Premier Mateusz Morawiecki debiutuje na Facebooku: Nie mogło mnie z Państwem zabraknąć

Mateusz Morawiecki we wtorek założył swoje oficjalne konto na portalu społecznościowym Facebook. Premier podkreślił, że chce w ten sposób dzielić się z wyborcami jego pomysłami politycznymi. - Bo każde spotkanie, nawet to na Facebooku, jest ważne, o ile ktoś mówi coś ważnego dla Polski - napisał Morawiecki.

Szef polskiego rządu w swoim pierwszym wpisie na Facebooku przyznał, że otrzymywał sygnały od wyborców, które zachęcały go do stworzenia swojego profilu na popularnym portalu społecznościowym:

Wiem, że wiele osób na Facebooku czekało, aż do Państwa dołączę. Silne państwo mierzy się nie tylko siłą gospodarki albo siłą rodzin. Silne państwo to też siła argumentów, żywa dyskusja między Polakami, którzy dzięki Facebookowi aktywnie włączają się w umacnianie demokracji nad Wisłą, w budowanie rzetelnego przepływu informacji z regionu do regionu, od osoby do osoby. Nie mogło mnie z Państwem zabraknąć.

Mateusz Morawiecki na Facebooku. Na stronie pojawiać się będą także konkretne propozycje dla Śląska

Dalej Mateusz Morawiecki zdradza, jakie argumenty skłoniły go do założenia profilu na Facebooku. Głównym celem jest prezentacja pomysłów związanych z przyszłością Polski. Na stronie premiera pojawiać się będą także konkretne propozycje dla Śląska, skąd szef rządu ubiega się o mandat posła na Sejm. Na końcu premier zaznaczył, że postara się znaleźć czas, by nie tylko prezentować swój program, ale też "dzielić się tym, co daje radość i spełnienie poza pracą". Wpis opatrzony został zdjęciem, na którym widać premiera siedzącego za królową Elżbietą II i korzystającego z telefonu (fotografia wykonana podczas obchodów 75. rocznicy lądowania aliantów w Normandii).

Na profilu Mateusza Morawieckiego udostępniono także pierwsze materiały wyborcze, m.in. plan wystąpień wyborczych dotyczących "Nowej Piątki PiS", czyli zerowego podatku PIT, połączeń autobusowych, programu 500 plus, programu Emerytura Plus i obniżenia podatku PIT z 18 do 17 procent.

Więcej o:
Komentarze (102)
Premier Mateusz Morawiecki debiutuje na Facebooku: Nie mogło mnie z Państwem zabraknąć
Zaloguj się
 • religijnych.uczuc.obraza

  Oceniono 35 razy 31

  Już pędzę zadać pytanie o tę działki pod Wrocławiem i czy złożył, tak jak zapowiadał, w sądzie pozew przeciw GW za pisanie o tych działkach.

 • yaspiman

  Oceniono 33 razy 27

  "Nie mogło mnie z Państwem zabraknąć", jak zwykle mylisz się kłamco. byłbym szczęśliwy, gdyby cię zabrakło.

 • Wojciech Pisarek

  Oceniono 28 razy 24

  Spokojnie już Plebiak troll zadba o Premiera żeby mu konto schlebialo.

 • krynolinka

  Oceniono 35 razy 23

  Te, pajac może i na rurze zatańczysz. Czego to się nie robi żeby koryto utrzymać. Dawaj!!

 • def11

  Oceniono 21 razy 19

  Uwaga panie Morawiecki, "mówię coś ważnego dla Polski" :

  PiS to ZŁO

 • tempa-dzida2

  Oceniono 23 razy 19

  Czy premier ma jeszcze czas na "rządzenie" ???
  W "rządzie" panuje totalne bezhołowie". Wszyscy tylko jeżdżą po wsiach i się "prezentują".
  A NAPISANE JEST "PO CZYNACH NAS POZNACIE" ...

 • lica79

  Oceniono 21 razy 17

  Jest Pan kłamcą (prawomocnie skazanym) dla którego „ciemny lud” ma „tyrać za miskę ryżu” nie ma takiej platformy na której człowiek myślący chciałby cokolwiek z Panem omawiać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX