Małgorzata Wassermann o Amber Gold: Jeśli oczekiwano, że Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi

- Jeżeli oczekiwania opinii publicznej były takie, że Donald Tusk wyjdzie w kajdankach, no to przykro mi, ale ja nie pracuję pod opinię publiczną. Ja jestem prawnikiem, ja sobie cenię swoje nazwisko - powiedziała w Radiu ZET Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji ds. Amber Gold, pytana o efekty pracy swojego zespołu.
Więcej o:
Komentarze (411)
Komisja śledcza ds. Amber Gold. Małgorzata Wassermann: Jeśli oczekiwano, że Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi. Nie pracuję pod opinię publiczną
Zaloguj się
 • grzegorz-g1953

  Oceniono 160 razy 152

  Kobieto. Poległaś na całym froncie. Posłuchaj swoich wypowiedzi sprzed 2-3 lat. Wszystko okazało się funta kłaków niewarte.

 • tel123

  Oceniono 139 razy 135

  Pytam się w ważniejszej kwestii, mianowicie: Kiedy będzie raport ws. katastrofy smoleńskiej wraz z podaniem kwoty wpompowanej w wymyślone fanaberie św. Antoniego ??

 • justas32

  Oceniono 110 razy 108

  Gdyby ta Pani ceniła sobie swoje nazwisko - to nigdy nie współpracowała by z mafią łamiącą praworządność i Konstytucję ...

 • 13sw

  Oceniono 91 razy 85

  Pani Wassermann długo już w PiS-ie ławy nie zagrzeje. Jakiekolwiek opory przed ośmieszeniem własnego nazwiska czy przywiązanie do minimalnej zgodności własnych poglądów z faktami są w tej partii niemile widziane i dyskwalifikują z członkostwa w niej.

 • 99venus

  Oceniono 80 razy 78

  Takie oczekiwania to mieli politycy PiS i gawiedź.Ale znowu nie wyszło.Biedna Małgośka.

 • milorex10

  Oceniono 80 razy 76

  Jedna wielka klapa. A TYLE było o tym Amber Gold i koniecznie by za to Tusk odpowiadał. Jednym słowem błazenada.

 • wicipinski

  Oceniono 73 razy 71

  Myślę, że po wyjaśnieniach komisji d/s spółki "Srebrna" prezes opuści przesłuchanie w bransoletach. Nie widzę innego rozwiązania. Prezes też o tym wie i zaprzeda duszę diabłu, żeby nie przegrać wyborów.

 • dornjuan

  Oceniono 70 razy 68

  Nie, nie poradziła pani sobie i nie ceni pani sobie swojego nazwiska. W archiwum TV należy odnaleźć pani wypowiedź gdy powołano komisję ale jeszcze nie zaczęła działać. Na pytanie o cel komisji odpowiedziała pani coś takiego w stylu " komisja ma pokazać jakich nieprawidłowości w sprawie Amber Gold dopuścili się rządzący" a nie, że komisja ma ustalić czy rządzący dopuścili się zaniedbań. W tym momencie stwierdziłem, że żadna komisja już nie jest potrzebna bo Wassermanówna już de facto ma pogląd i prawie napisany w głowie raport. Pieniądze na tą komisję poszło więc w błoto. I droga pani, ta właśnie wypowiedź dyskwalifikuje panią jako prawnika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX