Wrocław. Twierdził, że jest w świecie "Narnii". Interweniowała policja

Kiedy zatrzymali go policjanci, 21-letni wrocławianin nie wiedział gdzie jest, co się z nim dzieje, ani nawet jaka jest pora dnia. Wyjaśnił stróżom prawa, że "jest na bombie". O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Zobacz wideo

Podczas porannej służby, wywiadowcy z wrocławskiej Komendy Miejskiej Policji, zauważyli nietypowo zachowującego się mężczyznę w rejonie wrocławskich Osobowic. Kiedy rozpoczęli rozmowę, usłyszeli, jak opisują, "bardzo swobodny strumień myśli", z którego wywnioskowali, że 21-letni mężczyzna jest pod wpływem środków psychoaktywnych.

Mówił, że kłaniają się przed nim drzewa

Potwierdził to później sam podejrzany, który przyznał, że zażywał narkotyki. Tłumaczył, że "drzewa się przed nim kłaniają", gdyż "jest w świecie Narnii". Mężczyzna miał przy sobie kilka porcji handlowych marihuany. Policjanci zatrzymali go i po przebadaniu przez lekarza doprowadzili do policyjnego aresztu.

21-latka czeka sprawa karna w związku z posiadaniem substancji zabronionych. O wysokości i wymiarze kary, zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze ostrzegają, że choć wypowiedzi mężczyzny można uznać za zabawne, znalazł się on w niebezpiecznej sytuacji, która mogła być zagrożeniem zarówno dla niego, jak innych osób.

Więcej o:
Komentarze (32)
Wrocław. Twierdził, że jest w świecie "Narnii". Interweniowała policja
Zaloguj się
 • pryszcze.duszy

  Oceniono 18 razy 12

  Osoby bez doświadczeń z substancjami psychoaktywnymi (LSD? nie żartujcie z tą marihuaną) nie będą w stanie wyobrazić sobie przerażenia, jakiego facet zapewne doświadczył po zderzeniu się z rzeczywistością aresztu ledwie kilka chwil po wizycie w krainie baśni.

 • cezar85

  Oceniono 13 razy 11

  po gantce, to on by się kłaniał drzewom

 • igoro

  Oceniono 11 razy 9

  "kilka porcji handlowych" u naćpanego kolesia, to jest ewidentny użytek własny, a nie posiadanie z zamiarem dystrybucji. Nie bardzo wiem, za co miałby być karany.

 • pan.szklanka

  Oceniono 13 razy 9

  Znalazł się w sytuacji, która mogła być dla niego zagrożeniem.
  Dlatego, dla jego dobra, zamkniemy go w kryminale.

 • motyw4

  Oceniono 11 razy 7

  chwała naszej dzielnej milicji za złapanie groźnego przestępcy!!! od razu w mieście zrobiło się bezpieczniej i nie strach teraz wychodzić na ulicę!!!

 • chamsolo

  Oceniono 10 razy 6

  W polskim wydaniu będzie to LEW SMOLEŃSKI ,CZAROWNICA Z TORUNIA I STARA CIOTKA Z ŻOLIBORZA

 • Oceniono 12 razy 6

  Możliwa możliwe ,że drzewa mu się kłamały- miałem podobnie po weselu brata z tym tylko , że kłaniały mi się białe myszy a potem nie goniły

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX