Komentarze (506)
Edukacja seksualna. Nowelizacja ustawy Stop pedofilii.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • elq_1

  Oceniono 11 razy 11

  Biedny kaczorek!
  Co on tam oglądał u Mamusi pod spódnicą?
  Przecie pół życia tam spędził!

 • fortunatzwolinski

  Oceniono 27 razy 11

  KatoPedofilia PISdolona
  juz przestala
  macac dzieci parafian ?

 • wille19781974

  Oceniono 12 razy 10

  Polska jest najbardziej tolerancyjnym państwem na świecie. Sutener i kłamca może być szefem NIK, prokurator stanu wojennego sekretarzem stanu a osoba ograniczona umysłowo ministrem sprawiedliwości.

 • emeni

  Oceniono 9 razy 9

  Mnie żadna rewolucja obyczajowa nie jest potrzebna do niczego. Wystarczy, że kościół zostanie odcięty od żłoba, wraz z przyległościami (katecheci, kapelani itp. nieroby) i przejdzie na wyłączne utrzymanie swoich wyznawców, oraz wyprowadzi się to razem z krucyfiksami z urzędów. Będzie traktowany jak każda inna instytucja podlegająca prawu i fiskusowi.
  Poza tym oczekuję, że politycy przestaną wp....ć się z kopytami w styl życia obywateli i pytać purpuratów o opinie w każdej kwestii dotyczącej państwa. Reszta zrobi się sama. Kraj znormalnieje.

 • my_kroolik

  Oceniono 11 razy 9

  Ciekaw jestem kiedy wreszcie jakaś partia jasno powie, że skończy z hegemonią Kościoła w Polsce, a potem to przeprowadzi. Jakby epidiskop raz został porządnie przeczołgany ekonomicznie (bo nie oszukujmy się, nic innego się dla nich nie liczy), to by się może oduczył mieszania do spraw państwowych.

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 9

  Edukacja seksualna (legalna) będzie w hotelu Banasia na godziny.

 • Swat Przemysław

  Oceniono 13 razy 9

  Kiedy słońce narodu,prezes prezesów i deweloperów,Jarosław polskęzbaw,uda się do tartaru,szeolu,czy czegoś takiego,to wszystko wróci do normy.

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 21 razy 9

  Ustawę powinien pisać Marian Banaś. Z racji prowadzonych badań w swoim Ośrodku Uciech posiada najwięcej informacji o praktycznych i teoretycznych umiejętnościach Suwerena.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 8 razy 8

  Wśród młodych popieranie PiS i chodzenie do kościoła to wstyd i obraza rozumu.

 • zdziwiony6

  Oceniono 10 razy 8

  Musimy pamiętać, że na czele PiS stoi Jarosław, który nigdy "tych" rzeczy nie robił i prawdopodobnie nawet nie widział gołej baby. Dlatego nie widzi potrzeby edukacji seksualnej a reszta wyznawców PiS posłusznie wykonuje wolę wodza.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 8 razy 8

  Strasznie sofistyczny ten artykuł. Tymczasem odpowiedź jest prosta. Za procedowaniem tej ustawy nie stoi żadna kalkulacja tylko czysto ideologiczne zacietrzewienie. Jaki racjonalny polityk wpadłby na pomysł, aby w starym sejmie, już po wyborach nowego, forsować skrajnie kontrowersyjną ustawę wywołującą oburzenie dużej części opinii publicznej? Tego nie robi żaden umiarkowany polityk w normalnej demokracji, to może robić tylko oszołom, polityczny hucpiarz i ekstremista. I taki jest cały PIS. Dołączam się do głosów protestujących przeciwko nazywaniu tej partii konserwatywną. To partia nacjonalistyczno-klerykalnego ekstremizmu, politycznego katolicyzmu w wersji radykalnej.

 • elq_1

  Oceniono 7 razy 7

  A czego oczekiwaliście?
  Fałsz, kłamstwo i hipokryzja to podstawy istnienia i działania P*Sowskiej sekty!

 • 1111pln

  Oceniono 11 razy 7

  Przez takie akcje, jeszcze za naszego życia kościoły będą świecić pustkami... 😎

 • stach_79

  Oceniono 11 razy 7

  PIS się kończy.

 • czechy11

  Oceniono 17 razy 7

  Towarzysz Kulawy jeszcze nie się jak bardzo strzelił sobie w kolano tym, ze nie odrzucili tego projektu teraz. Narracja prawicowa zaczyna w społeczeństwie przynosić znużenie. Będzie to świetne paliwo do dla narracji lewicowej.

 • okoxoko

  Oceniono 15 razy 7

  Celna obserwacja. Im więcej idiotyzmów będzie wprowadzanych w życie, tym szybciej się ludziom, a zwłaszcza młodzieży otworzą oczy.

 • snowbird1

  Oceniono 6 razy 6

  Rzady Kaczynskiego przypominaja mi do zludzenia rzady Maurice Duplessisa w Quebecu. Ten sam mariaz tronu z oltarzem, ten sam autorytarny charakter rzadow, wszystko bardzo podobne. Jak Duplessis skonczyl w 1959 roku na niedzielna msze chodzilo 95% (!) obywateli Quebecu. Potem przyszlo tornado. Juz w 1962 roku wskaznik spadl do 50%, w latach siedemdziesiatych do 20%. Dzis w Quebec do kosciola chodzi 5% katolikow, koscioly i seminaria sa seryjnie zamykane, nawet pogrzeby (nie mowiac o slubach) odbywaja sie bez ksiezy, a pogrzeb to przeciez naturalna ostatnia ostoja kosciola. Co do Polski, teraz. Nikt nie potrafi polskiemu kosciolowi tej historii opowiedziec? Wszak historia est magistra vitae. Polski kosciol moze zrozumialby w jaki kanal sie wpuscil idac pod reke z czlowiekiem ktory robi to co robi wylacznie dla wlasnych, politycznych celow a los samego kosciola jest mu doglebnie (nomen omen) obojetny.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 8 razy 6

  PiS i ePiSkopat zrobią wszystko by zalegalizować ich sakrament pedofilii :-)

 • eslyn

  Oceniono 8 razy 6

  Najbardziej prawdopodobna jest wersja czwarta czyli zapłata za poparcie przez kościół. Kaczyński celowo przełożył to na po wyborach by mieć pewność, że biskupi będą wystarczająco zaangażowani. I byli.
  Taki wzajemny układ.
  Świadczy o tym także inna przepchnieta ustawa o ochronie kk przed krytyką. Ta, którą poparła Kidawa Błońska.

 • junkamm

  Oceniono 6 razy 6

  trzeba uświadomić kaczora seksualnosci . bo nigdy nie był z kobietą w łużku. podglądał kota jak to sie robi i tyle sie zna . zresztą ten jedyny człeczek konus nie ma nic do gadania w tej sprawie i kropka spadaj kaczor z polski .. precz

 • junkamm

  Oceniono 6 razy 6

  gdyby kosciół w polsce nie popierał by seksualnosci i edukacji seksualnej nigdy by kaczor nie wyszedł by z tą incjatywą . kaczor nie ma prawa nażucać co komu wolno czy nie wolno . kaczor jest zacofany w seksualnosci może zna sie na sexsie kota ale nie ludzi . żyjemy w 21 wieku . to nie średniowiecze by ktos mógł zakazywac nauczania o seksualnosci nie ma nikt do tego prawa to sprawa iwyłącznie polaków a nie koscioła czy takiego kaczorzyska pierd nikt nigdy nie bedzie nażucał nic polakom . jeśli kaczorzysko pierd ma chęc wojny miedzy prawem i sprawiedliwosci a polakami to prosze bardzo . już psiarstwo straciło 7 punktów poparcia a jeszcze nowy sejm nie zaczoł . precz z kaczorem i kosciołem w polsce . albo kosciół odczepi sie dobrowolnie od polityki albo zmusimy kler do tego

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 6

  Pisiory i klechy to maniacy seksualni. Ich horyzonty wyżej pępka nie sięgają. Nie ma mowy by sięgnęły umysłu.

 • ppsmania

  Oceniono 8 razy 6

  Zyje od lat za granica i widze ze Kosciol i Pis trzymaja Polske w dalekim sredniowieczu. Duchowni w tym kraju to najwieksi grzesznicy i zyjacy jak faraonowie. Czytalem nawet ze kosciol katolicki to najwieksza mafia na swiecie wyspecjalizowana w praniu muzgow owieczkom swoim.

 • elenem

  Oceniono 8 razy 6

  I dobrze wam Polacy.... po co żeście na nich głosowali? :)
  PIS wprowadza ciemnogród !
  Hasło powinno brzmieć - "Stop pedofilii w KK.'

 • dejtrejder

  Oceniono 8 razy 6

  Pis musi odejść.

 • westgreg

  Oceniono 8 razy 6

  Projekt zmian w kk ma charakter ideologiczny. Prawnie jest to wielki bubel, bo zostawia zbyt szerokie pole do interpretacji (na co liczą autorzy projektu, bo nie chcą wprost w nim wpisać zakazu wszelkiej edukacji seksualnej w szkołach). Takiego prawa nie należy uchwalać, bo (jak słusznie red Łukasz zauważa), prowadzić to będzie do autocenzury edukatorów. Te nieścisłości będą również pozwalać na składanie bzdurnych zawiadomień do prokuratury, a tę będzie musiała wszczynać postępowania, bo nie będzie miała jednoznacznego oparcia w prawie do odrzucenia bzdur.

  Nie jest złą idea chroniąca dzieci przed seksualizacją (wąską pojętą, czyli namawianiem, czy też nakłanianiem dzieci do podejmowania jakichkolwiek form aktywności seksualnej), ale ten projekt absolutnie nie w tym celu powstał.

  Obstawiam, że zmiany do kk nie wejdą.

 • tad-tad1

  Oceniono 5 razy 5

  PISowi nie podoba się edukacja w ogóle, widzą kto w większości ich popiera , Kszyńskio swietnie wie że prezentuje siły wstecznitwa i obskurantyzmu, i idzie ręka w rękę z ciemnogrodem, to KK z wyrachowaniem forsuje, i takimi organizacjami jak Ordo Luris, { ciekawe kto ich finansuje} , Polak powinien być niezbyt mądry, nie powinien brać przykładu z europy, i powinien być zachowawawczy, I te ''zalety'' proponuje historia pisowska, gdzie prawda jet tylko wtedy potrzebna gdy jest zgodna z ideologią, ten model "Polak Katolik'', to taki pomysl jak ''Człowiek Radziecki '' wdrażany w Związku Radzieckim, Ale to się nie uda, i tylko świadczy o krótkowzroczności ideologów Kaczyzmu. Cofanie nas do średniowiecza z powszechnym złodziejstwem, będzie powodowało reakcje odwrotne,Ppolecam, od dziś krytycznie spojrzeć na działalność KK, i reagować ,

 • precz_z_komunia

  Oceniono 5 razy 5

  Pedofile i Sutenerzy :-)
  Jesteście w Polsce nielegalni :-)

 • js08836

  Oceniono 5 razy 5

  Szariat ? Stare capy o edukacji seksualnej. Zazdrośniki impotenci. Stop pedofilom cz,a,rne.j zarazy, Jestem na TAK.

 • junkamm

  Oceniono 5 razy 5

  jak bysmy postawili kaczkę podobizne i obok kaczynskiego to samo bysmy widzieli juz nie można patrzec na tą morde kaczynskiego

 • André Gollet

  Oceniono 5 razy 5

  Pewno maja zamiar wprowadzic funkcje podrecznej i rezim jak w slynnej ksiazce I sérialu stopklatki

 • kotmiki

  Oceniono 5 razy 5

  Ks. Tymoteusz Szydlo został ojcem spłodził córeczkę z 17 latka z Osia k. nowej Wsi .
  jego matka nie zadbała o wychowanie seksualne i co !!

 • hrac

  Oceniono 7 razy 5

  "Opętane seksem , stare dziady ..." - będzie w disco polo ?

 • manes6969

  Oceniono 5 razy 5

  naczelnym popedem cywilizacyjnym jest poped seksualny ( Sigmund Freud) czlowiek, który nie czuje popedu seksualnego jest chory i powinien sie leczyć! Czlowiek który sam sobie odmawia popedu seksualnego jest za a) ksiedzem, b) zboczeńcem, lub obludnym klamca.... co do religii katolickiej odpowiedzi a,b,c, sa poprawne!!!

 • kotmiki

  Oceniono 9 razy 5

  Ks. Tymoteusz Szydło został ojcem ma córeczkę z 17 latką Beata jest babcią cały PiS zachwycony w swoim zakłamaniu
  Gdyby synalka wyedukowała seksualnie nie byłaby dzisiaj babcią nasza jęcząca Beatka

 • pandzik

  Oceniono 9 razy 5

  Wszystko ma na celu ochronę księży pedofili. Prosta zależność. W tej chwili dzieci prowadzone do księdza przez swoich tfu rodziców, nie wiedzą,że członek proboszcza to nie jest duch swięty.

  O to chodzi. Dzieci gwałcone przez księży i katolików mają być posłuszne swoim oanom

 • tomasz_5_2010

  Oceniono 11 razy 5

  Projekt ustawy zakazującej edukacji seksualnej jest zapłatą dla hierarchii kościoła katolickiego za poparcie w wyborach parlamentarnych. Kaczyński ani piSS nie mają tego zamiaru realizować! Jest to pusty gest zadość uczynienia!

 • 8zorro

  Oceniono 4 razy 4

  Czy ta małolata, którą wyszydełkował skutecznie ksiądz Tymoteusz Sz. już urodziła? Czy Beata, która skutecznie nie wdrożyła syna w aspekty seksu, odpowiedzialności i zabezpieczenia przed ciążą już babciuje?

 • marrob

  Oceniono 6 razy 4

  Jarosław Kaczyński pierwszy onanista RP.

 • jhg.mg

  Oceniono 4 razy 4

  Piprza trzy po trzy od nastu lat.
  Wziel by się w końcu do roboty.
  Kwota wolna od podatku x10, zamknięcie kopalń węgla, bezwzględna ochrona PN, likwidacja NFZ i usprawnienie służby przez likwidację biurokracji, skierowanie funduszy z IPN i Funduszu Kościelnego do MSWiA i Wojska zawodowego, prywatyzacja TVP, pieniądze ze zmniejszenia liczby posłów i ich uposazen i całej armii urzędników w rozmaitych urzędach na szkolnictwo, zmniejszenie zadłużenia PL.
  A ci sami Antki, Jarki, Leszki, Janusz od początku lat 90 pieprzą 3po 3. Zmieniają tylko nazwy PC Zchn, UPR itd Nic innego nie potrafią. Tylko wymyślają tematy do załatwienia tj aborcja, lustracja, dezubekizacja, bezpieczeństwo na drogach i wychowanie dzieci. Rzygać się chce od tych wszystkich leśnych dziadków gadajacych jak mamy żyć i w co wierzyć, z kim i jak spać, co pić, co jeść, gdzie pracować, czym oddychać gdzie i jak umierać. Dobranoc

 • muflonex

  Oceniono 4 razy 4

  Cóż, wypadałoby powtarzać, że jest wiele rzeczy, których prawo w Polsce nie zakazuje. A co sobie katolicy zakazują nawzajem to już ich sprawa.

 • xan-ti

  Oceniono 4 razy 4

  Teraz to Konfederacja zrobi z pisowców wyuzdanych aborcjonistów wspierajacych LGBT.

 • lewus

  Oceniono 6 razy 4

  KACZOR , TĄ EDUKACJĘ SEKSUALNĄ NA CHAMA MUSISZ WPROWADZIĆ U TYCH PASIBRZUCHÓW W KOLORATKACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • antypisiormax

  Oceniono 6 razy 4

  Boże spraw proszę aby pisiory wreszcie zaczęli prawdziwą wojne nie z wolnymi i światłymi Polakami ale z pisiorami.
  Był by ład i spokój i porządek
  Nie było by srebrnych wież , 50 łapówki Kaczora , Banasia i podobnych drani
  Honor - Ojczyzna - Wplność

 • wlodeek

  Oceniono 4 razy 4

  'Stop pedofilii " nie dotyczy oczywiście księży. Ci będą mogli nadal używać do woli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX