Ze Zgierza, Pabianic czy Sieradza? Kandydatka PiS na banerach podaje się za mieszkankę wielu miast

Olga Kołoszczyk, działaczka PiS z Sieradza i kandydatka na posłankę ma niecodzienny pomysł na kampanię. W zależności, w którym mieście pojawia się baner, Kołoszczyk jest z Sieradza, Błaszek, Pabianic, Łęczycy oraz wielu innych miejscowości podpadających pod jej okręg.

Olga Kołoszczyk to ważna polityk w sieradzkich strukturach PiS. Jest Przewodniczącą Powiatu Sieradzkiego, szefową lokalnych struktur partii i dyrektorką biura wicemarszałka Senatu Michała Seweryńskiego. Teraz startuje do Sejmu z 14. miejsca sieradzkiej listy. Kołoszczyk najwyraźniej postanowiła "targetować" swoją kampanię pod kątem mieszkańców kilku miast. Zauważył to Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek.

Sieradz. Kontrowersje wokół banerów kandydatki PiS

"Moralność w PiS...Kandydatka z ....no właśnie skąd? Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze zdumienia widząc banery pewnej mieszkanki gminy Błaszki. Jedynie ponoć ludzi z WARTY nic już nie jest w stanie zdziwić..." - napisał na Facebooku Rajewski (pisownia oryginalna). 

Samorządowiec do swojego wpisu dołączył 11 zdjęć rozwieszonych w różnych miejscach plakatów Olgi Kołoszczyk. Uwagę przykuwa to, że na każdym z nich jest inna miejscowość. I tak dowiadujemy się, że lokalna polityk jest z Błaszek, Pabianic, Warty, Sieradza, Klonowej, Łęczycy, Wróblewa, Goszczanowa, Wielunia, ze Zgierza i Złoczewa.

"Kiedy chcesz otrzymać darmowy miesiąc na Netfliksie"

Komentujący na profilu Rajewskiego nie szczędzili kpin. "Kiedy zakładasz nowe konta, żeby otrzymać darmowy miesiąc na Netfliksie" - czytamy w jednym z komentarzy. Inny użytkownik napisał z kolei: "Z Łowicza też jest". "Ogólnie idzie się domyślić, że pani chodzi o okręg, ale wygląda to fatalnie. Jakby chciała powiedzieć 'Mieszkańcy Sieradza/Warty/Złoczewa/itd. głosujcie na mnie, bo jestem z waszej miejscowości'. Taki kabaret trochę" - komentuje kolejna osoba.

Do sprawy odniósł się na Twitterze także poseł PO Cezary Tomczyk. "A oto kandydatka do Sejmu z... no właśnie. Z PiS. Reszta to bujda w zależności od miasta. Poziom wiarygodności jak TVP Info, przeniesione na wyborczy baner" - napisał polityk.

Więcej o:
Komentarze (168)
Ze Zgierza, Pabianic czy Sieradza? Kandydatka PiS na banerach podaje się za mieszkankę wielu miast
Zaloguj się
 • Jan Winnicki

  Oceniono 92 razy 78

  Partia towarzysza Balbiny niejakiego Kaczyńskiego,, to właśnie wymarzone miejsce dla różnych krętaczy, oszustów i pospolitych złodziei.

 • Mr. X

  Oceniono 73 razy 59

  Czy ludzie z PiS-u potrafią cokolwiek zrobić bez kłamstwa lub manipulacji?
  Jak do tej pory nic mi nie przychodzi do głowy.

 • barakuda62

  Oceniono 52 razy 46

  Ona jednak nie kłamie- PiSiorstwo jest jak rozsiane raczysko, to świństwo jest wszędzie.

 • yaspiman

  Oceniono 53 razy 39

  rozdwojenie jaźni to poważna choroba psychiczna. nie leczona może doprowadzić ją do funkcji prezesa pis.

 • spyderman2

  Oceniono 30 razy 24

  już teraz kłamie tzn. że przy korycie będzie kradła

 • drugiepietro

  Oceniono 25 razy 21

  Partia kłamczuchów - od dołu do góry i od góry do dołu. Z Kłamczyńskim z przodu.

 • ceppisowski

  Oceniono 27 razy 21

  Ta pani kazdego dnia widzi jak PIS oglupia pisowska ciemnote, wiec dolaczyla sie w oglupianiu ciemnoty osobiscie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX