Donald Tusk przeprasza "wszystkich zawiedzionych". "Mnie też jest trochę smutno"

Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Teraz szef Rady Europejskiej zwrócił się na Twitterze do swoich zwolenników. "Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją moją decyzję, przepraszam wszystkich nią zawiedzionych" - napisał.

- Ogłaszam tę decyzję dzisiaj, bo czas nagli, a nie chciałbym w żaden sposób utrudniać opozycji procesu wyłaniania kandydatów. Uważam, że możemy wygrać te wybory, ale do tego potrzebna jest kandydatura nieobciążona bagażem trudnych, niepopularnych decyzji, a ja takim bagażem jestem obciążony - ogłosił we wtorek Donald Tusk

Teraz szef Rady Europejskiej zwrócił się do swoich sympatyków na Twitterze. "Dziękuję wszystkim, którzy rozumieją moją decyzję, przepraszam wszystkich nią zawiedzionych. Mnie też jest trochę smutno, ale od emocji i własnej ambicji ważniejsze są odpowiedzialność i uczciwa ocena sytuacji" - napisał.

>>> Donald Tusk nie wystartuje w wyborach. Fogiel: Obserwator polityczny widzi od dawna, że Tusk gra na Koiniaka-Kamysza

Więcej o:
Komentarze (319)
Donald Tusk przeprasza "wszystkich zawiedzionych". "Mnie też jest trochę smutno"
Zaloguj się
 • kamillwawa

  Oceniono 62 razy 36

  Tusk byłby najlepszym prezydentem, to nie podlega dyskusji. Paradoks polega na tym że opozycji łatwiej bedzie wygrać wybory kimś innym niż Tusk. Coż taki mamy tu klimat, niestety

 • polakadam

  Oceniono 61 razy 25

  Tusk dobro Polski postawił ponad swoimi ambicjami.
  Tylko wielki człowiek tak postępuje.
  Karaczan przy nim jest mały nie tylko fizycznie ale i moralnie.

 • almagus

  Oceniono 43 razy 21

  Przecież TVPiS jest w łapach Jacka Kurskiego i poziom nienawiści może zakończyć się zadźganiem przez oszołoma.
  Tego oszusta trzeba rozliczyć, całą formację z "kanalią" na czele oraz kościołem.

 • anonim_ka

  Oceniono 29 razy 19

  Panie Donaldzie Tusku, jest mi lżej kiedy wiem , że nie powtórzą się wściekłe jazdy hejterek marki "mała Emi" skierowane przeciwko Panu. Z obrzydzeniem patrzyłam co robili i ROBIĄ z Sądami a teraz Trybunałem. Wierzę , że PiS zaplącze się we własne kłamstwa i zrobią BUŚ na mordę .

 • Na glowie postawione

  Oceniono 41 razy 17

  Szkoda, że Donald Tusk nie wystartuje, bo taki Prezydent RP był by wyśmienity. Kosiniak jest zbyt kościelny. Nie jest z tych co by mogli pogonić czarna zarazę. Będzie się z nimi układał, a tu jest potrzebny ktoś, kto by powiedział katolstwu DOSC.

 • marcel2761

  Oceniono 24 razy 14

  Donald Tusk zle ocenił sytuacje. Sondaże dają mu w drugiej rundzie 40 % mimo 5 letniej nieobecności. Pół roku dobrej kampanii przy całym wdzięku Donalda (to jest polityk najwyższego kalibru) i Duda wynosi się z pałacu. Duda jest wielkim nieporozumieniem

 • elzbietttta

  Oceniono 24 razy 14

  Słuchając tego pisowskiego kwiku, że rzyg przygotowany na Tuska trzeba będzie połknąć, stwierdzam iż decyzja o niekandydowaniu jest jak najbardziej słuszna.

 • hatteras

  Oceniono 15 razy 11

  Dlaczego jest tyle bydla w narodzie?Pluli na Mazowieckiego,Walese,Milosza,Szymborska,Wajde teraz pluja na Tuska,Tokarczuk i dalej na Walese.Czemu to paskudne ,obrzydliwe bydlo hotinow i kubaszkow mowi tym samym jezykiem co normalni cywilizowani Polacy?Jakaz to wieka niesprawiedliwosc ze wlanie nas wszystkich utozsamia sie w swiecie z tym bydlem???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX