Ryszard Terlecki radzi politykom PO "puknąć się w głowę". "Trwa rywalizacja na najgłupszego posła"

Ryszard Terlecki po raz kolejny skomentował aferę związaną z lotami marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, w które zabierał członków swojej rodziny i innych posłów z rodzinami. Wicemarszałek Terlecki miał radę dla posłów, który żądają dymisji Kuchcińskiego: "Niech się pukną w głowę".
Zobacz wideo

Ryszard Terlecki już wcześniej komentował "rodzinne" loty Marka Kuchcińskiego rządowymi samolotami. W lipcu wicemarszałek Sejmu oświadczył, że nie widzi w tym nic niezwykłego. Wicemarszałek Sejmu nie należał do grona posłów PiS, którzy byli zapraszani na loty z Markiem Kuchcińskim. Dodał, że żałuje, że nigdy nie leciał takim lotem. - Teraz mógłbym opowiadać, jak było sympatycznie - powiedział. 

Ryszard Terlecki komentuje loty Marka Kuchcińskiego

W środę, po konferencji prasowej posłów PO, którzy żądają dymisji marszałka Kuchcińskiego, Ryszard Terlecki ponownie skomentował sprawę. Tym razem znacznie ostrzej. - Trwa rywalizacja na najgłupszego posła i najgłupszą wypowiedź - zaczął swoją wypowiedź Ryszard Terlecki. Później miał radę dla posłów PO. 

Proponuję panom posłom, którzy występowali na konferencji prasowej, żeby wyszli na chwilę z Sejmu, zobaczyli, czym żyje świat, czym żyją Polacy i puknęli się w głowę

- powiedział wicemarszałek Sejmu i odszedł. 

W środę rano posłowie PO zorganizowali w Sejmie konferencję prasową ws. lotów Marka Kuchcińskiego. Chcą, żeby Kuchciński został pozbawiony funkcji marszałka Sejmu oraz aby wytłumaczył się z każdego swojego lotu o statusie HEAD. Niewykluczone, że właśnie o tym rozmawia kierownictwo PiS. W środę po południu w siedzibie partii na Nowogrodzkiej zwołano pilne spotkanie. Oficjalnie jego powód nie jest znany, nieoficjalnie mówi się jednak, że chodzi o możliwą dymisję Marka Kuchcińskiego.

Czytaj więcej: "Nadużył przywilejów i będzie musiał ponieść konsekwencje". To może być koniec marszałka Kuchcińskiego

Więcej o:
Komentarze (362)
Ryszard Terlecki radzi politykom PO "puknąć się w głowę". "Trwa rywalizacja na najgłupszego posła"
Zaloguj się
 • misiutoka

  Oceniono 83 razy 79

  A ja myślę, że ta rywalizacja już się zakończyła, panie Terlecki...Wygrał Pan :-)

 • zakrzyczny

  Oceniono 67 razy 63

  PiS nie wynalazł chamstwa, ignorancji, głupoty, impertynencji ...; oni z tego tylko uczynili zaszczytną cnotę.

 • pionier630

  Oceniono 65 razy 61

  "Trwa rywalizacja na najgłupszego posła i najgłupszą wypowiedź - zaczął swoją wypowiedź Ryszard Terlecki. Później miał radę dla posłów PO. Wicemarszałek Terlecki miał radę dla posłów, który żądają dymisji Kuchcińskiego: "Niech się pukną w głowę". Czy zaklejony butaprenem mózg przebije Suskiego?

 • krynolinka

  Oceniono 51 razy 45

  Ciepło to i klej się panu posłowi zagotował? Więcej pokory staruszku, więcej pokory..

 • takaprawda2015

  Oceniono 38 razy 34

  JAk się pukną w głowę to będą mieli wygląd jak poseł TERLECKI.

 • dziadekjam

  Oceniono 33 razy 29

  Narkopies broni kumpla eksćpuna, a jeśli chodzi o pukanie się w głowę, to pewnie hełmy w których pozował mają chronić jego przeżartą klejem makówlę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX