Sasin mówi o "zmowie" podczas debaty w TVP: Czułem się jak człowiek okładany bejsbolami

- Ja czułem się jak człowiek okładany ze wszystkich stron bejsbolami, bez możliwości odpowiedzenia - powiedział w Polskim Radio 24 wicepremier Jacek Sasin, opowiadając o ostatniej debacie wyborczej w TVP.

Wicepremier Jacek Sasin nie miał lekko podczas wtorkowej debaty wyborczej w TVP, na co skarżył się zresztą podczas porannej wizyty w Polskim Radio 24. W programie "24 pytania" wprost stwierdził, że podczas debaty miał do czynienia z formułą "wszystkich na jednego".

Front anty-PiS. Ja czułem się jak człowiek okładany ze wszystkich stron bejsbolami, bez możliwości odpowiedzenia. To powinna być jedna wielka riposta, ilość kłamstw i przeinaczeń, jaka została wyprodukowana, była rekordowa

- mówił Sasin, przypominając, że przez całą debatę miał możliwość tylko raz odpowiedzieć (skorzystać z opcji "riposty") oponentom. Warto zaznaczyć, że Jacek Sasin po debacie dostał sporo czasu na żywo od TVP Info i opowiadał jeszcze raz na temat spraw, które poruszano podczas spotkania w studio telewizyjnym. 

>>Rzecznik PSL komentował wystąpienie Sasina: "Zagotował się":

Zobacz wideo

Wybory parlamentarne 2019. Sasin o Konfederacji: znalazła się w antyPiS-owskim obozie

Poseł, wicepremier, a także kandydat PiS w tegorocznych wyborach, skorzystał z okazji, by wrzucić kamyczek do ogródka Konfederacji.

Wicepremier wyraził zdziwienie, że w tym "froncie anty-PiS" znalazła się właśnie Konfederacja i "kroczyła razem z PO, Lewicą i PSL-em". Zresztą wróżył, że jeśli Konfederacja przekroczyłaby próg wyborczy, to od razu stanęłaby w opozycji do PiS.

Jeśli przekroczyłaby próg wyborczy, znalazłaby się w tym jednym antyPiS-owskim obozie. Podobnie Paweł Kukiz. Dziś mamy starcie dwóch bloków wyborczych. To w pewnym sensie powtórzenie sytuacji z wyborów do europarlamentu, tylko że po drugiej stronie jest blok poszerzony o Konfederację

- mówił Jacek Sasin.

Więcej o:
Komentarze (173)
Wybory parlamentarne 2019. Jacek Sasin opowiada o tym, jak przebiegała debata w TVP: Czułem się jak człowiek okładany bejsbolami
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 60 razy 52

  Sasin jak nie ma co najmniej godziny na monolog to chory jest. Minutę mu dali i nie zdążył się wypierdzieć. Ale ile Holandia euro na hektar dostaje wiedział...

 • polak_k.prawy

  Oceniono 56 razy 52

  Dobrze jest znać pytania wcześniej. To daje przewagę nad rywalami.

 • awm10

  Oceniono 54 razy 48

  "ilość kłamstw i przeinaczeń, jaka została wyprodukowana, była rekordowa"
  Samokrytyka?

 • 20portal

  Oceniono 50 razy 46

  Bo ci się należało.
  Beata Szydło

 • miszka_szyfman

  Oceniono 46 razy 44

  Panie Sasin , tak od czterech lat czuje się większość Polaków.

 • fortunatzwolinski

  Oceniono 46 razy 40

  afera radomska rozliczona, PISopato ?

 • manren

  Oceniono 44 razy 40

  O SKOK Sasina nie pytano?

 • yaspiman

  Oceniono 32 razy 30

  przyzwyczajaj się jojo. to dopiero poczatek. zobaczysz co to okładanie bejsbolami, jak skończy się koniunktura i zabraknie na kasy na "pińćset plus" dla suwerena.

 • levy

  Oceniono 29 razy 29

  Gdyby rzeczywiście dostał bejsbolem w ryj to jego wyglądu i tak zasadniczo by to zmieniło.

  A poza tym ciekawostka - jako jedyny znał precyzyjną odpowiedź na pytanie funkcjonariusza Adamczyka:
  - Pytanie jest bardzo konkretne i liczę również na konkretne odpowiedzi od wszystkich panów . Ile wynosi dziś i ile powinna wynosić średnia dopłata do hektara dla polskiego rolnika?

  Przypomina się scena z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" mistrza Barei:
  -Pytanie dla zespołu z Zabrza. O jaki procent łóżek szpitalnych powiększyła się ilość miejsc w ostatnim okresie?
  -7218 godzin.
  -He… No tak. Ale to jest odpowiedź na trzecie pytanie, którego jeszcze nie czytałem, a które brzmi: Ile godzin w czynie społecznym przepracowała służba zdrowia? Ale mam nadzieję, że jury uzna tę odpowiedź awansem. Prawda?
  -Tak, jury uznaje odpowiedź.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX