Stanisław Karczewski wciąż zajmuje luksusową willę. "Każdy wie, jak uciążliwa jest wyprowadzka"

- Politycy też są ludźmi. Każdy wie, jak uciążliwa jest wyprowadzka - odpowiedział "Rzeczpospolitej" Stanisław Karczewski na pytanie, czy wyprowadził się już z luksusowej willi. Polityk był też pytany o kandydatury Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza do Trybunału Konstytucyjnego.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski w rozmowie z "Rzeczpospolitą" stwierdził, że raport CBA na temat szefa NIK powinien zostać jego zdaniem upubliczniony po zakończeniu prac. - Nie wiadomo jednak, czy ten raport nie będzie zawierał informacji niejawnych, co uniemożliwiłoby jego ujawnienie - zastrzega marszałek Senatu.

Karczewski: Piotrowicz i Pawłowicz przestaną być politykami

Karczewski został zapytany też, czy wyprowadził się z willi przy ul. Parkowej w Warszawie. Chodzi o luksusowe lokum, w którym wcześniej mieszkali m.in. Beata Szydło i Donald Tusk. - Politycy też są ludźmi. Każdy wie, jak uciążliwa jest wyprowadzka. Zapewniam, że nie jestem przyspawany ani do stanowiska, ani do gabinetu, ani do willi. Politykę zawsze pojmowałem jako służbę i nadal tak ją będę pojmował - odpowiada marszałek.

>>> Jan Maria Jackowski: Jak ktoś ma PESEL jak S. Piotrowicz, zdarza się, że ma i taką biografię

Zobacz wideo

W wywiadzie poruszony został wątek kandydatur PiS do Trybunału Konstytucyjnego. Przypomnijmy: rekomendacja Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza wzbudziła skrajne reakcje. Karczewski przekonuje, że będą sędziami apolitycznymi. - Pani Krystyna Pawłowicz i pan Stanisław Piotrowicz w chwili wyboru na sędziów TK przestaną być politykami. Swoje przekonania polityczne zostawią za drzwiami Trybunału - stwierdził. 

Więcej o:
Komentarze (157)
Stanisław Karczewski wciąż zajmuje luksusową willę. "Każdy wie, jak uciążliwa jest wyprowadzka"
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 74 razy 74

  K…, nie wierzę. Przeprowadzka jest uciążliwa. A jemu się ta willa po prostu należy.

  Dobra zmiana, jego mać… :-(

 • kater-11

  Oceniono 38 razy 38

  Czego oczekujecie po ....''członku''... PiS-u . Przecież mu się należy .
  Do TK przechodzi ciumkający obrońca pedofilów z kościoła prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz . Będzie ciumkał ? rodzina jest z jego ''ciumkania'' dumna . Należy przypominać przeszłość PZPR, prokuratorską stanu wojennego, i ciumkającego Stanisława obrońcę pedofilów kościelnych. Czy swoje dzieci też oddawał do ciumkającego pedofila ? gratuluję takiego tatusia podsyłającego swoje dzieci do gwałcenia.

 • jurek4491

  Oceniono 34 razy 34

  BÓL d.pę ściska , no i jak tu się wyprowadzić , przecież to lokum mu się należy .

 • nessuno

  Oceniono 35 razy 33

  Politycy też są ludźmi. Każdy wie, jak uciążliwa jest wyprowadzka

  Co ty nie powiesz gamoniu. Mija termin? mija. To pakuj się i wypiedralaj.

 • batura3

  Oceniono 29 razy 29

  No nie, facet jest po protu ŻAŁOSNY. Typowy członek Pissu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX