Donald Tusk udaremnił "brutalny atak hakerów". Wiadomo, kto stał za dziwnymi wpisami na jego Twitterze

Donald Tusk zamieścił żartobliwy wpis, w którym wyjaśnił, kto stał za dziwnymi publikacjami na jego koncie na Twitterze. "W ostatniej chwili udaremniłem kolejny brutalny atak hakerów" - napisał, dodając zdjęcie, na którym widać jego wnuki bawiące się tabletem.
Zobacz wideo

W środę po południu na oficjalnym koncie Donalda Tuska na Twitterze zaczęły pojawiać się niecodzienne wpisy z gifami, które były podpisane losowym ciągiem liter i cyfr. Niektóre z nich przedstawiały m.in. celebrytów na oscarowej gali. Wszystkie dziwne tweety zostały dodane na oficjalne konto Tuska w niemal tym samym czasie. Po kilku minutach zniknęły, ale zdążyły zostać "zescreenowane". 

Niecodzienne wpisy na koncie Donalda TuskaNiecodzienne wpisy na koncie Donalda Tuska screen - Donald Tusk // Twitter

Ktoś włamał się na konto Donalda Tuska na TwitterzeKtoś włamał się na konto Donalda Tuska na Twitterze Fot. Twitter/Donald Tusk

Tusk wyjaśnił, kto wstawiał dziwne wpisy na jego Twittera. Metoda "na wnuczka"

Już wtedy wiele wskazywało na to, że ktoś włamał się na konto byłego premiera. Po kilku godzinach Donald Tusk wyjaśnił, kto stał za dziwnymi wpisami. "W ostatniej chwili udaremniłem kolejny brutalny atak hakerów" - napisał, opatrując wpis zdjęciem swoich wnuków, które bawią się jego tabletem.

Więcej o:
Komentarze (299)
Donald Tusk udaremnił "brutalny atak hakerów". Wiadomo, kto stał za dziwnymi wpisami na jego Twitterze
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 216 razy 174

  boże, jak ten facet, no powiedziałbym o galaktyki cale, rożni się od tego pokrzywionego gnoma pokrytego łupieżem i za grosz pozbawionego poczucia humoru, a którego 40% buraków z zadupia, uważa za swojego idola :-)

 • chi-neng

  Oceniono 133 razy 97

  Bardzo to sympatyczne, normalne, ludzkie, ujmujace i jakzesz odmienne od kaczej Polski.

 • alefizyk

  Oceniono 125 razy 85

  Tusk jest fantatystycznym politykiem. Mieliśmy szczęście, że ten liberał rządził 8 lat i spowodował największy w naszej historii rozwój gospodarczy. Teraz Kaczor ma co rozdawac i ten cwaniak chwali się że on Polskę odbudowal z ruin

 • cezar85

  Oceniono 100 razy 78

  jarek o wnukach może tylko pomarzyć

  błaszczak nie zaszedł nawet po in vitro

 • 6drabin

  Oceniono 79 razy 59

  Ma człowiek dystans do siebie.
  :-)

 • kataryniarski

  Oceniono 70 razy 50

  Tym się rożni Tusk od tych pisowskich wymoczków - ma dystans, a u tamtych to by zaraz były wszystkie służby postawione w stan gotowości i jeszcze by Maliniak trzy dni żałoby narodowej ogłosił, by się podlizać i o sobie w ogóle opinii publicznej przypomnieć!

 • stef0909

  Oceniono 58 razy 44

  Kartoflu z Żoliborza ucz się ... może kiedyś będziesz tak rozwinięty! jak ci chłopcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX