być prezydentem, ale byłoby to uchybienie z kolei dla Władysława Kosiniaka-Kamysza - powiedział w Porannej Rozmowie Gazeta.pl senator Michał Kamiński.

Prowadzący Poranną Rozmowę Gazeta.pl Łukasz Kijek w trakcie programu zapytał swojego gościa, czy Władysław Kosiniak-Kamysz jest politykiem “prezydenckiego formatu”. - Rozumiem, że pan złośliwie pije do niezbyt wysokiego formatu obecnie urzędującego prezydenta. Aż się prosi powiedzieć, że przy takim prezydencie każdy może być prezydentem, ale byłoby to uchybienie z kolei dla Władysława Kosiniaka-Kamysza. On ma zarówno wiek, jak i doświadczenie polityczne, a także pewną dynamikę społeczną po swojej stronie, która nie przekreśla jego szans na prezydenturę w oczach wielu Polaków - powiedział.

Jak dodał Kamiński, szef PSL jest zwolennikiem przeprowadzenia prawyborów przez wszystkich kandydatów opozycji. Podkreślił, że nic nie wskazuje na to, by Andrzej Duda wygrał w pierwszej turze.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie