Hofman o przyszłości Konfederacji. "Dojdzie do 10 proc., a potem zostanie schrupana przez PiS"

- Polska polityka będzie się zmieniać, ta polaryzacja Prawo i Sprawiedliwość czy Zjednoczona Prawica - Platforma Obywatelska właśnie się na naszych oczach kończy - mówił w programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman.
Zobacz wideo

Były rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie specjalista ds. PR-u Adam Hofman w rozmowie z Dorotą Gawryluk w Polsat News skomentował ostatnie wyniki wyborów parlamentarnych. Stwierdził, że w długotrwałej perspektywie "polska polityka będzie się zmieniać". 

- Ta polaryzacja - Prawo i Sprawiedliwość czy Zjednoczona Prawica - Platforma Obywatelska - właśnie się na naszych oczach kończy - ocenił, dodając, że "opozycji jest bardzo dużo".

Adam Hofman: To Grzegorz Schetyna ma pakiet kontrolny

Według Hofmana, nie jest wykluczone, że Grzegorz Schetyna zostanie ponownie wybrany na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej.

- Grzegorz Schetyna na razie ma wszystkie klucze do przyszłości PO, bo przecież on ustalał listy wyborcze. To było czyszczenie list z konkurencji politycznej, ludzi Donalda Tuska, czy kogoś, kto mógłby mu zagrozić. To on ma pakiet kontrolny - stwierdził były poseł.

W rozmowie w Polsat News Adam Hofman odniósł się również do przyszłości Konfederacji, która z poparciem 6,81 proc. wprowadziła do Sejmu 11 posłów.

- Konfederacja dojedzie raczej do 10 procent, a potem, tak jak Liga Polskich Rodzin, a potem PiS schrupie Konfederację i jej elektorat - ocenił.

Więcej o:
Komentarze (46)
Hofman o przyszłości Konfederacji. "Dojdzie do 10 proc., a potem zostanie schrupana przez PiS"
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 27 razy 13

  Mistrz chrupania się znalazł.
  PIS to skończy, jak AWS w momencie, gdy Prezes Wszystkich Prezesów zacznie niedomagać, a to z powodów obiektywnych jest jedynie kwestią czasu.
  Jednak, gdy to nastąpi to ilość szaleństwa, którą na "Titanicu" wykaże owa banda aparatczyków i technokratów przekroczy zdecydowanie uliczne szaleństwa aparatczyków i technokratów PO, gdy te beztalencia musiały poradzić sobie bez Szefa Wszystkich Szefów Tuska.
  Można traktować to w przyszłości jako cytat.

 • iso2

  Oceniono 18 razy 8

  A ja wierzę, że za 4 lata nowe pokolenie młodych Polek i Polaków zastąpi odchodzące pokolenie ciemnego ludu moherowych beretów i sekta smoleńska zakończy swój żywot jako opozycja

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 14 razy 6

  Nie. Konfederacja nie zostanie schrupana przez PiS. Konfederacja będzie sukcesywnie odbierać PiS'owi poparcie.

  A Kaczyński z Ziobrą będą siedzieć. Do pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej brakuje jedynie 6 mandatów. Bez Kaczyńskiego i Ziobry nie ma żadnego PiS.

 • marywil2012

  Oceniono 14 razy 6

  czkaliśmy na ten historyczny moment. kolejny aferzysta pisowski się reaktywuje.
  Uwaga, uwaga emeryci i byli akowcy, wasze nieruchomości - z przeznaczeniem na burdele - prosimy darować w ręce młodej elity pisowskiej - w osobie Adama Hofmana

 • yan57

  Oceniono 6 razy 4

  Konfederacja to są awanturnicy wystarczy wjeść na ich twitter by się przekonać tam wszyscy są żli tylko oni PRAWDZIWI POLACY są cacy ....

 • basilisque

  Oceniono 10 razy 4

  Teraz przystawki zaczynają chrupać PiS. Konfederacja dla PiS jeszcze bardziej niebezpieczna, bo jest w stanie podebrać Pisowi najtwardszy, nacjonalistyczny elektorat. Tak że - opinie Hofmana raczej nietrafione.

 • wozdo

  Oceniono 16 razy 4

  Hofmanie kontynuuj odchudzanie bo z polityki wypadłeś i nie kumasz tego że Ziobro zeżrą się z kaczystami i PiS sam padnie bez niczyjej pomocy

 • telewy2

  Oceniono 3 razy 3

  A tego dupka skąd wyciągnęli. Nie mają już z kim robić wywiadów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX