OKO.press: Były radny PiS, który znęcał się nad żoną, miał stosować przemoc wobec kolejnej partnerki

Rafał P., były radny PiS z Bydgoszczy, który przez wiele lat znęcał się nad żoną, miał stosować przemoc również wobec kolejnej partnerki - dowiedział się portal OKO.press. Miała nią być policjantka z komisariatu, w której na prośbę żony Rafałowi P. założono Niebieską Kartę. Kobieta miała jednak wycofać oskarżenia.
Zobacz wideo

Rafał P., były radny PiS, z którym partia rozstała się po tym, jak na jaw wyszedł fakt, że polityk przez wiele lat znęcał się nad żoną, tuż po rozwodzie z Karoliną Piasecką związał się z kolejną kobietą. Jak podaje OKO.press, była nią policjantka z komisariatu, w którym założono mężczyźnie tzw. Niebieską Kartę ze względu na przemoc domową, jakiej się dopuszczał. Według portalu wobec niej Rafał P. również miał stosować przemoc.

Rafał P. miał stosować przemoc wobec kolejnej partnerki

Policjantka miała powiadomić o znęcaniu się nad nią policję po tym, jak jej konkubent odnalazł ją w jej kryjówce po ucieczce z domu. Miała wtedy powiedzieć funkcjonariuszom, że Rafał P. m.in. "wydawał polecenia odnośnie godzin stawiania się w domu i wykonywania czynności w gospodarstwie domowym; zmuszał do uprawiania seksu, gdy on miał na to ochotę; dyktował kary za polecenia, które nie zostały wykonane po jego myśli".

Miał również zmuszać kobietę do oddawania pieniędzy zarobionych za ponadnormatywną służbę na wspólne konto. Kiedy dowiedział się, że o przemocy wobec niej stosowanej wie brat policjantki, próbował oczernić ją przed bliskimi.

Policjantka wycofuje oskarżenia

Sprawą przemocy wobec konkubiny Rafała P. zajęła się prokuratura, jednak ostatecznie postępowanie zostało umorzone na prośbę policjantki. Miała ona powiedzieć śledczym, że nie czuje się pokrzywdzona i nie chce, aby prokuratura zajmowała się tą sprawą. Miała też odmówić wyjaśnień w związku z nagłą zmianą decyzji.

Wycofanie oskarżeń mogło mieć związek z notatką, w której Rafał P. miał grozić kobiecie. Dotarł do niej portal OKO.press. "Utopię cię, zniszczę. Wyrzucą cię z pracy. Czekaj na raport o zwolnieniu lub przeniesieniu" - miał napisać mężczyzna.

We wtorek 30 lipca policjantka ma składać zeznania jako świadek w sprawie o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną byłego radnego PiS. 

Były radny PiS przez lata znęcał się nad żoną

Nagranie, które ujawniało przemoc, jaką stosował wobec Karoliny Piaseckiej jej mąż, kobieta opublikowała w Internecie w 2017 roku. Wstrząsnęło ono wtedy opinią publiczną.

Na filmie widać awanturę między małżonkami. Jej powodem jest fakt, że Karolina Piasecka zapomniała z balu karnawałowego, na którym byli, kwiatka, który podarował jej mąż. Mężczyzna m.in. krzyczał, groził jej pobiciem i wyzywał w niecenzuralny sposób. Dopuścił się również przemocy fizycznej - na filmie słychać jęki kobiety i jej prośby, aby przestał ją pić. Żona polityka błaga m.in.: "Puść, nie mogę oddychać".

Były radny PiS przyznał, że jego zachowania nic nie usprawiedliwia. Podkreślał jednak, że był przez żonę często prowokowany.

Więcej o:
Komentarze (198)
OKO.press: Były radny PiS, który znęcał się nad żoną, miał stosować przemoc wobec kolejnej partnerki
Zaloguj się
 • harmonia222

  Oceniono 76 razy 68

  Kobieta wie, że się facet znęcał nad swoją żoną i jeszcze się pcha w taki związek. Nie pojmuję.

 • tedj

  Oceniono 60 razy 58

  "tuż po rozwodzie z Karoliną Piasecką związał się z kolejną kobietą. Jak podaje OKO.press, była nią policjantka z komisariatu, w którym założono mężczyźnie tzw. Niebieską Kartę ze względu na przemoc domową, jakiej się dopuszczał"
  Może mi ktoś wyjaśnić motywy działania tej pani policjantki? Przecież nie może powiedzieć iż nie widziała, że to damski bokser.

 • siekier35

  Oceniono 49 razy 49

  jednej współczuję,drugiej nie żałuję.
  miała czarno na białym jaki z tego czesia fiut

 • christomoltisanti

  Oceniono 47 razy 47

  Bo Rafał lubi p r z y p i e r d o l i ć ... A pani policjantka chyba jest amatorką mocnych wrażeń ? Wchodzić w układ z takim pisowskim zwyrolem ? Masochizm.

 • marywil2012

  Oceniono 45 razy 39

  kolejny kryptogej pisowski. mam nadzieje, że kiedyś wyjdzie na jaw cała prawda o pisowskiej elicie. bo to jest już teraz oczywiste, że zgrywają świętoszków dla władzy ale są zdeprawowani jak kuchciński, bierecki, ziobro, kaczyński, dla jednych seks, dla innych używanie aparatu władzy dla własnych celów, inni po prostu ciągną kasę bo im sie należy. ale mają wszyscy ten sam pomysł jak radny piasecki. usprawiedliwia swoje przestępstwa tym, że był prowokowany, że musiał, by chronić wyższe zasady, wprowadzał rygor, porządek, zupełnie jak pisowski law & order.
  ciekawi mnie kiedy do tych tępych wyborców pisu to dotrze?

 • remo29

  Oceniono 39 razy 37

  To ten praktykujący damski bokser, co twierdził że bił fotel, nie żonę? Pytam, bo jest ich tam tylu, że mi się już mylą.

 • chlopzlasu

  Oceniono 33 razy 31

  Degenerat totalny, szkoda słów na tego sukinsyna. Chciałbym go spotkać w ciemnej ulicy kiedyś.
  Ale z drugiej strony, jakie trzeba mieć procesy myślowe w mózgu, żeby iść na randkę z facetem który stawia się na komendzie bo stosuje przemoc wobec żony? A potem się z nim związać... no sorry. Są jakieś granice empatii...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX