Jadwiga Emilewicz w Gazeta.pl o "cysternach wstydu PO-PSL": Powinny pojawić się wszędzie

- Myślę, że powinny pojawić się wszędzie w Polsce - tak minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz skomentowała "cysterny wstydu PO-PSL", które wyjechały na polskie drogi. To część nowego etapu kampanii Prawa i Sprawiedliwości przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi.

Gościem porannej rozmowy Gazeta.pl była Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii w rządzie Mateusza Morawieckiego oraz liderka listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Poznaniu. Została zapytana, czy cysterny "wstydu PO-PSL", które z inicjatywy PiS wyjechały na polskie drogi, powinny się pojawić także w Poznaniu. Tam - jak wynika z jej programu - jednym z problemów jest smog.

Myślę, że one powinny pojawić się wszędzie w Polsce. (...) Nie sprawdzałam co w tej cysternie jest, a to też ma wpływ na poziom spalania

- mówiła Emilewicz.

Więcej o:
Komentarze (334)
Jadwiga Emilewicz zapytana, ile spalają "cysterny wstydu PO-PSL": Nie sprawdzałam, co w nich jest
Zaloguj się
 • yeah_bunny

  Oceniono 95 razy 87

  a wydawała się inteligentną kobietą. Pani minister czy nie wstyd pani opowiadać tych pierdół? Ile kosztuje pani moralność? uposażenie ministarialne? przykro mi to mówić ale wychodzi tanio

 • pinio67

  Oceniono 71 razy 63

  Jak przystało na suczkę z opus dei powinna jeszcze zawnioskować, aby jakiś arcyhipokryta (najlepiej paetz) pobłogosławił spaliny - może zaczęłyby być zdrowe?

 • 174pit

  Oceniono 51 razy 43

  Wynajęli cysterny, albowiem wszystkie szambiarki są zajęte wywożeniem gnoju z Nowogrodzkiej.

 • marymania

  Oceniono 37 razy 31

  PO ma gotowy slogan na kampanię: PiSdecja wynajmuje cysterny żeby wywozić swoją gnojówkę z Ministerstwa Sprawiedliwości! Obywatelu zatkaj nos!

 • kka69

  Oceniono 34 razy 30

  ORLEN chyba strzela sobie w kolano tą akcją.
  Polacy mogą przestać kupować paliwo na stacjach tej politycznej korporacji.
  No, ale to czas pokaże.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX