Nie żyje Marek Domaracki. Były poseł miał 55 lat

Były poseł na Sejm Marek Domaracki nie żyje. Polityk zmarł w poniedziałek w swoim domu. Miał 55 lat.

Jak informuje "Dziennik Łódzki" były poseł Ruchu Palikota zmarł w swoim domu w poniedziałek 12 sierpnia. Marek Domaracki miał 55 lat.

Marek Domaracki nie żyje. Były poseł Ruchu Palikota miał 55 lat

Marek Domaracki urodził się 11 października 1964 roku w Piotrkowie Trybunalskim (województwo łódzkie). W 2011 roku przystąpił do Ruchu Palikota. Z list tego ugrupowania kandydował w wyborach do Sejmu w tym samym roku. Startował z pierwszego miejsca w okręgu wyborczym w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie oddano na niego w sumie 9986 głosów.

Poseł został wybrany do Sejmu VII kadencji, która przebiegała w latach 2011-2015. Po przekształceniach w Ruchu Palikota Marek Domaracki zdecydował się przejść do klubu poselskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Marek Domaracki z wykształcenia był pedagogiem ze specjalnością w zakresie pracy socjalnej. Był także absolwentem studiów podyplomowych z prawa podatkowego na Uniwersytecie Łódzkim. Przed karierą polityczną pracował w Narodowym Banku Polskim, Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie Trybunalskim, był ławnikiem Sądu Rejonowego, a później rozpoczął prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Nadal jednak pozostawał blisko związany z edukacją - był członkiem zarządu Fundacji "Przyjazna Szkoła".

Pogrzeb Marka Domarackiego odbędzie się we wtorek 20 sierpnia na cmentarzu w Piotrkowie Trybunalskim. Msza pogrzebowa odprawiona zostanie w kaplicy cmentarnej o godzinie 11:30.

Więcej o:
Komentarze (67)
Nie żyje Marek Domaracki. Były poseł miał 55 lat
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 7 razy 3

  RIP Przyjacielu.

 • doomsday

  Oceniono 6 razy 2

  W Polsce jakoś wiek liczy się inaczej niż na całym świecie?
  Jeżeli urodził się 11 października 1964 roku, to miał 54 lata, a nie 55. Przeglądam prasę w kilku językach i tylko w Polsce spotykam się z takim "sposobem" obliczania wieku.

 • koment22

  Oceniono 4 razy 2

  Przychodzi dziennikarz do lekarza i pyta: niech pan powie jakie na jakie choroby najczęściej są narażeni polscy politycy ? Na to lekarz: na takie jak cała populacja, z zastrzeżeniem, że o wiele bardziej są narażeni na śmierć naturalną w młodym wieku.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 5 razy 1

  Nie żyje Marek Domaracki. Były poseł miał 55 lat
  ******************
  Szkoda chłopa, mógł jeszcze trochę pożyć.

 • baxter21

  Oceniono 7 razy 1

  Młody człowiek. Szkoda ....

 • tade-k53

  Oceniono 1 raz -1

  Mt 7:21 "Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX