Komentarze (115)
Protesty wyborcze PiS. OKW w Koszalinie negatywnie o wniosku Prawa i Sprawiedliwości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • shtalman

  Oceniono 4 razy 4

  PiS-dziel to taki Mietek spod budki z piwem, nachla się, ma zwidy i mu się wydaje, dowody skoorviele PiS-dzielskie, to nie głosowanie bolszewików po wojnie 3XTAK

 • hp77

  Oceniono 6 razy 4

  pies terlecki , ale jaja ..............

 • claudiusz

  Oceniono 3 razy 3

  interwencja Kaczynskiego jest powaznym bledem strategicznym....to moze zemscic sie podczas wyborow prezydenckich....ABY KWESTIONOWAC TRZEBA MIEC DOWODY!

 • pisdum-dyrdum

  Oceniono 7 razy 3

  Wybory są uczciwe, a sondaże prawdziwe tylko wtedy, gdy zwycięża mafia-sekta PiS ! (Tym bardziej prawdziwe i uczciwe, im wyższy wynik ma PiS). W pozostałych przypadkach wybory są sfałszowane, a sondaże zmanipulowane ! ;-)

 • kim-jest-un

  Oceniono 4 razy 2

  To jest problem. Do tej pory PiS specjalizował się w usuwaniu dowodów( wypadek Szydło) . Teraz trzeba dostarczyć dowody a to już jest ogromny problem..

 • cy.nick

  Oceniono 6 razy 2

  Następna OKW do wymiany.
  Nie może być tak, że jakikolwiek organ państwa może mieć zdanie rozbieżne z oczekiwaniami Ojca Narodu. I właściciela kota, ma się rozumieć...:-)))

 • threemen

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wszystko PiS jeszcze odzyskał. Są jeszcze przyzwoici ludzie. Brawo.

 • starczypl

  Oceniono 2 razy 2

  Aleeee odkryyyycieeee....

 • kater-11

  Oceniono 2 razy 2

  PiS wyśle nieznanych sprawców by spacyfikowali Państwową Komisję Wyborczą.
  NSDAP wysyłało oficjalnie swoje bojówki nazistowskie. PiS idzie już raz ustalona drogą .....bóg jest z nami ....

 • cy.nick

  Oceniono 1 raz 1

  Widać, że po wyborach zleceniodawcy okrzepli, bo trolle dwoją się i troją w realizacji zadań.

 • potulny

  Oceniono 3 razy 1

  jak sie czujesz pisiu?

 • alex123

  Oceniono 1 raz 1

  ..ale po co pis ma swoich ludzi w SN do rozpatrywania takich wniosków. Całe 4 lata wymyslali formułę jakby to nigdy nie przegrać. Myślę, jak dalej bą grać to zostanie ulica i zagranica, a wtedy bedzie grubo

 • jg-b

  Oceniono 1 raz 1

  Przy takiej argumentacji można sfałszować każde wybory.

 • acototak

  Oceniono 11 razy 1

  Żal mi tych pisuarów.

 • Non Parol

  0

  Przecież pisowi chodzi tylko o to by jego protesty znalazły się na stole przed składem z nowej izby SN, otoczka medialna i zapewnienia komisji wyborczych wszystkich szczebli nie mają żadnego znaczenia. Po coś te izbę pis sobie powoływał, prawda ...

 • amanasunta

  Oceniono 2 razy 0

  Mam nadzieję ,że protesty PO KO wysokie sądy uwzględnią. Są w końcu poprawne politycznie.

 • obserwator_86

  0

  Ok, a co z pozostałymi protestami ? Aby wyrobić sobie racjonalną ocenę trzeba mieć punkt odniesienia - np. jeśli pozostałe protesty (a przynajmniej większość z nich) były zasadne, zaś to, co złożył PiS odpadło w większości, to jest to jasny znak, że odpłynęli od prawnej rzeczywistości i są pod tym względem wybitnie słabi. Jeśli jednak PKW odrzuciło praktycznie wszystkie wnioski - PiS nie wyróżnia się spośród innych.

  Niestety media panicznie boją się sytuacji, gdy obywatele próbują wyrobić sobie racjonalną opinię. Lepszy już fanatyk "ave PiS" niż jednostka rozumna.

 • bogaty2

  Oceniono 4 razy 0

  6 protestow zglosili. Uczciwie 4 Z nich zostana odrzucone. Niestety tylko 2 przejda jako majace podstawe, glosy zostana przeliczone i pis bedzie mial w jednym o 12 glosow wiecej i 24,5 glosa wiecej w drugim.
  Niestety tylko 2 senatorow zostanie zamienionych pis vs. ko. Ale trzeba byc uczciwym. Summa summarum przegrana pisu 2:4 udowodni ich uczciwe podejdcie do sprawy.

 • bingola

  Oceniono 3 razy -1

  Przecież to tylko opinia grupki kolesi! My, Prawdziwi Polacy wiemy lepiej, wybory zostały sfałszowane!

 • sparky6

  Oceniono 4 razy -4

  Wiesław Kozielewicz, szef PKW, uważa, że druga tura wyborów prezydenckich w 1995 r. powinna być unieważniona.

  Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej udzielił wywiadu "Dziennikowi Gazecie Prawnej". Mówił w nim m.in. o protestach wyborczych, jakie pojawiły się po ostatnich wyborach.

  Kozielewicz zwrócił uwagę, że najwięcej protestów – ponad pół miliona – było w 1995 r. Chodziło o wybory prezydenckie, w których Lech Wałęsa konkurował w drugiej turze z Aleksandrem Kwaśniewskim.

  – Na obwieszczeniu wyborczym podano, że pan Wałęsa ma wykształcenie "zasadnicze", a pan Kwaśniewski "wyższe". Okazało się jednak, że ten drugi ma wykształcenie średnie. I tego dotyczyły protesty wyborcze, z którymi musiał się zmierzyć SN – przypomniał Kozielewicz.

  Szef PKW zwrócił uwagę, że Sąd Najwyższy uznał ważność tych wyborów, mimo niewielkiej większości głosów oraz kilku zdań odrębnych.

  – Z perspektywy lat uważam, że była to błędna decyzja, a drugą turę należało unieważnić. I przeprowadzić ją ponownie, wcześniej publikując obwieszczenie o kandydatach z prawdziwymi danymi o ich wykształceniu – powiedział "DGP" Kozielewicz.

 • beor

  Oceniono 4 razy -4

  Ale już nie powtarzacie, że PKW wydala też negatywną opinię w sprawie protestu PO.
  Kiedy wczoraj pisaliście o proteście PO "musieliście" przypomnieć o opinii PKW w sprawie pierwszego protestu PiS.

  Nazwać Was dziennikarzami, to obrazić dziennikarzy Hustlera porównaniem z Wami.

 • onduma

  Oceniono 10 razy -6

  W USA przeliczno calymi tygodsniami glosy przy wyborach prezydenckich i nikt z tego powodu nie plakal. Czego boi sie PO ?

 • janrobin2015

  Oceniono 13 razy -7

  Jak dodano „wnioskodawca nie przedłożył żadnych konkretnych dowodów, z których miałoby wynikać, że faktycznie w sposób wadliwy zakwalifikowano jako głosy nieważne głosy ważne”.
  Tym bardziej, co oczywiste, nie wskazał na jakiekolwiek dowody wskazujące , iż takich wadliwych ocen i to na niekorzyść kandydata komitetu wyborczego reprezentowanego przez protestującego, było co najmniej 320 (ilość głosów, którymi wygrał kontrkandydat)
  – napisał szef OKW.
  Bardziej durnego uzasadnienia to ten gość nie mogl napisac. Bara...., dur.... idio... pomyslales w jaki sposób niby mieli uzyskać te dowody bez przeliczenia głosów? Rece opadaja ze ktos taki jest przewodniczącym OKW. A czego wy sie tak boicie z tym przeliczaniem?

 • bart5554b

  Oceniono 21 razy -19

  „odmawia też przeprowadzenia oględzin kart do głosowania”

  moim zdaniem postkomunisci ponownie sfałszowali wybory. Tym razem celem było stworzenie większości torpedujacej prace rzadu w senacie.

 • val_drakul

  Oceniono 31 razy -27

  Szef OKW w Koszalinie wnosi, by protest wyborczy Prawa i Sprawiedliwości nie był dalej rozpatrywany, odmawia też przeprowadzenia oględzin kart do głosowania.
  Zona mu moze odmawiac..

 • 68jacekw

  Oceniono 35 razy -31

  Najważniejsze,że Stasiu Gawłowski z zarzutami o korupcję , pranie brudnych pieniędzy i nadużywanie stanowiska ma takie poparcie w PO-wskim elektoracie. Tym co na "PiS" woła "złodzieje".

 • 43norbert

  Oceniono 36 razy -34

  Smutne jest tu tylko to ze PIS zgadza sie na Komisje Wyborcze ktore od lat falszuja Wybory. Oczywiscie OKW w Koszalinie bedzie udawadniac ze falszerstwa nie bylo. Tylko ze jak sie okaze ze jednak bylo to mam nadzieje ze cala Komisja pojdzie do pierdla. Tak musialoby byc jezeli Polska bylaby Panstwem Prawa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX