Na kolana i przeproś. Zdrajco jeden. Wszyscy na kolana! - Krystyna Pawłowicz chce przeprosin "za całokształt"

Krystyna Pawłowicz we wtorek ogłosiła zakończenie kariery politycznej. Jeden z dziennikarzy chciał się dowiedzieć, co posłanka Prawa i Sprawiedliwości zamierza zrobić z dodatkowym wolnym czasem. W odpowiedzi usłyszał: "na kolana i przeproś".
Zobacz wideo

Pytanie dotyczące planów po ogłoszeniu zakończenia kariery politycznej najwyraźniej nie przypadło do gustu Krystynie Pawłowicz. Dziennikarz TVN24 usłyszał, że powinien przeprosić posłankę "za całokształt".

Krystyna Pawłowicz oczekuje przeprosin od dziennikarza "za całokształt": - Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana!

Krystyna Pawłowicz najpierw zaznaczyła, że nie ma zamiaru rozmawiać z dziennikarzami stacji TVN. Gdy w odpowiedzi usłyszała, że "na ostatniej prostej" jej kariery politycznej można zrobić wyjątek, posłanka odpowiedziała: - Przeproście mnie. Na kolana i przeproś. Za całokształt.

Po posiedzeniu posłów Prawa i Sprawiedliwości dziennikarz po raz kolejny próbował nawiązać rozmowę z posłanką Pawłowicz. Polityk jednak znów rzuciła w stronę dziennikarza: - Na kolana, przepraszaj, zdrajco jeden. Wszyscy na kolana!

We wtorek posłanka PiS ogłosiła na Twitterze zakończenie swojej politycznej kariery. Krystyna Pawłowicz napisała:

Jesienią skończy się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna, że mogłam to robić, reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę.
Więcej o: