Michał Kamiński o Andrzeju Dudzie: Przy nim każdy może być prezydentem

- Aż się prosi powiedzieć, że przy takim prezydencie każdy może być prezydentem, ale byłoby to uchybienie z kolei dla Władysława Kosiniaka-Kamysza - powiedział w Porannej Rozmowie Gazeta.pl senator Michał Kamiński.

Prowadzący Poranną Rozmowę Gazeta.pl Łukasz Kijek w trakcie programu zapytał swojego gościa, czy Władysław Kosiniak-Kamysz jest politykiem “prezydenckiego formatu”. - Rozumiem, że pan złośliwie pije do niezbyt wysokiego formatu obecnie urzędującego prezydenta. Aż się prosi powiedzieć, że przy takim prezydencie każdy może być prezydentem, ale byłoby to uchybienie z kolei dla Władysława Kosiniaka-Kamysza. On ma zarówno wiek, jak i doświadczenie polityczne, a także pewną dynamikę społeczną po swojej stronie, która nie przekreśla jego szans na prezydenturę w oczach wielu Polaków - powiedział.

Jak dodał Kamiński, szef PSL jest zwolennikiem przeprowadzenia prawyborów przez wszystkich kandydatów opozycji. Podkreślił, że nic nie wskazuje na to, by Andrzej Duda wygrał w pierwszej turze.

Więcej o:
Komentarze (43)
Michał Kamiński o Andrzeju Dudzie: Przy nim każdy może być prezydentem
Zaloguj się
 • gesipipek65

  Oceniono 11 razy 7

  Choroba mózg ci spustoszyła Wielbicielu Pinocheta

 • js08836

  Oceniono 7 razy 7

  Dobrze powiedziane przez zwolennika mordercy, tyrana , ludobójcy z Chile . Ciekawe czy odwiedza tego bydlaka na cmentarzu.

 • f1909

  Oceniono 10 razy 6

  Wyjątkowa kanalia ! -- Dzięki TVN-owi i GW wciąż na ich świeczniku !!! -- Co za straszne dziadostwo ?

 • tsa69

  Oceniono 8 razy 6

  To startuj wyłysiały złamasie

 • krark

  Oceniono 10 razy 6

  Pan Michał w gustownej ciepłej kamizelce. Jak kostucha obok przechodzi to chłodem zawiewa. Panie Michale niech pan nie gada głupstw. Szkoda czasu na 3,14redoły.

 • jenna.jameson

  Oceniono 7 razy 5

  Czy Misiu znowu w gazie?

 • henrykus1943

  Oceniono 11 razy 5

  Oprócz ciebie durniu.

 • majacywszystkogdzies

  Oceniono 9 razy 5

  Nie każdy. Tak polityczna urwa jak Misiek raczej nie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX