Zandberg w Gazeta.pl: Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Czarzasty i ja jesteśmy identyczni

- Pokazaliśmy, że jest możliwa różnorodność i współpraca. Nikt z nas nie udawał, że jesteśmy identyczni. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Adrian Zandberg i Włodzimierz Czarzasty są identyczni. Mówiliśmy do trochę innych grup wyborców, trochę w inny sposób, pokazaliśmy, że potrafimy uzgodnić pewną bazę - mówił w Porannej rozmowie Gazeta.pl nowo wybrany poseł Razem Adrian Zandberg.

Adrian Zandberg z Razem zapowiedział, że to rada krajowa partii zdecyduje, czy ugrupowanie założy w Sejmie własne koło, czy też utworzy wspólny klub z SLD i Wiosną.

- Zależy nam na tym, by głos Lewicy, głos Razem był słyszalny i skuteczny - powiedział. Stwierdził, że nie udzieli na razie jednoznacznej deklaracji.

- Pokazaliśmy, że jest możliwa różnorodność i współpraca. Nikt z nas nie udawał, że jesteśmy identyczni. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Adrian Zandberg i Włodzimierz Czarzasty są identyczni. Mówiliśmy do trochę innych grup wyborców, trochę w inny sposób, pokazaliśmy, że potrafimy uzgodnić pewną bazę, z tą bazą, programem, poszliśmy do wyborów - mówił Zandberg.

Więcej o:
Komentarze (26)
Zandberg w Gazeta.pl: Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że Czarzasty i ja jesteśmy identyczni
Zaloguj się
 • ax-les-thermes

  Oceniono 22 razy 14

  Jako liberal twierdze, ze taka lewica tez jest potrzebna. Podpisalbym pakt z kazdym kto chce aby miejsce klechow bylo tylko w kruchtach. Vive la France.

 • panna.mela.konfacela

  Oceniono 8 razy 8

  Panie Zandberg, ludzie głosowali na połączoną lewicę, dostaliście się jako połączona lewica i macie działać jako połączona lewica. Bo taki jest wasz mandat. Gdy nie byliście połączeni, nie było was w sejmie, Więc bez kombinowania, bo nie będziecie się niczym różnić od PiSu z jego kręceniem, żeby przywrócić Piotrowicza.

 • matts06

  Oceniono 8 razy 6

  Mimo wszystko liczę na wspólny klub, koło nie ma sensu i Razem powinno sobie z tego zdawać sprawę, że będzie zmarginalizowane. Inna sprawa, to jest wspólna partia, według mnie Razem powinno zachować swoją odrębność, choć nie da się ukryć, że będzie to trudne, bo raczej w sejmie Lewica ich wchłonie.

 • sacc77

  Oceniono 14 razy 2

  Zgadzam się, ze nie są identyczni.
  Pragmatyczny Czarzasty jest o dwa rzędy wielkości mądrzejszy od dogmatycznego utopisty Zandberga....

 • januszlen58

  0

  Bardzo krytycznie nie którzy wypowiadają się na temat opozycji , otóż jeszcze wam to przypomnę , i zapewniam was , że prawica to jest największe zło POLSKIEJ RZECZPOSPOLITEJ i już nie długo przekonacie się sami.Lewica i inni też nie są święci , ale na pewno, nie dopuściliby się do tego co ,,PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ,, .Nasz były już Pan Prezydent -ŚWIĘTEJ PAMIĘCI-w grobie się przewraca z powodu ha ha ha ,,dobrej zmiany,, i poczekajmy cierpliwie ,sami się przekonacie i informuje , że wielkie dojenie zaraz się zacznie ,cierpliwości

 • januszlen58

  0

  Panie Pośle ,jestem zwolennikiem opozycji i mam smutną wiadomość , otóż nie macie najmniejszych szans utrzymać senat i nawet nie wiecie z kim macie do czynienia .Nie do puści Pan do tego , żeby Biedroniowi wybić z głowy związki partnerskie , bo inaczej nikt was nie będzie szanował i nikt z wami nie będzie się liczył

 • alex123

  Oceniono 10 razy -2

  to był najwiekszy błąd SLD , że paktowała z tą partią kanapową o błędzie statystycznym poniżej 1% . Teraz , gdy weszli do sejmu na plecach SLD i Wiosny , znowu chcą byc osobno . To bład ,kardynalny błąd, cyniczni politycy z Razem, sciskajacy się przed wyborami, Zandberg opowiadał o jedności. Hipokryzja. SLD powinno ich odsunąć daleko od siebie, niech dalej idą osobno

 • ibanalyst

  Oceniono 12 razy -4

  Zandberg jest otwartym zwolennikiem legalizacji kradzieży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX