Zandberg w Gazeta.pl: Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Czarzasty i ja jesteśmy identyczni

- Pokazaliśmy, że jest możliwa różnorodność i współpraca. Nikt z nas nie udawał, że jesteśmy identyczni. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Adrian Zandberg i Włodzimierz Czarzasty są identyczni. Mówiliśmy do trochę innych grup wyborców, trochę w inny sposób, pokazaliśmy, że potrafimy uzgodnić pewną bazę - mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl nowo wybrany poseł Razem Adrian Zandberg.

Adrian Zandberg z Razem zapowiedział, że to rada krajowa partii zdecyduje, czy ugrupowanie założy w Sejmie własne koło, czy też utworzy wspólny klub z SLD i Wiosną.

- Zależy nam na tym, by głos Lewicy, głos Razem był słyszalny i skuteczny - powiedział. Stwierdził, że nie udzieli na razie jednoznacznej deklaracji.

- Pokazaliśmy, że jest możliwa różnorodność i współpraca. Nikt z nas nie udawał, że jesteśmy identyczni. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Adrian Zandberg i Włodzimierz Czarzasty są identyczni. Mówiliśmy do trochę innych grup wyborców, trochę w inny sposób, pokazaliśmy, że potrafimy uzgodnić pewną bazę, z tą bazą, programem, poszliśmy do wyborów - mówił Zandberg.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie