Jarosław Kaczyński o adopcji przez pary homoseksualne: Dzieci mają być przedmiotami do zabawy

- Polacy stoją przed prostym wyborem, który powinien być oparty na racjonalną ocenę rzeczywistości, która ich otacza i zapytać sami siebie, czy jest gorzej, czy lepiej. Mamy współczynnik związany z silną propagandą drugiej strony, która opisuje rzecz w sposób nieprawdziwy. Ta propaganda dociera do wielu ludzi - mówił w "Sygnałach Dnia" w radiowej Jedynce prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński był gościem porannej audycji "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce. Jak stwierdził, "ocena obiektywna wskazuje na to, że jest lepiej", a "większość społeczeństwa skorzystała na zmianach, które nastąpiły".

Polityk odniósł się także do deklaracji z sobotniej konwencji, podczas której powiedział, że w 2023 r. płaca minimalna będzie wynosiła 4 tys. zł. Stwierdził, że małe firmy "nie będą bankrutować, o ile będą potrafiły funkcjonować w nowej rzeczywistości".

- Będzie rósł popyt na różnego rodzaju towary i będzie sytuacja, w której będzie można te przedsiębiorstwa rozwijać i doprowadzić do tego, iż z wyższymi płacami będą sobie dawały radę - wyjaśnił.

Jarosław Kaczyński o adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Jarosław Kaczyński był także pytany o wypowiedź wicemarszałek Sejmu i kandydatki Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która stwierdziła w TVN24, że "jeszcze nie czas" na adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

W rozmowie padło również nawiązanie do wypowiedzi wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, który kilka miesięcy temu w wywiadzie w "Dzienniku Gazecie Prawnej" powiedział: "Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło (...). Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją". 

- Plan Rabieja ma być realizowany, dzieci mają być przedmiotami, które są potrzebne komuś, nie wiem, do czego, można powiedzieć, że do zabawy. Będziemy bronić się przed realizacją tego planu - skomentował prezes PiS.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Więcej o:
Komentarze (519)
Jarosław Kaczyński o adopcji przez pary homoseksualne: Dzieci mają być przedmiotami do zabawy
Zaloguj się
 • jxl82

  Oceniono 80 razy 64

  "Dzieci mają być przedmiotami do zabawy". Słuszna, ale i smutna konstatacja na temat pedofili w zaprzyjaźnionym KK.

 • arreis65

  Oceniono 70 razy 56

  kaczyński - ty jestes jedną wielką propagandą kłamstwa, chamstwa, podłości, manipulacji i mściwości !!!

 • miszka_szyfman

  Oceniono 61 razy 45

  Prezes podobno szykuje listę pozycji seksualnych dla prawdziwego Polaka.

 • tomek_7214

  Oceniono 53 razy 43

  Ten facet nie ma kompletnie kontaktu z rzeczywistością. Posdiadanie potomstwa to naturalny instynkt, który wykzuje większość członków każdej społeczności, a uzasdnienie że ktoś by chciał mieć dzieci dla zabawy, to najbardziej absurdalne stwierdzenie, Warto Panie Jarku zejść na ziemię do żywywch ludzi, a nie pieprzyć takie kocopały.

 • fielmon

  Oceniono 33 razy 29

  Jemu z głowy nie wychodzi seks.Gdyby miał partnera byłoby mu lżej. ZBRAKŁO ODWAGI.

 • stefan4

  Oceniono 34 razy 28

  > dzieci mają być przedmiotami, które są potrzebne komuś, nie wiem, do czego, można powiedzieć,
  > że do zabawy

  No pewnie, że Pan nie wie, do czego potrzebne są dzieci. Ale w takim razie lepiej jest zapytać kogoś, kto wie, niż stawiać własne dyletanckie hipotezy.

 • Jan Kos

  Oceniono 33 razy 27

  Następne wynurzenie obrońcy kościelnej pedofilii. Kryje widać swoich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX