Mateusz Morawiecki w Stężycy: Europejskość to wysokie zarobki, a nie eksperymenty obyczajowe

- Do niedawna rodzina to dla niektórych polityków było piąte koło u wozu. Dla nas rodzina stoi w samym środku, w samym sercu polityki - mówił premier Mateusz Morawiecki na pikniku rodzinnym Prawa i Sprawiedliwości w Stężycy. Powiedział też, jak PiS rozumie europejskość.
Zobacz wideo

Prawo i Sprawiedliwość organizowało w sobotę kolejny piknik rodzinny - tym razem w Stężycy w województwie pomorskim. Letnie pikniki poprzedzające kampanię wyborczą to okazja do mniej formalnych spotkań polityków i liderów Prawa i Sprawiedliwości z wyborcami. Akcję zainaugurował dwa tygodnie temu prezes partii Jarosław Kaczyński w gminie Gózd w województwie mazowieckim.

Mateusz Morawiecki w Stężycy o "europejskości"

W Stężycy głos na scenie zabrał premier Mateusz Morawiecki. Jak stwierdził, "możni tego świata liczą się z nami coraz bardziej". - Widać to na wielu przykładach, bo jesteśmy dumnym, ambitnym narodem, narodem, który wraca na należne miejsce w historii, w Europie, wśród dużych narodów europejskich - mówił Morawiecki. Ujawnił też, czym według PiS jest europejskość.

Bardzo dziękuję wszystkim za to, że łączycie w sobie pragnienie lepszej Polski, coraz silniejszej Polski, bardziej dostatniej, z tą piękną polską kulturą, historią, tradycją. To jest właśnie nasz program - łączenie tego, co najlepsze w przeszłości z tym, do czego dążymy: do Polski dostatniej, gdzie europejskość rozumiemy jako konkret, wysokie zarobki, a nie eksperymenty kulturowe czy obyczajowe

- powiedział premier.

Więcej o:
Komentarze (562)
Mateusz Morawiecki w Stężycy: Europejskość to wysokie zarobki, a nie eksperymenty obyczajowe
Zaloguj się
 • ruchla

  Oceniono 134 razy 114

  No, jeżeli zarobki są wyznacznikiem europejskości to Rydzyk jest najznamienitszym Europejczykiem. I eksperymenty obyczajowe współbraci, jakoś mu nie przeszkadzają.

 • wadp21

  Oceniono 120 razy 92

  Pierwszy kłamca RP przyznał , że dla faszystów z PiS UE to bankomat i nic więcej.

 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 107 razy 81

  Wychodzi na to, że POLSKA W RUINIE to nie było hasło wyborcze pisu, tylko obietnica wyborcza.

 • mlody_dron

  Oceniono 102 razy 76

  Wszystko fajnie tylko gdzie te wysokie zarobki (poza tym, że na zachodzie Europy)?

  Bo ja jestem uczciwie pracującym człowiekiem i nie pobieram 500+ ani innych zasiłków i inflacja zżera to co zarabiam, a ceny w sklepach szybują w górę. Więc?

 • krynolinka

  Oceniono 73 razy 55

  Kiedy najbliższy bezpłatny lot do Rzeszowa rządowym gulfstreamem , znajomy Ziutek spod sklepu chciałby odwiedzić rodzinę pana marszałka Kuchcińskiego. Ziutek jest bardzo rodzinny.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 69 razy 51

  Eksperymenty obyczajowe po wolsku:
  1. stary dziad plus dwa koty
  2. stary dziad plus gruby 20 letni aptekarz
  3. Stary dziad w czarnej sukience plus kilku chłopców w wieku 6 -12 lat
  4. Dziewica po trzech rozwodach z czwórką dzieci każde z ojcem nieznamym
  5. świętojebliwy aktorzyna co po dwóch rozwodach z żoną w wieku córki

  Itd, itp

 • jxl82

  Oceniono 58 razy 42

  "Dla nas rodzina stoi w samym środku, w samym sercu polityki ". Dokładnie, wasze rodziny stoją nawet na samym środku pokładu samolotu nad Podkarpackiem!

 • jtby

  Oceniono 44 razy 36

  ""możni tego świata licząc się z nami coraz bardziej". - Widać to na wielu przykładach,". Taaa, widać to zwłaszcza przy obsadzaniu stanowisk w PE i sprawach przeciwko Polsce. Było też przy Szczycie Bliskowschodnim. Jeszcze parę przykładów znalazłoby się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX