Borys Budka: Możemy mieć do czynienia z jeszcze gorszym rządem. Rządem partyjnych cwaniaków

- Jedynym zagrożeniem dla 500 plus są nieodpowiedzialne rządu PiS-u w przyszłej kadencji. (...) Możemy mieć do czynienia z jeszcze gorszym rządem. Rządem partyjnych cwaniaków - powiedział w Porannej rozmowie Gazeta.pl Borys Budka, poseł Platformy Obywatelskiej, ubiegający się o reelekcję z pierwszego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w Katowicach.
Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (99)
Borys Budka: Możemy mieć do czynienia z jeszcze gorszym rządem. Rządem partyjnych cwaniaków
Zaloguj się
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 23 razy 15

  Druga kadencja Kaczyńskiego to likwidacja państwa polskiego. Już teraz wszystko się trzyma na słowo honoru i na scotch'a.

  Fachowcy sobie poradzą, po prostu wyjadą za granicę. A co się stanie z resztą która sobie nie poradzi to problem tej reszty.

 • robson15

  Oceniono 20 razy 12

  Myślę ze druga kadencja PIS-u to tragedia dla Polski. Koniec demokratycznego państwa, rządy kurdupla i pisowskich kacyków. Bardzo prawdopodobny Polexit. Gdyby jeszcze nie daj Boże uzyskali większość konstytucyjną, to staniemy się drugą Białorusią.

 • maciejwscieklica

  Oceniono 9 razy 9

  możemy ?
  juz mamy i mieć będziemy !
  gdy czytam jak to zbolały premier kampanie zwiesza, to ...
  lans na trumnie
  żałoba narodowa w weekend /i broń cie boże żadnych zgromadzeń !
  pogrzeb transmitowny przez wszystko
  i "kazanie" adriana
  pół miasta zablokowane i pokaz siły pisowskiej
  nie wierzycie ?
  to juz było w małym Słupsku
  na pogrzebie Szczypińskiej
  gdzie zablokowano pół miasta i rozdeptano stary cmentarz
  po to by Jaro pod grób podjechać mógł

 • colec

  Oceniono 12 razy 8

  Warto też zapamiętać zaangażowanie toruńskiej szczujni w kampanii wyborczej PiS. To, co wyprawia Radio Maryja i TV Trwam to jest regularna, namolna, chamska i prymitywna propisowska propaganda, z którą się nawet nie kryją. Dlaczego taka działalność ma status zwolnionego od opłat nadawcy publicznego? Tak czy inaczej, po upadku PiS, kiedykolwiek by to miało nastąpić, trzeba też zamknąć interesy toruńskiego sacrobiznesmena. Lub ew. pozwolić mu na dalszą działalność pod warunkiem, że nie tylko zacznie wnosić odpowiednie opłaty koncesyjne za swoje media, ale że zapłaci tez zaległe opłaty za cały okres działalności, kiedy tych opłat nie wnosił, a powinien był wnosić. Bo od początku nie jest to żadna działalność religijna, tylko czysta polityka + biznesy p. Rydzyka, w tym jego uczelnia.

 • remo29

  Oceniono 12 razy 6

  Panie Budka, nie "możemy mieć", tylko JUŻ MAMY. Gdzieś pan był ostatnie 4 lata, pod lodem?

 • mateuszzex

  Oceniono 5 razy 5

  jestem calym sercem przeciw pisowi, ale takie truizmy, takim glosem wypowiedziane, nie przekonaja niezdecydowanych, skoro nawet mnie nudza i wkorwiaja- co to ma byc?
  zaczynam miec wrazenie, ze PO, specjalnie chce przegrac, bo boi sie kryzysu gospodarczego, ktory i tak nadejdzie, ze wyborcy obarcza wina rzad PO.

 • icek20

  Oceniono 7 razy 5

  Mamy juz doczynienia z "nierzdem"Nik alfons,pinokio,kaczor co brata na smierc polal.i.tp.nic nowego pan nie powiedzial.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX