Dziwne wpisy na Twitterze Donalda Tuska. Ktoś włamał się na konto polityka?

Na oficjalnym koncie przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska na Twitterze zaczęły pojawiać się niecodzienne wpisy. Wszystko wskazuje na to, że ktoś włamał się na konto byłego premiera.
Zobacz wideo

Ostatnie trzy wpisy Donalda Tuska na Twitterze w niczym nie przypominają tych, które polityk zwykł publikować. Każdy z nich składa się z animacji w formacie gif oraz opisu, który jest rzędem losowych liter. 

Ktoś włamał się na konto Donalda Tuska na TwitterzeKtoś włamał się na konto Donalda Tuska na Twitterze Fot. Twitter/Donald Tusk

Ktoś włamał się na Twittera Donalda Tuska? Na Facebooku i Instagramie nie pojawiły się dziwne wpisy

Trudno przypuszczać, że były premier opublikował wspomniane wpisy osobiście. Wszystko wskazuje na to, że nad oficjalnym kontem Donalda Tuska na Twitterze ma teraz władzę ktoś, kto nie został do tego upoważniony.

Po kilku minutach dziwne tweety zniknęły. Na innych stronach w social mediach, które prowadzi przewodniczący Rady Europejskiej, do tej pory nie pojawiły się żadne nietypowe wpisy. Polityk wciąż nie odniósł się do treści, które umieszczono na jego Twitterze. Czekamy na oficjalny komunikat w tej sprawie.

Ktoś włamał się na konto Donalda Tuska na TwitterzeKtoś włamał się na konto Donalda Tuska na Twitterze Fot. Twitter/Donald Tusk

Więcej o: