Żart Kaczyńskiego na konwencji PiS. "Ze wszystkich swoich cech najbardziej cenię sobie imię"

Prezes PiS Jarosław Kaczyński pojawił się w środę na partyjnej konwencji w Sieradzu. W reakcji na okrzyki "Jarosław, Jarosław" ze strony publiczności, lider ugrupowania pozwolił sobie na drobny żart. - Przypominają mi państwo w różnych miejscach, jak mam na imię - skomentował.
Zobacz wideo

Prawo i Sprawiedliwość organizowało w środę dwie konwencje wyborcze - jedną w Sieradzu, drugą w Piotrkowie Trybunalskim. Na obu pojawił się prezes Jarosław Kaczyński.

W trakcie swojego przemówienia w Sieradzu, Kaczyński nawiązywał do programów społecznych PiS, wyliczając m.in. program 500 plus, wyprawki szkolne i trzynastą emeryturę. Dodał, że ugrupowanie przywróciło również komisariaty policji i połączenia autobusowe.

Gdy polityk skończył swoje przemówienie, sala zaczęła skandować "Jarosław, Jarosław". Wtedy Kaczyński na chwilę znów stanął przy mównicy.

 

- Dziękuję serdecznie, bardzo dziękuję, przypominają mi państwo w różnych miejscach, jak mam na imię, mogę państwu powiedzieć, że ze wszystkich swoich cech najbardziej sobie cenię imię - zażartował.

Wybory parlamentarne 2019

Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała 88 komitetów wyborczych, w tym 30 komitetów partyjnych i jeden komitet koalicyjny. Termin rejestracji upłynął w poniedziałek.

Z chwilą rejestracji komitety wyborcze mogą zbierać podpisy pod listami kandydatów na posłów i senatorów. Zgodnie z Kodeksem wyborczym, lista kandydatów na posłów powinna być poparta podpisami co najmniej 5 tysięcy wyborców stale zamieszkałych w danym okręgu wyborczym. Komitet wyborczy, który zgłosił listy kandydatów co najmniej w połowie okręgów wyborczych dalsze listy może zgłaszać bez podpisów. Zgłoszenie kandydata na senatora powinno być poparte podpisami co najmniej 2 tysięcy wyborców.

Listy kandydatów na posłów i kandydatury na senatorów mogą być zgłaszane przez komitety do północy we wtorek 3 września. Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

Więcej o:
Komentarze (246)
Żart Kaczyńskiego na konwencji PiS. "Ze wszystkich swoich cech najbardziej cenię sobie imię"
Zaloguj się
 • rabin_z_czubow

  Oceniono 76 razy 54

  Wiesław! Wiesław! Jarosław! Jarosław! - "Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim”.

 • howlin_wolf

  Oceniono 34 razy 26

  Wizyta I Sekretarza w fabryce :
  - Dobrze wam się żyje, zażartował I Sekretarz.
  - Dobrze, towarzyszu I Sekretarzu, zażartowali robotnicy.

 • fakiba

  Oceniono 52 razy 26

  Stary dziad już nawet swojego imienia nie pamięta że muszą mu przypominać ?

 • justas32

  Oceniono 37 razy 23

  Pomożecie ? Każdy kto się przyłączy będzie mógł się nakraść !!! Pomożemy ...

 • tempa-dzida2

  Oceniono 32 razy 22

  "Prezes zażartował" ...
  DRŻYJCIE KABARETY !!!!
  Teraz najśmieszniej jest ... na konwencjach PIS

 • zetpaw

  Oceniono 31 razy 21

  Stalin też lubi sobie pożartować !

 • mcguirre

  Oceniono 29 razy 19

  Dusza towarzystwa, wszystkich rozbawia. Raz puści bączka a inny raz pawia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX