Beata Mazurek "troszczy się" o Grzegorza Schetynę: Doszło do spotkania Tusk-Kopacz. Drżyj

Beata Mazurek podzieliła się informacją, jakoby w Parlamencie Europejskim miało dojść do 20-minutowego spotkania Ewy Kopacz z Donaldem Tuskiem. "Jeśli to prawda, drżyj" - napisała do Grzegorza Schetyny.
Zobacz wideo

Po wyborach parlamentarnych w Platformie Obywatelskiej zaczęły się pojawiać głosy o konieczności zmian w kierownictwie partii. - Kapitan statku wyznacza kurs, którym mamy płynąć. Jeśli statek uderza w górę lodową i toniemy, to kapitan ponosi za to odpowiedzialność - mówił w rozmowie z Jackiem Gądkiem z Gazeta.pl jeden z posłów PO.

Do rezygnacji z funkcji szefa PO namawiają też publicznie ważni działacze. Julia Pitera przekonywała niedawno, że jeśli Grzegorz Schetyna nie ustąpi, w klubie Platformy dojdzie do rozłamu. Bardzo krytyczny głos na temat kampanii w wyborach parlamentarnych zabrali też Bogdan Zdrojewski i Joanna Mucha. Według ustaleń "Newsweeka" również Donald Tusk ma być zwolennikiem odsunięcia Schetyny od sprawowania władzy nad ugrupowaniem.

Beata Mazurek: Doszło do spotkania Tusk-Kopacz

Według europosłanki Beaty Mazurek w Parlamencie Europejskim doszło do krótkiego spotkania przewodniczącego RE z wiceszefową PO Ewą Kopacz. Czy spotkanie może mieć związek z ewentualnymi zmianami we władzach partii? Nie wiemy, ale właśnie to zasugerowała była rzeczniczka PiS.  "Według naszych informacji dzisiaj na zapleczu PE doszło do ok. 20 minutowego spotkania Tusk- Kopacz" - napisała na Twitterze. W tym samym wpisie zwróciła się do szefa PO: "Jeśli to prawda, drżyj".

Więcej o: