Jarosław Kaczyński napisał dwa listy. "Reelekcja Dudy gwarancją zamożnej i sprawiedliwej Polski"

Jarosław Kaczyński w czwartek napisał dwa listy: do wyborców i parlamentarzystów. W tym drugim stwierdził, że "piękne zwycięstwo nad siłami Polski Minus trzeba przypieczętować" sukcesem Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Jego reelekcja ma być "gwarancją budowania zamożnej, sprawiedliwej, solidarnej oraz silnej Rzeczypospolitej".
Zobacz wideo

W liście do parlamentarzystów Jarosław Kaczyński podziękował za zaangażowanie i wysiłek podczas kampanii wyborczej. Wyraził również wdzięczność rodzinom kandydatów za wsparcie i wyrozumiałość. "Szczególne brawa i podziękowania należą się tym z Państwa, którzy bardzo ciężko pracowali nie bacząc na to, że Ich szanse wyborcze - z różnych powodów - nie były największe" - napisał.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński: Trzeba przypieczętować zwycięstwo

Kaczyński stwierdził również, że zwycięstwo PiS w wyborach jest "nie tylko ogromnym sukcesem, ale nie mniejszym zobowiązaniem wobec Polski", a dzięki niemu dalej będzie możliwe budowanie "Polski Plus". Jednak należy to przypieczętować zwycięstwem Dudy w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

Reelekcja Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, który jest naturalnym kandydatem na najwyższy urząd w państwie dla pragnących lepszego życia oraz wyznających tradycyjne wartości Polek i Polaków, będzie gwarancją budowania zamożnej, sprawiedliwej, solidarnej oraz silnej Rzeczypospolitej

- napisał prezes PiS.

W liście skierowanym do wyborców Kaczyński podziękował za zaufanie, dzięki któremu "Zjednoczona Prawica ponownie uzyskała w Sejmie większość bezwzględną". Napisał również, że opowiedzieli się oni za "Polską Plus" i "wielkimi programami wsparcia, na które polskie rodziny czekały od 30 lat". Stwierdził, że wyborcy PiS zagłosowali za "Polską godnego życia - solidarną i sprawiedliwą, dbającą o dobro ogółu obywateli".

Więcej o:
Komentarze (331)
Kaczyński pisze dwa listy. "Reelekcja Dudy gwarancją zamożnej i sprawiedliwej Polski"
Zaloguj się
 • hamsterx

  Oceniono 76 razy 50

  sprawiedliwej Polski ,powiadasz ?
  jest duda a ty chłopie nie byłeś jeszcze przesłuchany w sprawie srebrnej
  facet o bardzo wątpliwej reputacji jest szefem nik-u
  skazany przestępca (co prawda ułaskawiony przez dudę ) jest szefem policji i bezpieki
  poprzedni szef policji też miał przeszłość kryminalną
  i ty mówisz coś o sprawiedliwości ???

 • jackanapes

  Oceniono 64 razy 44

  Ja osobiście dałbym taki tekst: reelekcja Andrzeja D. byłaby splunięciem w twarz Polakom, dla których poszanowanie reguł obowiązującego prawa coś znaczy.

 • Jan Winnicki

  Oceniono 48 razy 32

  Pełny niczym nie ograniczony dostęp do koryta, ale kaczy konus celowo nie dodał, że oczywiście nie dla każdego. Tylko dla towarzyszy PiS dzielców, ich świętych rodzin oraz znajomków.

 • mamagda3

  Oceniono 54 razy 32

  Ja, żona, matka, przedsiębiorca od 25 lat, płatnik podatków, pracodawca, jestem Polska minus, a ten pan jest Polską plus. Aha.

 • korkodyl_nilowy

  Oceniono 56 razy 32

  W nastepstwie wyborczego kaca
  list w obronie Pajaca z Pałaca...

 • norman67

  Oceniono 33 razy 23

  Polska solidarna - pracujący płacą na nierobów, Polska sprawiedliwa - oszust na czele NiK-u, Polska dbająca o dobro wspólne - szczująca jednych na drugich z sukcesem, Polska godna życia - panoszenie się swołoczy, kleru i głupoty. Boże, broń nas od zwycięstwa Dudy w wyborach, bo wtedy będziemy dopiero mieli prze..bane.

 • kowalskam11

  Oceniono 28 razy 22

  Fakt. Powtarzam się sformułowanie Polska solidarna i Polska Minus to mogło powstać tylko w umyśle wyjątkowej k... wy

 • phugoid

  Oceniono 30 razy 22

  nie bylo nic o gorszym sorcie i ludozercach, czuje sie zawiedziony i rozczarowany

 • feldkuratkatz

  Oceniono 32 razy 18

  Maładiec, Jarosław Rajmundowicz, diengi kak normalno?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX