Waldemar Pawlak o próbie szantażu i wyłudzenia pieniędzy. "Szantażysta uaktywnił się ponownie"

"Kilka miesięcy temu spotkałem się z próbą szantażu i wyłudzania pieniędzy. Działania polegały na próbie osobistego kontaktu oraz rozsyłaniu szkalujących informacji do znajomych i instytucji (skąd my to znamy?). Kilka dni temu szantażysta uaktywnił się ponownie" - poinformował we wpisie na Facebooku były premier Waldemar Pawlak. Polityk w tegorocznych wyborach parlamentarnych będzie kandydował do Senatu.

Były premier, członek rady naczelnej PSL Waldemar Pawlak poinformował we wpisie na Facebooku, że "kilka miesięcy temu spotkał się z próbą szantażu i wyłudzania pieniędzy". Działania miały polegać na próbie osobistego kontaktu oraz rozsyłaniu szkalujących informacji do znajomych i instytucji. Były premier zasugerował między słowami, że to metody podobne do tych, które wykorzystywały osoby zaangażowane w akcję dyskredytowania sędziów.

Według Pawlaka, "szantażysta kilka dni temu uaktywnił się ponownie".

Czeka nas pewnie bardzo brudna i brutalna kampania, gdzie najpierw od anonimowych czy pozornych użytkowników mediów społecznościowych pojawią się sensacyjne informacje, a potem zostaną nagłośnione z rozmachem przez propagandę.

- dodał były premier.

Waldemar Pawlak odniósł się także do publikacji na temat negocjacji gazowych z Rosją, które nadzorował 9 lat temu. Publikacje te nazwał "gazowymi kłamstwami".

Decyzję o kapitulacji i zgodzie na podwyższenie cen gazu pod presją rosyjską zaakceptował Minister Skarbu Wojciech Jasiński (PiS) w 2006 roku. Potem długotrwałą kampanią oczerniania próbowano i ciągle próbuje się przypisać to moim działaniom w 2010 r. (ostatnio TVP Wiadomości 18 sierpnia 2019 r.). Do tej sprawy wrócę podając nowe sensacyjne fakty o imporcie gazu z Rosji przez rząd PiS.

- zapowiedział polityk.

Waldemar Pawlak najprawdopodobniej będzie kandydatem do Senatu w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Więcej o:
Komentarze (88)
Waldemar Pawlak o próbie szantażu i wyłudzenia pieniędzy. "Szantażysta uaktywnił się ponownie"
Zaloguj się
 • evergreen111

  Oceniono 40 razy 38

  Łajdaki magistra Zero mają rozmach, sku...syny!

 • starczypl

  Oceniono 37 razy 37

  PiSSlam to ewidentnie ruska agentura. Macki ośmiornicy z Żoliborza prowadzą do putina

 • fakiba

  Oceniono 39 razy 37

  Pis jest za to odpowiedzialny , pis i jego koalicja

 • kmosb

  Oceniono 36 razy 34

  Taka jest polska rzeczywistość. Można kogoś obsmarować podając nie prawdę i wyjść z tego bez szwanku nie ponosząc żadnych konsekwencji czynu. Zawsze mówię i będę mówił że w Polsce przestępcy mają większe prawa jak ofiary. Gość coś klaknie a ofiara latami musi udowadniać swoją niewinność i budować wszystko od nowa. Polska pod tym względem to nadal dziki kraj.

 • Atanazy Bazakbal

  Oceniono 32 razy 32

  jarosław kaczyński zawsze mawia: gdybyśmy postępowali uczciwie, nic byśmy nie mieli.

 • heureuse_beauty

  Oceniono 24 razy 20

  Szkoada, że pan Pawlak tak długo zwlekał z tymi informacjami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX