Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Użyję tego określenia - wielką ofensywę zła musimy odrzucić

- Wielką ofensywę zła musimy odrzucić. Musimy wygrać. Musimy głęboko wierzyć, że zwyciężymy - mówił na konwencji w Katowicach prezes Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński rozpoczął swe wystąpienie na "Konwencji Programowej Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska" w Katowicach" od podziękowania wszystkim wyborcom, którzy poparli jego ugrupowanie. Podkreślił, że traktuje to poparcie jako wielkie zobowiązanie do wytężonej pracy.

Kaczyński: Nie możemy zmarnować naszego wysiłku

- Dziś wiemy, że można wygrać i można wiele zrobić. W odróżnieniu od poprzednich wyborów przed kolejnymi wiemy też, że mamy poparcie ludzi. To znakomity punkt startu do dalszej pracy. Nie możemy uczynić niczego, co sprawi że nasz wysiłek zostanie zmarnowany - powiedział lider Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński dodał, że program Prawa i Sprawiedliwości jest i będzie programem rozwoju. Temu rozwojowi będzie służyło między innymi poszukiwanie nowych zasobów - ludzkich, finansowych i gospodarczych. Zmobilizujemy te zasoby, by dobry czas dla Polski i Polaków trwał jak najdłużej. Dobra zmiana będzie kontynuowana - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Wielką ofensywę - użyję tego określenia choć wiem, że będzie ono przedmiotem ataku - wielką ofensywę zła musimy odrzucić. Musimy wygrać. Musimy głęboko wierzyć, że zwyciężymy, ale też bardzo ciężko dla tego zwycięstwa pracować

- podkreślił Kaczyński, którego słowa zacytowała była rzeczniczka PiS, a obecnie eurodeputowana Beata Mazurek.