Beata Szydło doprowadziła do kolizji w centrum Krakowa. Jest nagranie

W niedzielę Beata Szydło doprowadziła do stłuczki w centrum Krakowa. Była premier miała wyjeżdżać z drogi podporządkowanej i zmienić pas na lewy. Jadący za nią samochód nie zdążył wyhamować i uderzył w samochód polityk. RMF FM dotarło do nagrania przedstawiającego moment stłuczki.

Do kolizji, którą spowodowała europoseł Beata Szydło, doszło około północy niedaleko domu handlowego Jubilat znajdującego się przy alei Zygmunta Krasińskiego w Krakowie. Jak podaje RMF FM, była premier miała wyjeżdżać z podporządkowanej ulicy i - według świadków - zmienić pas na lewy.

Jadące ulicą z pierwszeństwem auto nie zdążyło wyhamować i uderzyło w samochód Beaty Szydło. Europosłanka została ukarana mandatem w wysokości 450 zł i 6 punktami karnymi. 

RMF FM dotarło do nagrania, na którym widać moment kolizji.

Polityk wracała z Wawelu, gdzie miała towarzyszyć Jarosławowi Kaczyńskiemu w składaniu kwiatów na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich.

Więcej o:
Komentarze (668)
Beata Szydło doprowadziła do kolizji w centrum Krakowa. Jest nagranie
Zaloguj się
 • elinstal

  Oceniono 120 razy 104

  Miesiączkują nadal? Ci ludzie to się do psychuszki nadają, a nie do rządzenia!

 • kms2x

  Oceniono 89 razy 79

  A jakim samochodem jechała? Bo zgodnie z oświadczeniem majątkowym z czerwca mają stare koreańskie auto szydłowej urody Ssanyonga Korrado. Coś tu się chyba nie zgadza! Ktoś kłamał w oświadczeniu?

 • grobelozaur

  Oceniono 69 razy 63

  No patrzcie Państwo, nagranie jest! A z innego wypadku w którym chciwa baba z Brzeszcz prawie zabiła niewinnego chłopaka nie ma- "zostało trwale uszkodzone"

 • brytnej

  Oceniono 61 razy 57

  "Jadąc ulicą z pierwszeństwem nie zachował należytej ostrożności." Znamy.

 • nieotake

  Oceniono 61 razy 53

  Jest nagranie?
  Nie bój nic, we Wolsce nie takie już nagrania wcinało w niewyjaśnionych okolicznościach - pisdut i nagrania niet!
  Nawet odzobaczyć tu się radę daje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX