Czarzasty ostrzega przed współpracą polityków KO z PiS-em po wyborach. I wymienia nazwiska

- Boimy się, że ludzie, których ma na listach Schetyna, będą współpracować z PiS-em. Mówię o panu Kowalu, Ujazdowskim, Poncyliuszu. Obawiam się, że niektórzy posłowie odejdą szybciej od Grzegorza niż do niego przyszli - mówił w rozmowie z portalem Onet.pl przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.
Zobacz wideo

Przewodniczący SLD i jeden z liderów Lewicy Włodzimierz Czarzasty w rozmowie z portalem Onet.pl stwierdził, że "boi się" wejścia przedstawicieli Konfederacji do parlamentu.

- To są ludzie, którzy reprezentują poglądy, które nie są dobre dla demokracji. To jest dawanie trybuny ludziom, którzy idą bardzo po ścianie i którzy szerzą niepokój. Zło zawsze zaczyna się od słów. To są takie przyzwolenia, że np. kukłę Żyda się spali, że powiesi się portrety europosłów. Ja się boję takich poglądów. Poglądy Lewicy są po drugiej stronie

- skomentował Czarzasty.

Wybory parlamentarne 2019. Włodzimierz Czarzasty o Koalicji Obywatelskiej

Przewodniczący SLD dodał, że Lewica "boi się też, że ludzie, których ma na listach Schetyna, będą współpracować z PiS-em".

- Mówię o panu Kowalu, Ujazdowskim, Poncyliuszu. Obawiam się, że niektórzy posłowie odejdą szybciej od Grzegorza niż do niego przyszli - mówił Włodzimierz Czarzasty.

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę 13 października.

Więcej o:
Komentarze (95)
Czarzasty ostrzega przed współpracą polityków KO z PiS-em po wyborach. I wymienia nazwiska
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 26 razy 24

  Rozwiązanie jest proste. Przepis, że przy zmianie partii trzeba oddać mandat, oraz możliwość odwołania posła przez wyborców. Poseł ma być sługą, a nie panem wyborców.

 • matts06

  Oceniono 19 razy 15

  W pierwszych wyborach jakich mogłem głosować w 2007 roku głosowałem na PO, zagłosowałem na jedynkę. Do dziś wstydzę się tego wyboru, bo jedynką na liście PO był wtedy... Jarosław Gowin. Tak, tak, ten Gowin... W 2012 czy 2013 Gowin stanął też do pojedynku na przywódcę PO z Tuskiem, uzyskał 20% poparcie wśród polityków PO. Niech to da wszystkim do myślenia w niedzielę. Jeśli macie lewicowe poglądy i wahacie się czy głosować na PO czy Lewicę, to przemyślcie to bardzo dobrze. Może jeśli wybierzecie Lewicę, to nie będziecie się musieć potem wstydzić swojego głosowania, tak jak ja dziś muszę się wstydzić za ten głos na Gowina.

 • 1moco2

  Oceniono 19 razy 11

  Tylko Lewica. Rządzili w nowej Polsce 8 lat ale wskutek ordynacji wyborczej w koalicji z hamulcowym PSL, dla którego przyszłe wybory miał wygrywać ich przyszły koalicjant. Mimo tego w pierwszej kadencji uporządkowali stan prawny państwa uchwalając konstytucję. Przegrali wybory bo narodowi się nie podobało, że premier przypomniał o ubezpieczaniu się od nieszczęść. W drugiej zasypali "dziurę finansową Bauca", wprowadzili Polskę do Unii i szykowali się do wejścia do strefy euro. Takie zagrożenie dla tych z "piękną kartą opozycyjną" zauważył Michnik i poświęcając swego kumpla Rywina zmontował "aferę". Otumaniony naród oddał władzę na kolejne 14 lat POPiS-owi. Borykamy się z tego czasu "owocami".

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 14 razy 10

  Tym razem też przyznaję Panu rację,pamietając przecież Ziobrę.Kurskiego itego pajaca z Malborka,zwanego klaunem. Po stołki pójdą,a nie za mądrością i Polską.

 • Przemysław Swat

  Oceniono 9 razy 9

  Cóż,może lewica zmądrzeje w końcu i nie będzie już śpiewek w stylu Millera,czy Kwaśniewskiego ,że unia była warta mszy i bratania się z kościołem watykańskim i pobłażania mu.
  Lewico bądź mądra i nie układaj się już ze sługusami watykanu.
  Nie zmarnuj tej resztki poparcia.
  Jest już XXI w i czas w końcu i w tym kraju w środku Europy na świeckie państwo,oraz niech każdy wyznawca płaci na swój kościół,a nie musi płacić nań i ateista.

 • ubrana_prawda

  Oceniono 23 razy 9

  Oddam głos na Lewicę. Nie ma innego, rozsądniejszego wyjścia.

 • zsm-5

  Oceniono 10 razy 8

  Włodek, zapomniałeś o "wędrującej" Fabisiakowej. To V kolumna - teoretycznie należy do PO, ale zawsze głosuje razem z PiS-em.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX