Lubnauer dostała groźby śmierci. B. pracownik straży marszałkowskiej: miałem chwilę słabości

Były już funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej nie zamierza przepraszać Katarzyny Lubnauer. Jest podejrzany o to, że groził jej śmiercią. - Nie znałem pani Lubnauer. Napisałem, bo miałem chwilę słabości - powiedział "Faktowi".
Zobacz wideo

Włodzimierz D., funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej, który miał grozić Katarzynie Lubnauer, został zwolniony przez Kancelarię Sejmu. Wobec mężczyzny toczy się też postępowanie w prokuraturze, która zarzuca mu kierowanie gróźb pozbawienia życia wobec posłanki.

D., gdy Lubnauer była w programie "Kawa na Ławę", miał wysłać wiadomość na maila TVN24 o treści: "Lubnauer ty k**** sz**** dz**** s****, trzeba cię zabić jak tego złodzieja Adamowicza".

Fakt.pl rozmawiał z Włodzimierzem D., który przez 19 lat pracował w Straży Marszałkowskiej. Pytany, dlaczego kierował takie groźby wobec posłanki, odparł:

Nie chcę rozmawiać o tej sprawie. Nie znałem pani Lubnauer. Napisałem, bo miałem chwilę słabości. Inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.

Jednocześnie D. stwierdził, że nie chce i nie zamierza przepraszać Lubnauer. Z kolei posłanka, jedna z liderek Koalicji Obywatelskiej, oznajmiła, że nie oczekuje przeprosin od byłego funkcjonariusza. - Nie rozumiem jego motywu i, mówiąc delikatnie, już mało mnie to interesuje, co on dalej z tym zrobi - powiedziała.

Więcej o:
Komentarze (219)
Groźby wobec Katarzyny Lubnauer. Były funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej: miałem chwilę słabości
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 73 razy 57

  Chwila słabości to jak się beknie w towarzystwie w czasie obiadu a nie na zimno pisane pogróżki.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 47 razy 47

  koleś od lat pracuje jako funkcjonariusz straży marszałkowskiej i nie zna przewodniczącej jednej z partii zasiadającej w Sejmie za której bezpieczeństwo powinien odpowiadać? przyjmują tam zjebow z IQ= 20 tak miedzy szympansem a kibolem? i jeszcze ta buta, nie ma zamiaru przeprosić, czyżby Ziobro obiecał mu już łaskawy wyrok

 • vito60

  Oceniono 57 razy 47

  Miałem chwilę słabości, bo ta pani mnie wqroowiła. To ona powinna przeprosić, bo to przez nią. I Adamowicz też. Tak myślą sekciarze z sekty pissowskiej.

 • sza man

  Oceniono 41 razy 37

  Pisowska zgraja obudziła w narodzie nieco już uśpione podłe instynkty. Powoli zaczynamy mieć stan napięcia jak w 1937. No, ale suweren lubi rządy silnej ręki.

 • thegosc

  Oceniono 38 razy 34

  Tak naprawdę odpowiedzialna jest TVP i TVtrwam. Jeśli ktoś choć drobinę poważnie potraktuje bzdury które wygadują to musi się zagotować na tych sprzedawczyków, niemieckich sługusów, złodziei, targowiczan, zdrajców i jak tam jeszcze kłamią o ludziach nie wierzących W kaczelnika.

 • puuchatek

  Oceniono 35 razy 33

  "Chwile słabości"… Serio?

  Znam ludzi, którzy jak mają chwilę słabości, to za dużo piją. Znam takich, co z powodu chwili słabości wydali kupę kasy na w gruncie rzeczy niepotrzebne zabawki. Znam nawet jednego gościa, który w chwili słabości (mocno, zdaje się, wspartej alkoholem) poszedł do łóżka z koleżanką z pracy, co skończyło się rozwodem.

  Ale powiedzcie: znacie kogokolwiek, kto w chwili słabości pisze listy, w których grozi komuś śmiercią, wyzywając go przy okazji od najgorszych? Ja nie znam.

 • jednooki.pirat

  Oceniono 31 razy 29

  > nie chce i nie zamierza przepraszać Lubnauer
  Mam nadzieje, że sąd weźmie to pod uwagę

 • cozano

  Oceniono 30 razy 28

  Włodzimierz D. to produkt indoktrynacji propagandy pisowskąiej. Jarek wraz ze swoją opryczniną mogą być dumni ze swoich wysiłków. Niestety takich jest więcej.

 • ariel1968

  Oceniono 27 razy 23

  W zasadzie ciekawe czy wcześniej w PIS "Nacht der langen Messer " (noc długich noży), czy jednak "Oбострение классовой борьбы" (zaostrzenie walki klas). Końcowy efekt zawsze ten sam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX