Radosław Fogiel: Jeśli będzie taka potrzeba, stworzymy furtkę do odwołania Mariana Banasia

- Jeśli miałoby się potwierdzić, że coś jest nie w porządku, będziemy naciskać na obecnego szefa NIK-u [Mariana Banasia - red.], żeby zrezygnował - mówił w porannej rozmowie Gazeta.pl radny sejmiku mazowieckiego i zastępca rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel. Dodał, że "jeżeli będzie taka potrzeba", PiS zaproponuje "stworzenie furtki do odwołania szefa NIK-u".

Więcej o:
Komentarze (115)
Radosław Fogiel: Jeśli będzie taka potrzeba, stworzymy furtkę do odwołania Mariana Banasia
Zaloguj się
 • the-only_kazik1001

  Oceniono 29 razy 25

  Aż strach pomyśleć kogo mianują Rzecznikiem Praw Obywatelskich !

 • bzdziszewiak2

  Oceniono 25 razy 21

  Robicie złą robotę zapraszając pisiorów. Co chcecie od nich usłyszeć? Prawdę? Po wyborach w 2015 zapewniali, że nie będą łazić po wrażych redakcjach. I teraz często ich beczelność wygrywa z interlokutorami, a prowadzący program nie radzą sobie z pisowskimi "gośćmi". Chcecie przekonać niezdecydowanych do PiS?

 • 2fat

  Oceniono 26 razy 18

  Uprzejmie informuję że "będzie taka potrzeba"...

 • ar.co

  Oceniono 22 razy 18

  "Jeśli będzie taka potrzeba", czyli jeśli pojawi się niebezpieczeństwo, że do złodziejskiego sÓwerena dotrze, że złodziejski aparatczyk PiS-u kradł więcej niż sam sÓweren, i wkurzony sÓweren zagrozi innym pisowskim złodziejom.

 • jes-ter

  Oceniono 19 razy 15

  To nie żadną furtką, tylko główną bramą na taczce powinien być wywieziony z NIKu.

 • cysiowps

  Oceniono 16 razy 14

  Furtkę ? Prezes NIK jest praktycznie nieodwoływalny.
  Jak to możliwe że państwie PIS facet w którego kamienicy od 5 lat działa burdel, został najpierw szefem Służby Celnej(2015-2017), potem szefem Krajowej Administracji Skarbowej(2017-2019), następnie Ministrem Finansów a teraz prezesem Najwyższej Izby Kontroli ?
  Co w tym czasie robiły służby podległe Mariuszowi Kamińskiemu ?!
  Państwo z dykty i paździerza ?!
  Czy już mafia ?!

 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 16 razy 14

  To będzie kolejny sukces PiSu, herr Vogel. Tak jak ostatnio zmienione przez MEN rozporządzenie w sprawie odbioru legitymacji i świadectw przez rodziców uczniów. Bo czyż nieważne jest, że to samo MEN najpierw wprowadziło durne przepisy, by ogłosić sukces w postaci zmiany tychże przepisów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX