Patryk Jaki: Marian Banaś powinien co najmniej rozważyć dymisję. Sprawa była niedostatecznie wyjaśniona

- Dymisja Mariana Banasia jest możliwa. Nie można wykluczyć, że coś się będzie działo w najbliższych chwilach - przyznał Patryk Jaki, podkreślając, że według niego sprawa ta była niedostatecznie przez prezesa Najwyższej Izby Kontroli wyjaśniona.
Zobacz wideo

Patryk Jaki był gościem "Rozmowy Piaseckiego" w TVN 24. Jednym z poruszonych wątków była ewentualna dymisja Mariana Banasia. Jak zaznaczył polityk, od początku sceptycznie podchodził do zachowania prezesa NIK, a także do postawy swoich partyjnych kolegów, którzy powątpiewali w doniesienia mediów o niejasnych interesach urzędnika.

Jaki o wyjaśnieniach Banasia: Mnie nie przekonał

- Według mnie Marian Banaś niedostatecznie to wszystko tłumaczył - stwierdził Patryk Jaki. - Dymisja jest możliwa. Nie można wykluczyć, że coś się będzie działo w najbliższych chwilach - przyznał.

Potwierdził również, że według niego Marian Banaś "powinien co najmniej rozważyć dymisję". 

- Uważam, że ta sprawa była niedostatecznie przez niego wyjaśniona i mnie nie przekonał. (...) Trudno mi ocenić, czy zapadnie jakaś decyzja w tym momencie - dodał.

Zaznaczył jednak, że nie widziałby nic złego w tym, że PiS wybrałby nowego prezesa tuż przed zakończeniem kadencji Sejmu. -  Jeżeli pan prezes Banaś podałby się do dymisji, trzeba szybko wybrać nowego prezesa - argumentował.

Więcej o:
Komentarze (120)
Patryk Jaki: Marian Banaś powinien co najmniej rozważyć dymisję. Sprawa była niedostatecznie wyjaśniona
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 26 razy 26

  Hehe.
  Dobra suterenie, igrzyska i festiwal obietnic dobiegly konca. Tera zapamietaj te oto sentencje: "My tego nie mowilismy", "Raport smolenski tuz, tuz,", "Kradlismy, kradniemy i bedziemy krasc", "To nie moja reka", a jak juz wszystko pisdolnie to "Nie można wykluczyć, że coś się będzie działo w najbliższych chwilach."
  To taki szablon na kolejne cztery lata. Przykladaj go sobie suterenie do dowolnych obietnic z kampanii i wydarzen, jakimi beda nas raczyc msciwie panujacy.

 • krynolinka

  Oceniono 34 razy 26

  Jaja sobie Patryk robisz? Maniek publicznie zeznał, że rżnął budżet na podatkach a Kamiński z Wąsikami i premierem rządu go oklaskiwali i ściskali. Niezły macie burdel w tym pisowskim archeo!

 • hamsterx

  Oceniono 22 razy 22

  W Japonii taki banaś popełniłby samobójstwo, bo tam obowiązuje HONOR
  A pislandzie potomkowie chłopów pańszczyźnianych po prostu nie wiedzą co to honor
  Abstrachując od tego ,pytam gdzie była w kwestii banasia bezpieka?

 • wolak007

  Oceniono 22 razy 20

  Oj tam, kryształ pisowski wystarczy lekko otrzepać z kurzu i dalej będzie świecił przykładem Prawa i Sprawiedliwości w wykonaniu PiS?...

 • topiramax

  Oceniono 19 razy 17

  Sprawa jest ewidentna, Banaś sam się przyznał do kombinacji na szkodę skarbu państwa a ten jeszcze na wszelki wypadek gdyba, kluczy, lawiruje. Cóż, PiS.

 • van_norden

  Oceniono 16 razy 16

  Jak już dresiarze to sugerują to musi być źle

 • bazyli.ehler

  Oceniono 15 razy 15

  "Marian Banaś powinien co najmniej rozważyć dymisję."

  A prokurator powinien rozważyć postawienie Banasiowi zarzutów.
  -

 • ochujek

  Oceniono 12 razy 12

  Tak mówić o partyjnym koledze, no co ty Patryk, wstydu nie masz? Morawiecki też chachmęci działkami i ma poparcie kolesi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX