Misiewicz chce pozwać Vegę. "Chodzi o obyczajowe sceny, łapówki, narkotyki"

Wiele wskazuje na to, że Bartłomiej Misiewicz pozwie Patryka Vegę - takie rozwiązanie sugeruje jego adwokat. - Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków - mówił adwokat byłego rzecznika MON "Super Expressowi".
Zobacz wideo

Filmu "Polityka" Patryka Vegi jeszcze nikt nie widział, ale atmosferę wokół niego cały czas podkręca reżyser, przez co kolejne osoby wypowiadają się o produkcji. Jego film doczekał się już zapowiedzi pozwu ze strony Bartłomieja Misiewicza, w przeszłości m.in. byłego rzecznika MON i bliskiego współpracownika Antoniego Macierewicza.

Jak powiedział "Super Expressowi" mec. Zbigniew Kruger Misiewicz zgłosił się do niego z "problemem filmu" Vegi. - Analizuję materiał i będziemy rozważać kroki prawne - zadeklarował. Z kolei Patryk Vega zapewnia, że ma środki na toczenie ewentualnych walk prawnych.

Sprawa dotyczy przede wszystkim scen, w których obsadzono postaci przypominające Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza. - Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków - mówił "SE" Kruger.

Wcześniej w rozmowie z "Faktem" pełnomocnik Macierewicza, Andrzej Lew-Mirski również mówił o tym, że rozważane będą kroki prawne w sprawie filmu.

Bartłomiej Misiewicz opuszcza areszt. "Tymczasem... carpe diem!"

Bartłomiej Misiewicz niedawno, bo pod koniec czerwca, wyszedł z aresztu. Warunkiem wypuszczenia go na wolność było wpłacenie poręczenia opiewającego na 100 tys. zł. Były rzecznik MON trafił do aresztu pod koniec stycznia tego roku.

Według prokuratury, miał razem z byłym posłem PiS Mariuszem Antonim K. powoływać się na wpływy w państwowej instytucji, natomiast Misiewicz dodatkowo usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień funkcjonariusza publicznego i działania na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa.

Misiewicz zresztą pochwalił się, że wyszedł z aresztu, pisząc na Twitterze:

Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia i modlitwy!!! Jestem pewny, że udowodnię swoją niewinność przed Sądem. Tymczasem... carpe diem!
Ps. Nazywam się Misiewicz, Bartłomiej Misiewicz. A nie Bartłomiej M...
Więcej o:
Komentarze (230)
Nowy film Patryka Vegi "Polityka". Bartłomiej Misiewicz chce pozwać reżysera. "Chodzi o obyczajowe sceny, łapówki, narkotyki"
Zaloguj się
 • sasquatch-junior

  Oceniono 87 razy 83

  Ciekawe za co pozwie. W filmie bohater nazywa się inaczej. Musi być w produkcji Vegi mnóstwo, mnóstwo podobieństw do rzeczywistości, skoro Misiaczek widzi tam siebie....

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 51 razy 49

  Misiewicz pozwie...
  Koleś który dopiero co wyszedł z pierdla za przekręty, który kłamał na temat swojego wykształcenia, rozbijał się po pijaku rządową limuzyną po wiejskich dyskotekach, koleś który udawał ministra obrony narodowej...
  W normalnym kraju ten dzban nie odważyłby się wyjść w dzień na zakupy do biedry
  A tak na marginesie to czekam z niecierpliwością na proces takiego np Morawieckiego w sprawie działki czy innego Kaczyńskiego w sprawie wież w Warszawie i jakoś nie mogę się doczekać :-)

 • 1sz-truten

  Oceniono 50 razy 44

  Każda świnia z Pis zobaczy siebie w tym filmie i dlatego takie nerwowe ruchy wykonuja ?

 • chi-neng

  Oceniono 40 razy 32

  Megalomania chłystka karierowicza przerosła megalomanie wzorca wolskiego, jako że owej megalomanii przyprawiły scisłe. osobiste relacje z tzw ‘elitą’ na najwżyszym szczeblu, czyli z samym centrum/szczytem kaczego *ajna...

 • polakadam

  Oceniono 34 razy 28

  Niech misio pozywa. To bardzo dobra wiadomość dla Patryka Vegi. Zainteresowanie filmem jeszcze bardziej wzrośnie a miśka jeszcze bardziej będą wysmiewać.

 • potulny

  Oceniono 34 razy 28

  B M oszust, zlodziej , kombinator nalezy za kratki, ale spieszno mu do antoniego a 100 patykow zaplacil papa grzybek.

 • pakulec

  Oceniono 33 razy 27

  coś musi być na rzeczy skoro jeszcze filmu nie ma a w Pisie taka nerwowość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX