Jarosław Gowin: Ideologia gender i LGBT jest sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin powiedział, że ideologia gender i LGBT jest sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem i z tradycyjnymi polskimi wartościami. Ocenił także, że marsze równości niosą ze sobą niemoralne treści.

Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin był gościem programu "Gość Wydarzeń" telewizji Polsat News. Zapytany o to, czy zgadza się ze stwierdzeniem, że ideologia gender i LGBT jest zagrożeniem dla polskich rodzin, odpowiedział, że tak.

- To jest ideologia - w moim przekonaniu - sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem i z tradycyjnymi polskimi wartościami. Natomiast wierzę, że polskie społeczeństwo jest na tyle zdrowe moralnie i przywiązane do tych tradycyjnych wartości i zdrowego rozsądku, że ta ideologia nie będzie się w Polsce szerzyć - powiedział Jarosław Gowin, podkreślając, że rola takich polityków jak on, Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki czy Beata Szydło polega na tym, aby to szerzenie się ideologii gender i LGBT zatrzymywać. 

Jarosław Gowin o marszach równości: Treść przez nie niesiona jest niemoralna

Prowadząca program "Gość Wydarzeń" Dorota Gawryluk zapytała, jakie kroki mogą podjąć politycy, aby zatrzymać tę ideologię i czy wicepremier przychyla się do opinii, że warto zakazać organizacji marszów równości. Jarosław Gowin powiedział, że nie uważa, by był to dobry pomysł.

- W moim przekonaniu treść niesiona przez te marsze jest niemoralna. Natomiast żyjemy w demokratycznym społeczeństwie, każdy, kto działa w granicach prawa, powinien mieć możliwość demonstrowania swoich przekonań i dotyczy to także marszów równości - odpowiedział minister nauki. 

Więcej o:
Komentarze (477)
Jarosław Gowin: Ideologia gender i LGBT jest sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 83 razy 67

  1. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO jak ideologia LGBT czy gender. LGBT to ludzie LGBT a nie ideologia. Gender to nazwa studiów zajmujących się tym co się dzieje, a Gowin udaje niedouczonego pod publiczkę.
  2. Siedzący w szafie wredny Gowin ze swoim wrednym Żalkiem nie mieliby żadnego poparcia i miejsca w rządzie gdyby nie to że są w sitwie z racji bycia agentami Opus Dei i Watykanu i dbają o ich interesy. Pisslamstwo trzyma z czarną zarazą!

 • krynolinka

  Oceniono 83 razy 59

  Za to wiara w niepokalane poczęcie to wiadomo. Kwintesencja zdrowego rozsądku!

 • za.czwartym.kalafiorem.w.lewo

  Oceniono 62 razy 52

  "Doktryny zakorzeniają się w umysłach z natury tępawych i dokonywają tam strasznych spustoszeń."
  Paweł Jasienica, Rzeczpospolita Obojga Narodów

 • 11krzych

  Oceniono 51 razy 41

  Jak dla mnie, to idea że pójdzie się do nieba, jeżeli zapewni się dostatnie życie doczesne kapłanom jest sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem.
  Bez sensu jest też idea, że bóg stworzył świat, ludzi, lasy, zwierzęta, gwiazdy, miłość, nienawiść, kolory, planety, oceany, chmury, niebo a na końcu stworzył taki malutki notesik, w którym notuje ile razy ja nie byłem namszy w niedzielę i ile razy waliłem konia i od tego uzależnia moje zbawienie.
  Także wal się na ryj, rozmodlony kretynie z Opus Dei.

 • ilenka50

  Oceniono 48 razy 36

  Z moim zdrowym rozsądkiem sprzeczny jest Gowin w rządzie. I w ogóle w polityce.

 • tomaszk1222

  Oceniono 29 razy 25

  ,,..sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem..", było to, że kilka lat temu głosowałem na Ciebie ZDRAJCO, miedzy innymi po moim głosie dostałeś się do sejmu z ramienia PO, a potem jak pospolita ŚWINIA zdradziłeś i liżeż zadek SKARLAŁEMU ODMIEŃCOWI.

 • asr1

  Oceniono 27 razy 25

  No proszę nieuk zabrał głos !!! jak IDEOLOGIA ???i pomyśleć, ze takie intelektualne zero robi za ministra szkolnictwa ZGROZA !! a jak tam zarodki dalej słyszysz płacz ???

 • grubymisiek1

  Oceniono 29 razy 21

  Gowin i polska a w. zasadzie katolicka tradycja gnębienia odmieńxów są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX