RMF FM: Beata Szydło sprawcą kolizji w Krakowie. Kierująca została ukarana mandatem

Europoseł Beata Szydło była sprawcą kolizji, do której doszło przed północą w centrum Krakowa - taką informację podali dziennikarze RMF FM. Była premier została ukarana mandatem w wysokości 450 złotych i sześcioma punktami karnymi.
Zobacz wideo

Do kolizji doszło przed północą niedaleko domu handlowego Jubilat znajdującego się przy alei Zygmunta Krasińskiego w Krakowie. Według ustaleń reporterów auto, które prowadziła premier Beata Szydło wyjeżdżało z drogi podporządkowanej.

Kolizja z udziałem Beaty Szydło w Krakowie. Była premier została ukarana mandatem w wysokości 450 zł

W tył auta polityk Prawa i Sprawiedliwości uderzył samochód jadący aleją Krasińskiego. Żadna z osób biorących udział w kolizji nie została ranna ani nie poniosła większych obrażeń. Dziennikarze RMF FM mieli rozmawiać z osobą, której auto brało udział w stłuczce. Według relacji uczestnika wypadku na miejsce przyjechała policja i trzy jednostki straży pożarnej.

Auto tego kierowcy nadaje się do kasacji, ponieważ po kolizji odbiło się i uderzyło w słup oświetleniowy. Kierowca przyznał, że jadąc od strony mostu zauważył samochód, który "na warunkowym zielonym świetle" włączył się do ruchu: z ulicy podporządkowanej auto zamiast na prawy pas, wjechał od razu na lewy - Nie było szans na wyhamowanie. Uderzyłem prawym, przednim bokiem w kierowcę i odbiło mnie na latarnię. Cudem się schyliłem i tylko kolano rozciąłem - powiedział w rozmowie z TVN 24

Dziennikarz RMF FM Marek Balawajder poinformował, że sprawcą kolizji była Beata Szydło, która została ukarana mandatem w wysokości 450 złotych oraz sześcioma punktami karnymi. Dzień wcześniej była premier brała udział w pikniku rodzinnym Prawa i Sprawiedliwości w Stalowej Woli. Jak podaje TVP Info, kierująca przyjęła mandat. Na miejscu wypadku miał zjawić się ponadto minister infrastruktury Andrzej Adamczyk

Więcej o:
Komentarze (458)
RMF FM: Beata Szydło sprawcą kolizji w Krakowie. Kierująca została ukarana mandatem
Zaloguj się
 • krotkizzoliborza

  Oceniono 99 razy 85

  Sama się wzięła za kierowanie i skończyło się jak wcześniej. Rządzić nie umiała to jak mogła należycie prowadzić samochód. Kolejna kompromitacja.

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 65 razy 55

  Prawo zawsze w końcu dogania tych którzy go nie szanują ale najważniejsza kolizja jej życia dopiero nadchodzi.

 • bjuras

  Oceniono 49 razy 49

  Warunkowe zielone dla Szydło?
  Wolne żarty.
  Ona może jeździć bez żadnych warunków. I bez żadnego trybu!

 • lusjola

  Oceniono 47 razy 43

  Pewnie leży w szpitalu z kołnierzem ortopedycznym ... Tym razem nie dało się wrobić kierowcy z dostawczaka ??? !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX