Ryszard Terlecki znowu poczuł zew wojny. Na pikniku w Krakowie założył hełm, a do ręki wziął broń

Ryszard Terlecki opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym ma na sobie hełm, a w rękach trzyma karabin. To już kolejna fotografia Ryszarda Terleckiego w rynsztunku. Czy nowe zdjęcie wicemarszałka Sejmu stanie się równie popularne jak poprzednie?
Zobacz wideo

Przypomnijmy, że w marcu tego roku prawdziwym hitem internetu była fotografia Ryszarda Terleckiego, na którym miał na sobie hełm i kamizelkę kuloodporną, a w ustach trzymał papierosa. Zdjęcie to zostało wykonane podczas wizyty polityka w Słowiańsku w obwodzie donieckim na Ukrainie.

"Koło Słowiańska na linii rozgraniczenia między terenem kontrolowanym przez Ukrainę a obszarem okupowanym. Ukraińcy kazali ubrać kamizelki kuloodporne" - napisał Terlecki.

Ryszard Terlecki w hełmie po raz drugi. Polityk złapał za broń na pikniku Rodzina 500+ w Krakowie

Wicemarszałek Sejmu po raz kolejny założył hełm podczas pikniku Rodzina 500+ w Krakowie zorganizowanym przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Polityk PiS odwiedził tam stanowiska Policji, Straży Granicznej oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Na jednym ze zdjęć, które Ryszard Terlecki udostępnił na Twitterze, widzimy, że trzyma w rękach karabin.

Komentujący najnowsze zdjęcia Ryszarda Terleckiego mają skrajne opinie. "PiSowski piknik z rodziną i karabinami. Wojna idzie z przekazu czy co?", "Ile pieniędzy z budżetu idzie na te pikniki? Na pikniki kampanii wyborczej?" - piszą osoby, którym nie podoba się polityka Prawa i Sprawiedliwości. "Ten karabin pasuje do Pana Panie Marszałku idealnie!!!" - komentują z kolei sympatycy polityka.

Więcej o: