Ujazdowski: Kidawa-Błońska udowodniła własną podmiotowość. Szydło nie była realnym premierem

- Pani marszałek Kidawa-Błońska jest realnym politykiem, udowodniła własną podmiotowość. Beata Szydło nie była realnym premierem, więc słowa o kierowaniu z tylnego siedzenia były jak najbardziej zasadne - powiedział Kazimierz Ujazdowski w porannej rozmowie Gazeta.pl.
Zobacz wideo

Gościem porannej rozmowy Gazeta.pl był Kazimierz Michał Ujazdowski, kandydat na senatora z warszawskiej listy Koalicji Europejskiej w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Został zapytany m.in. o to, jak ocenia fakt, że kandydatką KO na premiera będzie Małgorzata Kidawa Błońska, o czym poinformował we wtorek Grzegorz Schetyna

Kidawa Błońska kandydatką KO na premiera. "Udowodniła własną podmiotowość"

Pani marszałek Kidawa-Błońska jest realnym politykiem, udowodniła własną podmiotowość. Beata Szydło nie była podmiotowym, realnym premierem, więc słowa o kierowaniu z tylnego siedzenia były jak najbardziej zasadne [tak o Szydło wystawionej na premiera mówił Grzegorz Schetyna - red.

- powiedział w rozmowie z Jackiem Gądkiem. Jak dodał, Kidawa-Błońska na stanowisku premiera "wprowadzi świeżość i nowość". 

Więcej o: