Komentarze (139)
Sondaż powyborczy: spadek poparcia tylko dla PiS. Konfederacja z największym wzrostem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hrkukus

  Oceniono 5 razy 3

  Błąd takiego sondażu to około 3% i tyle. Więc bez zmian. PiS w końcu padnie i zostawi nam w spadku jeszcze bardziej infantylnych endeków, to będzie spuścizna emerytowanego zbawcy narodu, wielkiego stratega i wybitnego umysłu.

 • yuo7leo9

  Oceniono 2 razy 2

  Próba w postaci przepytania 986 osób, to nie sondaż, lecz sonda uliczna - wyniki mogą być przypadkowe. Zwykle bada się 1100 osoby

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy 2

  1 % a granica błędu to 3% więc o czym pisanie.

 • duath

  Oceniono 6 razy 2

  Widzę, że nie muszę komentować jakości tych pseudowypocin, bo nawet wypocinami tego bełkotu nie da się nazwać.

 • js08836

  Oceniono 6 razy 2

  Redaktorowi tych wypocin zalecam usiąść w kąciku i się zresetować. Jedno słowo wystarczy, aby osądzić ten art. - Bełkot.

 • stach_79

  Oceniono 8 razy 2

  Z całym szacunkiem do ludzi głosujących na kastę troli z PIS - wiadomo było, że kłamią. Polak niestety mądry tylko po szkodzie.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 10 razy 2

  27% na KO i prawie 70% na POPIS - jprdl!

 • hamsterx

  Oceniono 8 razy 2

  Boję się ze PSL z kuPiSem przejda do pisowców
  PSL to urodzeni koalicjanci ,za stanowiska zrobią wszystko

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 1 raz 1

  MŁodzi wyborcy głupi,z deszczu pod rynnę... do Konfederacji.

 • slon2002

  Oceniono 3 razy 1

  Możecie sobie pomarzyć.

 • as31

  Oceniono 1 raz 1

  Strategia wyborcza Schetyny: czekać, aż wymrą wyborcy PiS, razem z Naczelnikiem. To tylko kwestia czasu

 • boniface

  Oceniono 1 raz 1

  PiSowskie oszołomy przerzuciły swoje podparcie na 4 litery na kolejny gniot.

 • kwantax

  Oceniono 1 raz 1

  teraz to se możecie nawet 0,5% dla pissbolszewii"wysondować". Na co komu takie sondaże tydzień po wyporach?

 • jozefina22

  Oceniono 3 razy 1

  Dotarło że zostaliście oszukani przez PISIORÓW.Szkoda tylko że dopiero teraz zrozumieliście jak was wydymano.POLAK MĄDRY PO SZKODZIE!!!!!

 • wolfspider

  Oceniono 5 razy 1

  Szczęść Boże...

 • steven1968

  Oceniono 11 razy 1

  Mam ponad 80 lat! Sam , bez propagandy aparatczyków różnych partii potrafię podsumować i ocenić minione czasy , które znam z autopsji ! Po wojnie Polska była biednym, zniszczonym, zacofanym , sprzedanym przez Amerykanów i Brytyjczyków krajem ! Zniszczone miasta, zniszczona infrastruktura, a przede wszystkim jej brak ! Wiele miejscowości , a przede wszystkim wsi bez prądu , bez przychodni, bez szkół, przedszkoli , powszechny analfabetyzm, sieroctwo , to polskie i to z innych krajów / wiele domów dziecka ! Brak lekarzy, brak personelu lekarskiego, brak pedagogów, brak doświadczonych urzędników ! Przede wszystkim brak mieszkań i przemysłu materiałów budowlanych , a większość mieszkań bez toalet , łazienek, kanalizacji , sieci wodnych ! Naród bardzo ciężko pracował , zakładał Rodziny i tak naprawdę nie miał czasu , ani ochoty na nową wojnę o której marzyło wielu potomków szlachty, panów ziemskich , posiadaczy ! To oni , ich potomkowie teraz robią z Polski pośmiewisko ! Takiego idiotycznego postępowania władzy , taki bezwzględny system ogłupiania części społeczeństwa zakończy się ich szybką i bezprzykładną klęską ! Jestem pewny , że takiego typu rządy nigdy nie odbudowałyby tak szybko naszego kraju po wojennej tragedii ! Przykre i tragiczne jest opluwanie tamtego pokolenia , tamtych czasów w których olbrzymia większość partyjniaków założyła rodziny, wykształciła się , pracowała ! Te kanalie jak m.in. obecny wódz ,to przykład szkodnika , któremu stosowną opinię wydał nawet jego rodzony Ojciec !

 • piesnakoty

  Oceniono 11 razy 1

  sondaż powyborczy na otarcie łez? takie rzeczy tylko w GW...

 • roman.wurster

  Oceniono 7 razy 1

  PiS ...nie ma nic wspolnego ze swoja nazwa - mistrzowie obietnic i przekretow

 • marywil2012

  Oceniono 7 razy 1

  Mamy wciąż nadmuchiwane sztucznie poparcie pis - 20 punktów procentowych ponad stan. Ich elektorat, na który mogą liczyć to około 18%. Cała reszta to "lemingi", i przestraszeni rolnicy, którzy są totalnie skołowani. Teraz pis będzie przez rok uważać, bo do wyborów prezydenckich każde potknięcie będzie skutkowało fatalnymi wynikami dudy. Prezydenta narciarza i długopisa. Prostaka, któremu wykszłtacenie nie pomaga, i który daje sobą sterować jak dziecko przez kacyzńskiego - na razie nieuchwytnego dla sprawiedliwości bandyty (prokurator - REnata Śpiewak - odmówiła wszczęcia postępowania.) Parta przestępców ma się wciąż dobrze. Ale młyny sprawiedliwości mielą wolno lecz dokładnie.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 13 razy 1

  Konfederacja wygryzie PiS. PiS tylko wmówił wyborcom że jest partią konserwatywną.

  A nie jest. To komuchy. Partią konserwatywną jest Konfederacja.

 • milka1st

  Oceniono 13 razy 1

  patrząc na rozpiętość wiekową to na konfederację głosują dzieci dawnych skinów i dresów z lat 90... a ich rodzice teraz na pis. to by nawet pasowało, wirujący w oparach taniego wina, nieporadni w nowej rzeczywistości , budowali sobie kompleksiki , które teraz próbują leczyć, wychowali dzieci, którym wmawiali , że "im się należy" a inni im zabierają, inni ci "obcy". W latach 90 wystarczyło nie włazić im w drogę a teraz te karki i tępe dzi dy układają nam życie ...

 • stettiner62

  Oceniono 4 razy 0

  PiS daleki jest od idealu ale w obecnej chwili nie ma dla niego alternatywy Dobrze ze dostala sie do sejmu Konfederacja a zle ze ten oszukanczy PeZeL

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 0

  Widocznie część wyborców przemyślało sytuację i zrozumiało faktyczny program PiS: dajcie mi władzę a ja was usadzę.

 • javall

  Oceniono 6 razy 0

  Przeciez to takie proste, wyksztalceni i demokraci glosuja na brejzowatych, a tumany i faszysci na PiS.
  Tylko jedna watpliwosc, dlaczego faszysci nie robia porzadku z innymi w faszystowskim stylu?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 4 razy 0

  Taka Wolska! Ko

 • kac

  Oceniono 16 razy 0

  "Konfederacja z największym wzrostem" Nic Wam to na ul. Czerskiej nie daje do myślenia.
  Dalej żadnych wniosków? Dalej tęczowe artykuły na jedynce...
  Róbcie tak dalej a Konfederacja będzie drugą partią w rankingu poparcia.

 • Rafał Szczerbiński

  Oceniono 10 razy 0

  Teraz to wam może co najwyżej w gaciach wzrastać .Kto za 4 lata poza spotami PIS 2023 i redakcją 997 będzie pamięta czym było PO ? :)

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 4 razy 0

  no to rozpisać nowe wybory - idiotyczna i prymitywna manipulacja z której nic nie wynika - pozdrawia wujek FEJK

 • adam3407

  Oceniono 10 razy 0

  PIS - Płacimy Izraelowi Szekle

 • gazkom

  Oceniono 14 razy 0

  PiS spadło z 43,59" o jeden pkt % na..... 39%
  Konfederacji urosło z 6,81 o 5 pkt % do..... 7%
  PSL urosło z 8,55% o 1 pkt % do..... 7%!!!!!!
  Jezu, kto to pisał? Co za analfabeta matematyczny?
  Przecież oczy bolą, a mózg się kurczy od czytania takich wypocin :D

 • tomek_pb2

  Oceniono 5 razy -1

  Chciałem tu poruszyć 2 sprawy:
  1. Polski system wyborczy został wymyślony podczas koncesjonowania władzy i opozycji przez postkomunę z udziałem lewicowej "opozycji". Powstał najgłupszy system na świecie, nazwany przez jakiegoś idiotę systemem proporcjonalnym. W krajach gdzie obowiązują JOWy reprezentacja poszczególnych partii w parlamencie może nie być całkiem proporcjonalna do ilości głosów, ale przynajmniej 1 konkretna osoba parlamencie reprezentuje okręg i jego interesy ( często bardzo specyficzne). W Polskim systemie nie tylko nie ma takiej personalnej odpowiedzialności za okręg wyborczy, ale też ilość uzyskanych przez partię mandatów, do ilości uzyskanych głosów jest skrajnie nieproporcjonalna. Największą nadreprezentację ma Centralistyczna, narodowo-socjalistyczna lewica złodziejsko-obskurancka (pogrobowcy Gomułki i Gierka) czyli PiS, tzn ma 5.4mandatu na 1% głosów. Następnie jest lewica złodziejsko-liberalna (KO) 4.9 mandatu na 1% głosów. Lewica libertyńska ma już trochę mniejsze preferencje t.j 3.9 mandatu na 1% głosów. Pragmatyczno-alkoholiczna, bezideowa i obrotowa PSL-Kukiz ma jeszcze całkiem niezłe 3.5 mandatu na 1%. A jedyna partia prawico liberalna czyli Konfederacja, dostała zaledwie 1.6 mandatu na 1% uzyskanych głosów (3.5 x mniej niż PiS).
  2. Zarówno system wyborów jak i praktyczne działania partii po wyborach mają na celu zdjęcie odpowiedzialności zarówno z władzy, jak i z elektoratu, oraz ogłupienie sklerotycznego elektoratu. Dlatego NATYCHMIAST po wyborach partie wypierają się wszystkich najważniejszych obietnic. Przez pierwsze miesiące starają maksymalnie elektorat oskubać, wydoić, napaskudzić mu w jego okręgach i w domowych budżetach, obłożyć podatkami, okraść inflacją, zapomnieć o rewaloryzacjach, a na koniec dokwaterować kozę. Tak się traktuje zwłaszcza elektorat emerycki, za słaby żeby się zbuntować, oraz elektorat robotniczy, uważany za zbyt głupi żeby się zorganizować. W tej sytuacji część elektoratu zwłaszcza robotniczego może się skłaniać w stronę tych co jeszcze nie rządzili czyli w stronę np Konfederacji. Ale jak zbliżają się kolejne wybory, władza najpierw pozwala ludziom wykwaterować kozę, a potem dodrukowuje trochę grosza na różne rekompensaty i lakomparsity. Z natury strachliwy a ogłupiony propagandą i sklerozą emeryt, daje się na to nabrać przy urnie. A głosujących emerytów jest już przy urnach znacznie więcej niż produktywnej młodzieży. Bo młodzież jest już często w Anglii, Skandynawii czy w Niemczech. A jak zniosą wizy do USA, to katastrofa.

 • czarna_zoska

  Oceniono 5 razy -1

  Faszyzm rulez?

 • necherculesc

  Oceniono 4 razy -2

  Lewica w górę pewnie dlatego, bo jedna z jej posłanek odkryła w telewizji, że PRL walczył z żeńskimi końcówkami wyrazów rodzaju męskiego.
  Czyżby wyczytała to w "dziełach" IPN-u ? Albo sama taka bystra (choć w PRL-u była dzieckiem) ???
  A co tam z konkordatem, szanowna Lewico ? Albo ze złodziejskimi odprawami po 7 mln zł ?
  Albo z kościelnymi komisarzami politycznymi w szkołach ?
  A może wpadniecie na to, dlaczego zjechaliście z 40% wyborców do kilku ?

 • ja_soczak

  Oceniono 6 razy -2

  Dziwię się tylko że tylu kretynów się znalazło głosujących na ruskie dziwki z Lewica.

 • cichwoda

  Oceniono 8 razy -2

  poczekajmy na piątkowy sondaż, sytuacja może się radykalnie zmienić

 • sebastianmajewski

  Oceniono 5 razy -3

  Spadek Pis cieszy.Martwi poparcie dla polskich faszystów z konfederacji(celowo z małej litery).

 • onduma

  Oceniono 15 razy -3

  PISowi szkodzi mizianie sie do zydostwa i brak stanowczego odrzucenia zydowskich szantazow i roszczen a to z kolei jest dlatego, ze milosc do USA jest w pakiecie z miloscia do zydow i Izraela. I tu PIS ma problem. Jak nie rozwiaze go straci wladze.

 • psyhodelic

  Oceniono 4 razy -4

  Konfederacja to efemeryda zginie jak nowoczesna , ruch Palikota czy Kukiz

 • marcin1948

  Oceniono 18 razy -4

  Czerscy politrucy !!!
  Zdejmijcie te straszydło z Bermanem bo nie idzie patrzeć na tego Goluma.Cała jego żydows.ka wredność wypisana jest na jego twarzy.Te uszy jak u goblina, te oczy wredne....fuj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX