Komentarze (301)
Za co o. Rydzyk zrugał TVP i PiS? Poszło o wątki LGBT w kultowej komedii
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bingola

  Oceniono 7 razy 7

  "Trzeba być katolikiem w rządzie, w urzędzie, w telewizji..." - nie, panie ksiądz! Religia jest prywatna sprawa każdego obywatela. Jeżeli tego nie rozumiecie to wypad do Iranu!

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 7 razy 7

  Mój ulubieniec" toruński wpłatomat", nigdy nie nasycony, mistrz szantażu i wyłudzania pieniędzy. Gość powinien zostać głównym księgowym Watykanu

 • wmr2000

  Oceniono 11 razy 7

  "...każdy rząd w Polsce, chce czy nie chce, będzie się uginał pod naciskiem kleru, dopóki ciemnota i bierność ogółu będzie czyniła ten kler realną lub fikcyjną potęgą. Dopóki w Polsce będzie można wykrzykiwać wzniośle: "Bóg i religia", tam gdzie w gruncie chodzi o władzę i pieniądze, dopóty kasta wyodrębnionych z życia dzikusów będzie regulatorem najdonioślejszych spraw społeczeństwa, z jego największą szkodą. Są bakterie, które zabija się światłem."

 • fakiba

  Oceniono 11 razy 7

  Tatuś jest zły na TVPis bo to konkurencja , a jeszcze kasy brakuje na wóz do trasmisji tupu Maybach

 • realistas

  Oceniono 6 razy 6

  Powinien ich zmieszać z błotem i pokazać im ich miejsce. Przy swoim bucie.

 • franclajn

  Oceniono 8 razy 6

  Ciemnogród.

 • drbob20

  Oceniono 8 razy 6

  rydzykgowno pisgowno

 • carrasius

  Oceniono 8 razy 6

  Polski fenomen - szeregowy ksiądz i szeregowy poseł są władcami kilku milionów umysłów.

 • antykancelista73

  Oceniono 8 razy 6

  ye ba ny czarny złodziejski pasożyt panoszy się jak na swoim folwarku, złodziejskie ś ci erwo!!!!!

 • j-ugo

  Oceniono 10 razy 6

  Rydzyk jak każdy grzyb powinien zniknąć z przestrzeni publicznej.

 • pollako

  Oceniono 8 razy 6

  Kaczyński, prezydent PIS Duda, premier PIS Morawiecki i całe PIS srają w gacie bo ich szef oszust Rydzyk się zdenerwował !

 • tomasz.rze

  Oceniono 6 razy 6

  " W filmie pojawia się motyw tęczy, a młoda policjantka okazuje się lesbijką."
  Gdyby był motyw deszczu z nieba, gdzie stary milicjant po katolicku leje żonę, to film byłby zgodny z wartościami.

 • mo.ye

  Oceniono 8 razy 6

  Temu człowiekowi chodzi tylko o pieniądze. Z wiekiem jest z nim coraz gorzej. Wielu ludziom na starość uwypuklają się główne cechy charakteru.

 • o_kulson_nac

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego na tego pana piszecie/mówicie ojciec a nawet Ojciec? Czy on ma dzieci? Dużo? Wiecie coś na ten temat?

 • colec

  Oceniono 8 razy 6

  Niezwykły to kraj, w którym faceci pełniący funkcje premiera i prezydenta skaczą przed szamanem. Nawet prezes jest za krótki na toruńskiego sacrobiznesmena. Poruta.

 • geraldine2015

  Oceniono 8 razy 6

  Czy są gdzieś papiery, albo świadek święcenia tego człowieka na księdza? Bo podobno on jakiś przebieraniec jest ?

 • uthark

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wszyscy w Polsce są katolikami, raptem ok. 1/3 jest - tyle regularnie chodzi do koscioła.

 • transformator2014

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież ta cała "wojna z LGBT" to sztuczny twór "tronu z ołtarzem" (czyli PiSu z Kościołem) mający na celu odwrócenie uwagi społeczeństwa od pedofilskich problemów kleru. Przecież każdy inteligentny człowiek wie, że nie ma żadnej, ale to żadnej możliwości aby LGBT zagroziło komukolwiek, bo niby jak? Heteroseksualiści masowo zaczną zmieniać orientację seksualną? Bzdura! Tu chodzi wyłącznie o odwrócenie uwagi społeczeństwa od prawdziwego niebezpieczeństwa jakie grozi Polskim Dzieciom czyli pedofilia a szczególnie ta kościelna bo oparta jest na dominacji religijnej i to jest prawdziwa wojna!

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Mnichu, kiedy przestaniesz napełniać własne kieszenie polską mamoną i kiedy staniesz przed obliczem fiskusa? Kiedy ujawnisz swoje zagraniczne konta bankowe, podobno je posiadasz? Al Capone nie poszedł do więzienia za swoje morderstwa i inne przestępstwa, on poszedł siedzieć za ukrywanie dochodów przed służbami podatkowymi. Także i ty "przestań być świętą krową" jesteś najprawdopodobniej normalnym Nikodemem Dyzmą w habicie a może nawet hochsztaplerem na wielką skale. Jest powiedzenie: "nosił wilk razy kilka, poniosą i wilka".

 • remoteisland

  Oceniono 6 razy 6

  Agent FSB Rydzyk strofuje innych agentów FSB. A może ci inni są z GRU. To by było zrozumiałe.

 • system777

  Oceniono 10 razy 6

  Bzdura do kwadratu. Wszystko już podciągnięcie że LGBT, lewaki .ect.... byle tylko ukroić cos dla siebie, jakiś nośny temat. Chodzi o to że zbliżają się wybory i mafiozo upomina się o haracz. PiS znowu musi bulić, albo... Rydzyk to pewnie jeszcze nic, pytanie co dzieje się zakulisowo. Czy "emisariusz" z episkopatu nawiedził już Jarosława?

 • 0roman0

  Oceniono 5 razy 5

  "Poszukiwany, poszukiwana", "Pół żartem, pół serio". Przecież w tych filmach bohaterowie to crossdresser. Wygląda na to że filmy (i wiele innych) będą dostępne na bazarach spod lady i to po wiele znaczącym mrugnięciu okiem. Historia zatoczyła koło.

 • eryk2

  Oceniono 9 razy 5

  Cudowne - bezdzietny stary kawaler, całe życie spędzający w otoczeniu bezdzietnych starych kawalerów, układa ramówkę publicznej telewizji 35-milionowego kraju pod kątem wartości rodzinnych i odpowiedniej propagandy seksualnej. No miodzio :-D

 • mjs05

  Oceniono 5 razy 5

  Wątek LGBT jest w co drugim filmie Netfliksa i każdym serialu. Widocznie Jacuś nie chce być gorszy i podąża za światowymi trendami. Ciepłemu Jarkowi się to raczej podoba.

 • karo80.0

  Oceniono 7 razy 5

  Nadal piszcie o „krytycznych słowach” jakiegoś pajaca w sutannie, tak jakby to był uprawniony głos w dyskusji na jakikolwiek temat, a potem dziwcie się że hołota pisowska rośnie w siłę. Polacy to naród prostych chłopów pańszczyźnianych, ogłupić ich jeszcze bardziej jest b. łatwo. W normalnym kraju dziwaczne, prowincjonalne indywidua typu Rydzyk czy Kaczyński już dano zostałyby zmiecione... śmiechem.

 • 1utek

  Oceniono 7 razy 5

  Zbliżają się wybory, upadły zakonnik "węszy kasę".

 • tommek

  Oceniono 5 razy 5

  Rydzyk ten scurvisyn powinien siedziec w kiciu oszust

 • habib78

  Oceniono 5 razy 5

  taka natura Kościoła, najpierw walczył z okrągłoziemcami, potem z heliocentrykami itd.
  zawsze starają się walczyć, a jak przegrywają to powoli zmieniają zdanie.
  Zabawne jest tylko to, że ta instytucja LGBT stoi.

 • tomaszkuriata1

  Oceniono 5 razy 5

  Toruński biznesmen to największy rozgrywający w polskiej polityce. Ma w głębokim poważaniu zarówno papieża, jak i polski Episkopat. Gardzi politykami PiS. Zresztą mam wrażenie, że Prezes gardzi nim jeszcze bardziej. Pod przykrywką wyimaginowanej walki z LGBT (swoją drogą - ciekawe jakiej orientacji seksualnej jest toruński biznesmen) chcę kolejnej kasy dla swoich biznesów. Prezes ma świadomość, że Pan Tadeusz może w kilka dni odebrać PiSowi 2 miliony wyborców (swoich słuchaczy i widzów). Niewiarygodne, że sadza członków PiS w kozie (przepraszam - loży VIP) i ruga jak uczniaków. Każdy rozsądny człowiek widzi w tym głęboką pogardę. Dorośli ludzie w imię ochrony swoich interesów pozwalają się poniżać. Może wyzywać panią Marię Kaczyńską od czarownic, a oni i tak łaszą się do biznesmena jak kociaki. Brak godności. Brak słów.

 • anonim_ka

  Oceniono 5 razy 5

  Miło będzie popatrzeć jak PiS bierze się za kudły z klechami

 • krzywelustro

  Oceniono 5 razy 5

  Filmy puszczane przez Kurskiego w TVP jako argument do rydzykowego opieprzu to pic na wodę. To raczej próba przekazu: "Nie oglądajcie TVP tylko TV TRWAM".

  Argument o miejscach na liście to kolejny pic na wodę. Ktokolwiek będzie na listach PiS-u, to Rydzyk z głodu nie umrze i włos mu z głowy nie spadnie. Wręcz przeciwnie, wprowadzenie swoich posłów do Sejmu Rydzyk okupiłby gotowością na zarzuty o współodpowiedzialności za decyzje PiS-u.

  Prawdziwym argumentem jest szmal. Z jego przesłania potężnym głosem wydziera się argument: "Chcę jeszcze więcej szmalu".

  A wszystko proste jak budowa cepa.

 • nieotake

  Oceniono 5 razy 5

  W Moskwie już dawno wpadli na to, że elgiebety to idealny chłopiec do bicia i na przeciwstawieniu zdrowego radzieckiego społeczeństwa, spełniającego się jak pan bóg przykazał w napisdalaniu diewoczek (to ulubione hobby kacapskich mołodców, dzięki któremu rok w rok kilkanaście tysięcy żienszczin idzie do piachu przed terminem, od dwóch bodaj lat nie jest już nawet objęte w Rosji penalizacją, a zagrożone co najwyżej grzywną, tak jak skopanie psa) zgniłej, zniewieściałej i neopogańskiej Gejropie kremlowska propaganda buduje moskalom dumę narodową.
  A że polski kościół - jako banda degeneratow moralnych - jest od lat totalnie przecfelony przez GRU i SWR, to i pracuje dla kacapstwa na ich skryptach.
  Podobnie zresztą, jak druga rządząca we Wolsce struktura ruskiej mafii, skupiona wokół stronnictwa Pedofilów i Sodomitów.

 • jeffcostello1977

  Oceniono 7 razy 5

  W Polsce katolicyzm to religia państwowa.

 • vomitorium1

  Oceniono 5 razy 5

  "To jest trwałe małżeństwo z rozsądku - mówi jeden z naszych rozmówców o o. Rydzyku i Jarosławie Kaczyńskim."
  to nie jest małżeństwo
  bo w pl nie ma małżeństw jednopłciowych
  tylko to jest "dwójka ze sternikiem"
  (prezes
  kieruje premierem z tylnego siedzenia
  a z tyłu siedzi rydzyk
  i steruje obydwoma)

 • oszo-lom-z-rm

  Oceniono 5 razy 5

  krytyka jest tu jak najbardziej słuszna i uzasadniona. Jestem rozczarowany TVP Kurskiego. Niby się do nas przymila a tu takie afronty.. no i jeszcze te wkurzające tureckie seriale które maja nas chyba znieczulić na problem kulturowego naporu wojującego islamu na Europę. TVP jest potrzebna głęboka korekta. To trzeba usunąć bo inaczej TVP nie będzie wiarygodna dla nikogo..

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 5 razy 5

  Nie da się, na dłuższa metę ciągnąć z UE Euro, jednocześnie gardząc jej wartościami. Polska skończy jeszcze jak ten pracownik IKEI, może Rosja i Węgry się wstawią.

 • public_enemy

  Oceniono 7 razy 5

  kiedy przestaniecie cytować tego niemieckiego agenta z SB?

 • chumski

  Oceniono 7 razy 5

  Rydzyk to żaden "ojciec"!!!!!
  Nie ma żadnych święceń kapłańskich .
  To współczesna wersja Kalibabki tylko w sutannie i na większą skalę . On otumania miliony.
  Kiedy ten naród się w końcu ku... obudzi???

 • kmosb

  Oceniono 9 razy 5

  Popłyną o. Rydzyk w swoim przemówieniu. Ale to jest najlepsze "To jest trwałe małżeństwo z rozsądku - mówi jeden z naszych rozmówców o o. Rydzyku i Jarosławie Kaczyńskim". I wszystko jasne.

 • akr5

  Oceniono 4 razy 4

  Liczy na sfinansowanie wozu transmisyjnego .
  W ten czy inny sposób dołożą się do tego.
  Amber Gold w porównaniu z działalnością Rydzyka to pikuś.
  Już dawno powinni prześwietlić finanse tego biznesmena.

 • macwies

  Oceniono 4 razy 4

  Abp Wesołowski, Paetz, ks Gil i inni.
  LGBT w pełnej krasie :)))

 • szats69

  Oceniono 4 razy 4

  Gnębiono Lemańskiego i Bonieckiego, a Rydzyk uprawiający politykę nietknięty przez przełożonych. Przecież ten człowiek co wybory uprawia targi polityczne. A potem wciska swoim słuchaczom na kogo mają głosować.

 • savannah

  Oceniono 4 razy 4

  Krytyk konwencji antyprzemocowej?? No tak. polska tradycja była inna - kobieta do kuchni i dzieci rodzenia.. A że zdenerwowany mąż nie wytrzyma i uderzy? Przecież to nic takiego (czytaj: dla jej dobra), tak robił pradziad, dziad i ojciec.. TRADYCJA

 • alejagwiazd

  Oceniono 4 razy 4

  Belezebub lucyfer

 • eryk2

  Oceniono 6 razy 4

  eszcze parę lat temu (w Polsce) istotą katolicyzmu była łączność (wiary) z biskupem Rzymu. Obecnie istotą tego wyznania (a nawet - nowej religii, pseudochrześcijańskiej) jest nienawiść do osób o innej orientacji seksualnej niż heteroseksualizm. Od roku w kazaniach nie słychać o niczym innym, więc jest to jedyny wyznacznik przynależności do tej organizacji religijnej.

 • batura3

  Oceniono 4 razy 4

  Szatański pomiot. Ale jemu nie przeszkadzają ZBOCZEŃCY, PEDOFILE, GEJE, OJCOWIE NIEŚLUBNYCH DZIECI W SUTANNACH???-alleluja i do piekła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX