Komentarze (1050)
PiS chce kary 5 lat więzienia za edukację seksualną i propagowanie antykoncepcji. "To jest chory pomysł"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • swru

  Oceniono 17 razy 15

  Czyli tylko księża będą mogli edukować seksualnie ? K....a pedofile wygrali wybory

 • bsdw

  Oceniono 15 razy 15

  10 lat wiezienia w ogóle ZA EDUKACJĘ. Rozwiąże się problem pieniędzy dla nauczycieli i nadmiaru wiedzy u elektoratu.

 • feurig59

  Oceniono 16 razy 12

  Znowu brazylijska sekta Ordo Iuris.
  Napiętnowanie i penalizacja edukacji to de facto zamach na seksualność polskich dzieci, wystawianie jej bezpośrednio na działanie pedofilów, przemoc seksualną, cierpienia związane z niechcianymi ciążami, nieświadomych nastolatek i ich poczętych w niewiedzy dzieci.
  Sekta Ordo Iuris WON z Polski !!!

 • jozef_zmudzin

  Oceniono 14 razy 12

  To co proponuje PiS to żywcem przeniesione ze średniowiecza i pałaców biskupich doktryny i nakazy,a haniebne dla społeczeństwa polskiego. Biskupi i plebani ręka w rękę z mafią pisowską usiłują wprowadzić ciemnotę i zabobony.

 • jacekczewa

  Oceniono 14 razy 12

  co za świry cos takiego wymyślili....ku... ciemnota pisiorsko katolska

 • wiarus25

  Oceniono 12 razy 12

  A ja chcę dożywocia dla PISowskiego bydła.

 • cozano

  Oceniono 14 razy 12

  To jest właśnie mentalność takich Kuchcińskich, Banasiów, Piotrowiczów, i wielu, wielu innych z tej formacji politycznej, łazić na prostytutki, prowadzenie domu publicznego, tolerowanie pedofilii wśród urzędników watykańskich nic zdrożnego, ale za edukację seksualną pakować do więzienia. Niech się młodzież uczy o seksie od rówieśników i pornosów w internecie, tudzież zajęcia praktyczne od urzędnika watykańskiego.

 • fctheduck

  Oceniono 11 razy 11

  Czy ruch "prolife" to ci sami psychopaci, którzy w miastach wieszają billboardy ze zmasakrowanymi niemowlakami i jednocześnie stoją murem za bandytami w sutannach?

 • rozterka47

  Oceniono 11 razy 11

  za wiedze o seksualności człowieka ma być kara , bo skąd potem pedofile wezmą swoje ofiary , skoro dziecko będzie miało wiedzą , czego wobec niego robić nie wolno
  za wiedze na temat antykoncepcji tez będzie kara bo przecież bardzo nam są potrzebne dzieci rodzone przez 13-15 latki ,
  dla katolickich sirocińców ?

 • MrDodiLumiere

  Oceniono 11 razy 11

  "dziękujemy" ci wyborco PIS:
  - właśnie twoje dziecko nauczy się swojej seksualności z pornhub'a
  - właśnie zostaniesz dziadkiem/ babcią bo twoja córka po osiągnięciu dojrzałości płciowej zajdzie w ciążę bo antykoncepcja zostanie zakazana
  - właśnie zostaniesz dziadkiem/ babcią bo twój syn po osiągnięciu dojrzałości płciowej nie założy przed stosunkiem zakazanej prawem prezerwatywy
  - właśnie twoje dziecko nie będzie wiedziało, że dotyk może być zły. A Sekielscy za 15 lat nakręcą kolejny, nasty film o pedofilii z twoim dzieckiem w "roli głównej"
  - właśnie twoje dziecko, jak zostanie dorosłym człowiekiem, do końca twojego życia będzie wstydziło się powiedzieć ci, że kocha kogoś kogo kochać zabrania mu prawo
  - właśnie, może akurat twoja córka będzie musiała urodzić dziecko, którego nie chce, a którego biologicznym ojcem jest gwałciciel
  - właśnie, może twoje dziecko umrze na AIDS bo niezabezpieczy się podczas stosunku

  Włącz myślenie wyborco PIS! Nie zachwycaj się tym co dobrego dostaje twoje dziecko od partii. Tylko tym co dziecku jest zabierane.
  Wyborco PIS, wybory są anonimowe. Nikt nie musi wiedzieć na kogo oddajesz głos. Popełniłeś błąd? Masz najbliższe cztery lata aby na wszystko spojrzeć jeszcze raz swoim obiektywnym okiem. Popełniłeś błąd? Trudno. Zdarza się każdemu. Ja też w tym roku obrałem inny kierunek, dałem swój głos zaufania mniejszości politycznej. Możliwości jest kilka, życie twojego dziecka tylko jedno.

 • palo_ma1

  Oceniono 13 razy 11

  Czyli dzieci nie będzie wolno uczyć postaw sceptycznych co do zaproszenia przez księdza do zajęcia miejsca na jego kolanach i wspólnego przeżycia modlitewnego uniesienia wobec tajemnicy Trójcy Świętej.

 • obywateleu

  Oceniono 13 razy 11

  Już się zaczyna... młodzież nie może wiedzieć co proboszcz ma na myśli przytulając młodych chłopców, więc pis w wdzięczności musi temu zapobiec.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 11 razy 11

  Ciemny lud PiSowski za kolejne 500+ i własne dzieci pozwoli stręczyć katopedofilom :-)

 • kukunapniu

  Oceniono 11 razy 11

  "zapobiegania AIDS"
  .... za uświadamianie o AIDS wśród młodzieży 5 lat więzienia?

  Jeżeli to prawo przejdzie to sam się zarażę i rozprowadzę to paskudztwo wśród wszystkich,
  którzy za tym debilizmem głosowali, nie ważne czy to będzie jakiś Ziobro, Gowin czy Kaczyński.

 • rozterka47

  Oceniono 10 razy 10

  twórcy ustawy piszą m.in. że edukacja seksualna znosi poczucie wstydu , ktory chroni dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym , chciaż powszechnie wiadomym jest , że to wlaśnie poczucie wstydu jest najistotniejszym powodem dla którego dzieci nie informują nikogo i latami nie przyznają się ( nawet jako już dorośli ludzie ) , że są lub byli wykorzystywani !

  naprawdę mam coraz większe wrażenie , że ta ustawa jest zrobiona po to by ułatwiać ochronę pedofili a nie przeciwdziałać pedofilii !

 • rozterka47

  Oceniono 10 razy 10

  najbardziej kuriozalne jest uzasadnienie tego projektu , pełne kłamstw , manipulacji i nadinterpretacji czy tez swobodnej interpretacji zaleceń WHO

  nadto z proponowanego paragrafu 4 w tym projekcie ustawy , można wywieść wniosek , że lekarz czy np. psycholog wyjaśniający zasady antykoncepcji czy inne kwestie związane z życiem seksualnym osobie niepełnoletniej może zostać oskarżony o pochwalanie podejmowania obcowania płciowego i skazany na karę pozbawienia wolności
  generalnie ten projekt ma sankcjonować uzyskiwanie informacji na temat seksualności i życia seksualnego człowieka dopiero po osiągnięciu 18 roku życia bądź w razie zawarcia związku małżeńskiego przed 18 rokiem życia ( poprzez zawarcie związku małżeńskiego uzyskuje się pełnoletnośc

  przecież ten projekt to zupełny absurd i tylko kompletni idioci mogli go stworzyć i za nim głosować

  większość starszych nastolatków ma inicjację seksualną za sobą a lekarzom, psychologom , pedagogom czy wychowawcom nie będzie wolno im udzielać informacji na temat życia seksualnego czy na temat antykoncepcji a nawet macierzyństwa bo będą mogli być wsadzeni do więzienia za pochwalanie rozpoczęcia życia płciowego

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 12 razy 10

  Chory to jest przede wszystkim naród, że takich pisdolców wybrał ponownie do władzy. Najgłupszy lud w Europie

 • carrasius

  Oceniono 10 razy 10

  Ten projekt to jest intelektualne wynaturzenie. A może by tak zakazać pod karą trzech lat pozbawienia wolności zgłaszania idiotycznych projektów ustaw?

 • dejtrejder

  Oceniono 12 razy 10

  Ja proponuję 10 lat więzienia dla każdego wyznawcy korporacji watykańskiej. Za indoktrynację religijną dzieci 25 lat więzienia...

 • zigzaur

  Oceniono 12 razy 10

  Inne propozycje:
  1. Chemiczna kastracja jako warunek rozpoczęcia studiowania w seminarium duchownym. No dobra, mechaniczna też może być.
  2. Zakaz urządzania plebanii w odległości 10 km od szkoły, przedszkola lub obiektu leczenia obsługującego osoby do 18 lat.
  3. Zakaz wstępu sutannowca do budynku wielorodzinnego, gdzie mieszkają osoby w wieku poniżej 18 lat. Nawet pomimo pisemnej zgody wszystkich lokatorów.
  4. Odebranie sutannowcom prawa jazdy.

  Przejdziem wszystkie te głupoty
  i zmądrzejem chyba.
  Dał nam przykład George Walker Bush
  jak walić taliba.
  Już tam ojciec małej Basi woła roześmiany:
  Słuchaj jeno, pono nasi
  biją w talibany.

 • 600ps

  Oceniono 14 razy 10

  spoleczenstwo glosowalo na pis i teraz macie podziekowanie bedziecie chodzic jak psy nasmyczy i robic co prezes karze. W kazda niedziele bedziecie chodzic do kosciola podpisujac liste obecnosci i tak bedzie wygladac demokracja w Polsce wedlug pisu. Brawo!!!!!!! Cala Europa bedzie pekala ze smiechu.

 • js08836

  Oceniono 12 razy 10

  A może warto przyglądnąć się księdzu synwoi Szydło dlaczego raptem zniknął z posług kapłańskich . Ludzie zaczynają gadać ? W każdej gadce jest jakaś prawda. Ludzie gadają, że ponoć ma dziecko z 16 -latką. Ludzie gadają, gadają, a Kuria milczy i nikt się nie nie dowie bo nikt nie odpiera telefonów w tej sprawie. Ciekawe nie ? Dlaczego nikt nie odważy się uciąć spekulacje ? A jeśli to prawda ? To jaki paragraf zastosować w sprawie nieletniej ? Ludzie gadają i będą tak długo gadać, aż nie dowiedzą się prawdy.

 • polokbo

  Oceniono 10 razy 10

  No i się zaczęło a raczej kontynuacja tego co było: zakazy , nakazy, krucjaty. Czeka nasz kraj następne 4 lata indoktrynacji według jedynie słusznej ideologii narodowo - katolickiej. No ale taka była wola naszego kochanego narodu 13 października.

 • pritchard

  Oceniono 10 razy 10

  Wrócą stosy?

 • yuo7leo9

  Oceniono 10 razy 10

  Wstrząsające jest to, że ta głupota w postaci karania więzieniem za edukację seksualną nikogo nie bulwersuje. Pusta sala sejmu. Poniżej zaledwie 3 wpisy. Kara 5 lat więzienia, to więcej, niż przeciętna kara za pobicie (1,5-3 lata) lub gwałt.

 • andree111111

  Oceniono 9 razy 9

  Kościół forsuje tę ustawę aby mieć łatwiejszy dostęp do dzieci. Kościół promuje ciemnotę i zacofanie aby móc wciskać kit ludziom. STOP KLERYKALIZACJI, precz z Ordo Iuris!

 • 1111pln

  Oceniono 9 razy 9

  Średniowiecze+

 • cacadux

  Oceniono 9 razy 9

  A ja proponuje 5 lat za takie chłopskie wąsy i minę tepego fornala z czworaków.

 • rozterka47

  Oceniono 11 razy 9

  Ordo Iuris to ta organizacja powiązana z brazylijską sektą czy coś pomyliłam ?

 • my_kroolik

  Oceniono 13 razy 9

  Ksiądz dobrodziej nauczy dzieci wszystkiego co powinny wiedzieć o seksie. Oj, nauczy...

 • lina555

  Oceniono 11 razy 9

  No pewnie, łatwiej walczyć z edukatorami i edukacją seksualną niż z bandą pedofilów wśród kleru, jeszcze się proboszcz obrazi i nie wyśle do urny.

 • notremak

  Oceniono 11 razy 9

  A jak ktoś nie ma dzieci, za to żyje np. z kotem, to co z nim, pissdzielce?

 • 7ogamihcra

  Oceniono 9 razy 9

  PiS i Kościół Katolicki na prawdę ciężko pracują, aby razem zgodnie iść w końcu do diabła.
  I to tak raz na zawsze z wywaleniem pisu od władzy i rozliczeniem tej bandy złodziejskich kłamliwych szubrawców...a z KK zerwanie konkordatu i uznanie tej organizacji za nielegalną.
  Tak przynajmniej byłoby najlepiej dla Polski. Niech więc pracują, niech pracują.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 9 razy 9

  Ale ksiądz pedofil będzie mógł opowiadać dzieciom bajkę jak to Jehowa zgwałcił małą Miriam :-)
  I nazywać to "dobrą nowiną" :-)

 • kar.as

  Oceniono 9 razy 9

  Niewyedukowane dzieci łatwiej padają ofiarą przemocy seksualnej. Z tego co wiem, to paru ziomków z PiS było właścicielami burdeli. I wszystko na temat.

 • kater-11

  Oceniono 9 razy 9

  Ordo Iuris to przypadkiem nie jest organizacja popierająca nazizm ?
  cóż można od nich wymagać , przecież to organizacja kościelna chroniąca pedofilów kościoła katolickiego.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 8 razy 8

  K..wa, chodzi tylko o to by:
  - było nas więcej, nas trzódki (TRZODY)
  - co za tym idzie i biedniej,
  - i głupiej,
  - a katabasy u władzy mogły się paść, kraść,
  a ty masz dać im (choćby po gwałcie) kolejnego przygłupiego osobnika, który będzie na ich widok klękał, na nich pracował i im płacił, nawet za własną śmierć.

 • kangurzyca13

  Oceniono 8 razy 8

  Znowu pislam wymodzil prawo sprzeczne z dyrektywami Unii. Drodzy rolnicy, zacznijcie sie zegnac ze swoimi doplatami :)))

 • louis_von_cypher

  Oceniono 10 razy 8

  STOP HOMOFILOM I PEDOFILOM W KOLORACIE. STOP GWAŁCICIELOM W KOLORACIE.

 • xsawer

  Oceniono 8 razy 8

  Tylko pięć lat? Od razu odarcie ze skóry i rzucenie psom na pożarcie.

 • agafia7644

  Oceniono 8 razy 8

  Czy jak będę moją 17 letnią córkę uczyła o antykoncepcji i pozwolę na jej używanie , to zamkną mnie na 5 lat?

 • swru

  Oceniono 10 razy 8

  Słuchając tych średniowiecznych bredni nie mogę się doczekać aż kaczy guru kopnie w kalendarz. Kurduplowaty inkwizytor niszczy nasz kraj

 • antykancelista73

  Oceniono 8 razy 8

  chcecie kacze sqrwysyny żeby kraj zapłoną stosami.....tylko qrwy uważajcie kto może na nich spłonąć........

 • pi.mi

  Oceniono 8 razy 8

  Co tam antykoncepcja czy edukacja...

  Najważniejsze, że poplecznicy pis będą mogli dalej burdele prowadzić ;-)

 • dzidka17

  Oceniono 8 razy 8

  Ten projekt to wymysł chorych na mózg PiSlamistów wespół z dewotką Godek (czy jakoś tak)
  Chciałam zwrócic uwagę,że poseł Andrzej Matusiewicz (Już BYŁY POSEŁ !!! ,("nie starał się o reelekcję") Nie mandatu do występowania w roli posła sprawozdawcy .Z dniem 13.X.2019r. został wybrany wolą narodu nowy skład Sejmu i ten "pan" nie powinien być wpuszczony na salę obraad, tylko ewentualnie po swoje rzeczy , które z pewnością zabrał wcześniej ponieważ nie startował do wyborów 13.x.2019r. TO JEST SKANDAL nie tylko obyczajowy, to jest SKANDAL prawny .
  Już teraz wiadomo dlaczego odwołano termin posiedzenia Sejmu przed wyborami bo PiS by przepadł z kretesem!!! KŁAMCY,MANIPULATORZY ,OSZUŚCI !!!

 • wikal

  Oceniono 8 razy 8

  Proponuję karanie rodziców za edukację w domu a jak tatuś puści pornosa przed 24 to też 5 lat. Przerażające są frustracje niewyżytego kleru i służących im cywilnych impotentów z Ordo Iuris czy jak im tam.

 • nutka7.17

  Oceniono 8 razy 8

  Świry z Ordo Iuris rozkręcają się jeszcze w "starym" sejmie, a co zrobią w nowym?
  NaziKonfederacja, NaziKukiz i KatoPSL na bank będą głosowały razem z KatonaziPiSlamem za przyjęciem tej kretyńskiej i uwłaczającej rozumowi ustawy. Głupota w Polsce ma się dobrze, prawnie jest już od dawna zalegalizowana, dzięki kk oraz politykom nieukom i ich akolitom analfabetom.

 • myczyoni

  Oceniono 10 razy 8

  Zdziwieni? Przecież wyedukowane dzieci nie pozwolą księdzu na muziu muziu!
  Dobro kościoła dobrem Polski!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX