Komentarze (317)
Tak śmierć dziecka staje się orężem w polityce [ANALIZA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • savannah

  Oceniono 5 razy 5

  Bodnar zachował się tak właśnie, jak na rzecznika przystało. Żal czytać te komentarze..

 • lkolesio

  Oceniono 7 razy 5

  To nie są media tylko pisie szambonury.

 • westgreg

  Oceniono 7 razy 5

  Nie wiem, w jaki sposób Pan Bodnar pomógł oskarżonemu, poza medialnym szczekaniem. W takich przypadkach, biuro RPO powinno dysponować obrońcą, który od początkowego etapu postępowania reprezentowałby oskarżonego (dla młodych prawników byłaby to całkiem niezła szansa na wybicie się).

  A to, co TVKursk zrobił z tą sprawą, to zwykły patostreaming. Jeżeli takie metody są skuteczne w budowaniu politycznego poparcia, to pora przesmarować kałacha.

 • czarna_zoska

  Oceniono 11 razy 5

  Pierwsza rzucilabym kamieniem w tego morderce, ale ja jako szary człowiek moge sobie pozwolic na emocje. Policja musi byc profesjonalna, nie poddawac sie emocjom jak baba w ciązy.

 • mmmucha

  Oceniono 4 razy 4

  Raczej oręzem dla mediow. To media roztrzasaly kazdy szczegol dla poczytnosci. Juz nie bede cytowac tytulow bo szkoda mi tej rodziny.

 • dukeofmar

  Oceniono 6 razy 4

  Troglodycie PiS-owskiemu (masło maślane) nie da się wytłumaczyć, że czarne jest czarne,a białe jest białe (bo to sprzeczne z poglądami Jarosława-Polskęzbawa), no i w ogóle po co jakiś rzecznik jakichś praw,czy czegoś tam, jak Naród lepiej wie , kto jest mordercą i co z nim należy zrobić (bo to zgodne ze słynnym cytatem z Zera "nikt już przez tego pana życia pozbawiony nie będzie" - po aresztowaniu pokazowym takim jak w obecnej sprawie).

 • lakon

  Oceniono 4 razy 4

  Zwykła pospolita interesowna nikczemność. Nie są aż tak głupi żeby nie wiedzieć.

 • aietes

  Oceniono 6 razy 4

  Czapa powinna być za orzeczenia TK, za łamanie Konstytucji, nazistowską propagandę, obsadzanie urzędów pacynkami, które płacą haracz pis.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 8 razy 4

  A czego się spodziewać w kraju gdzie fanatyczny antysemita taki jak Maksymilian Kolbe jest czczony jako święty i Polacy - katolicy zanoszą do niego bałwochwalcze modły, łamiąc tym samym pierwsze przykazanie.

  Kolbe dodatkowo pałał nienawiścią do mniejszości religijnych, protestantów uważał za heretyków, mimo że sam taplał się po pachy w herezji transsubstancji.

  Jego kult obraża moje uczucia religijne jako członka denominacji jakby nie patrzeć protestanckiej. Jeśli moje urażone uczucia religijne urażają uczucia religijne jakiegoś Polaka - katolika to mam to w poważaniu.

 • masofrev

  Oceniono 18 razy 4

  > Nikt nie powinien być w czasie zatrzymania prezentowany jak trofeum i prowadzony boso, w majtkach.

  Ale eksperci twierdzą coś innego: został zatrzymany i przesłuchany "jak stał" dlatego, że zabezpieczano dowody - ślady na ubraniach i na ciele:
  www.prawo.pl/prawnicy-sady/policjanci-zlamali-przepisy-w-sprawie-podejrzanego-o-zabojstwo,435691.html

  Nie powinny wyciec zdjęcia - to jasne. Powinien mieć obrońcę z urzędu - to jasne. Ale inne rzekome przewinienia Policji takowymi nie są.

 • antropoid

  Oceniono 10 razy 4

  Endeckim "bohatyrom" zawsze łatwo jest szarżować na pojedynczego, nic nie znaczącego winowajcę i "bronić" przed nim społeczeństwa.

  W sprawie całej mafii zwyrodnialców - która im zapewnia elektorat - gęb już nie otworzą.

 • drakaina

  Oceniono 3 razy 3

  Wg analizy, którą czytałam na portalu prawnym, akurat użycie kajdanek zespolonych nie było tu uprawnione.

 • bmc3i

  Oceniono 13 razy 3

  Jedyny dobrym skutkiem nagonki na RPO i rozmuchiwania sprawy przez GW, będzie to że już nigdy wiecej podejrzani o popełnienie przestępstw nie będą traktowani przez 100% społeczeństwa jak przestępcy. Nigdy wiecej ksiądz molestujący dziecko nie zostanie w internecie i TV nazwany pedofilem, szef mafii gangsterem, a rabuś z pałą bandytą. Do czasu uprawomocnienia się wyroku skazującego.

 • koszernywieprz

  Oceniono 11 razy 3

  Oczywiście że właśnie to jest zadaniem Bodnara. Muszą być zasady.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 4 razy 2

  Oczywiście do tępych pisich łbów się nie dobiło, że materiał z zatrzymania tego typa jest idealnym dowodem do Strasburga. Typ się poskarży na "nieludzkie traktowanie" i sędziowie w Strasburgu, którzy w cywilizowanych państwach Unii Europejskiej takich obrazków nie widywali (w dzikich kacapstanach i turbanistanach może tak), od razu orzekną winę państwa polskiego i przyznają typowi odszkodowanie.
  Z NASZYCH PODATKÓW.
  Morał z tego taki: chcesz wziąć bandziora na buty, upewnij się że nikt tego nie nagrywa.

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie media? Proszę nie nazywać mediami te prymitywne agencje propagandowe.

 • jula1mt

  Oceniono 2 razy 2

  Koszmar, jak ludzie potrafią być obrzydliwie okrutni wobec siebie. Kogo trzeba się bać na tym łez padole? Tylko człowieka, ten to potrafi przyłożyć bliźniemu będąc policjantem, premierem, prezydentem i kimś tam jeszcze. Świat bez ludzi byłby PRZEPIĘKNY, może kiedyś tak będzie, ale nas już nie będzie. CUDNIE!

 • jantarski11

  Oceniono 4 razy 2

  Ludek oglądający programy typu Big Brother pragnie igrzysk a władza kocha swój ludek i mu ich dostarcza, a że ludek prymitywny to i rozrywka taka.

 • aietes

  Oceniono 2 razy 2

  Tzw obóz władzy to bezwzględni degeneraci, niebezpieczni jak najgroźniejsi bandyci i przestępcy. Normalni, uczciwi ludzie boją się patologicznych osobowości z pis. Wściekłe psy eliminuje się z domów, bo gryzą dzieci.

 • grzesbor

  Oceniono 3 razy 1

  w całej rościągłości popieram tu RPO - wielkie brawa.

 • stray

  Oceniono 3 razy 1

  Bardzo mi się podoba ten artykuł, chociaż pisanie rzeczy oczywistych nie przekona do nich tych, którzy przekonani być nie chcą.

  Bardzo mi się za to nie podoba, że PiS decyduje czy obywatel może być poniżany i kiedy zniszczyć komuś rodzinę. Dzisiaj poniżany jest morderca, a niszczony Bodnar, wcześniej byli to Komenda, Stachowiak, ks. Popiełuszo, Żołnierze Wyklęci.

  Państwo nisczące swoich obywateli i chroniące katów? Nie, dziękuję.

 • roboter

  Oceniono 4 razy 0

  Opozycja znowu wikła się w ideologiczne wojenki zamiast zaproponować coś Polsce. Nie rozumie ta opozycja w ogóle, że dla potencjalnych wyborców PiS opozycja już dawno straciła jakikolwiek mandat moralny. Niemniej jednak ciągle brnie w ten ślepy zaułek i próbuje moralizować, pouczać ten w swoim mniemaniu prosty plebs, kupiony za 500+ Z taką opozycją nie da się przegrać! A PiS lepsze opozycji nie mógł sobie wymarzyć.

 • vito14

  Oceniono 3 razy -1

  Mnie bulwersowało, jak dla publiki aresztowano żołnierzy Nanghar Kel, kiedy 0 6 rano wyciągnięto ich z domów jak pospolitych zbrodniarzy a wystarczyło im powiedzieć aby o konkretnej godzienie stawili tam gdzie się mieli by stawić i by się tam stawili, ale potrzebny był spektakl, ale wówczas RPO nie reagował. Tu ja nie widzę niczego nie stosownego w jego aresztowaniu, przypomnę że aresztowali bardzo groźnego przestępcę, który potrafił zmaltretować niewinne dziecko i musieli zastosować szczególne środki ostrożności, a skąd mogli policjanci wiedzieć, czy np. w butach czy spodniach nie miał jakiegoś ukrytego narzędzia?? Więc zabrali go tak jak stał.

 • czochen85

  Oceniono 1 raz -1

  hahahha powtórzę do znudzenia:
  ta afera to są największe jaja w całej 4-letniej historii walki łopozycji z pisowskimi siepaczami :D

 • o_kulson_nac

  Oceniono 3 razy -1

  Panie JG - strasznie trudno się połapać, że pis i rosyjska stajnia wystawiły do tej gonitwy wszystkich trolli i nie ma żadnego znaczenia, co kto napisze? Pańską powinnością jest zauważyć ten mechanizm nagonki w social mediach i go opisać, ajko wiodący w tej sytuacji. A jeśli Pan mi nie wierzy - niech Pan przeczyta komentarze poniżej.

 • swinton

  Oceniono 5 razy -1

  Panie Jacku,
  Taki artykuł jak ten to woda na młyn dla hejterów po obu stronach.
  I nie wierze ze Pan nie wiedział co robi.

 • ewropejczyk

  Oceniono 9 razy -1

  "To kłamstwo, że Bodnar broni mordercy. Bodnar broni, ale praw osoby oskarżonej o morderstwo"
  ...
  "Morderca powinien zostać pojmany i skazany w majestacie państwa"

  Morderca czy oskarżony o morderstwo? Brak logiki w tym samym atykule. Mordercę można pojmać jedynie gdyby po wyroku uciekł z więzienia. Czepiacie się policji, PMM, TVP a sami ulegacie automatyzmom i potocznym zwrotom.

  Dla przypomnienia: zabójca Adamowicza nie został jeszcze skazany. Teoretycznie też może być niewinny.

 • czochen85

  Oceniono 2 razy -2

  kompletne odwracanie ogonem.... :)))) to wy liberalne media zaczęliście i prowadzicie nagonkę wykorzystując tą śmierć na zupełnie NORMALNE działania policji

 • koment22

  Oceniono 10 razy -2

  A ja bym mu nadzwyczajnie złagodził karę i dał minimalny areszt, czyli 5 dni. Taki jestem łaskawy! Ale na celi ogólnej bez ochrony. Jeśli przeżyje będzie wolny.

 • xxlxx63

  Oceniono 10 razy -2

  Czy ktoś może Z D E M E N T O W A Ć plotkę że młody Bodnar biegał po szkole z nożem i terroryzował rówieśników?????????

 • pikus123

  Oceniono 16 razy -2

  A tym dzbanom z PO jak zwykle nic nie pasuje. Idźcie się leczyć lub na paradę równości

 • mocno_kwasny

  Oceniono 12 razy -2

  Miejmy nadzieję że synka nożownika też wsadzą. Źle rokuje ;-)

 • meg76

  Oceniono 11 razy -3

  To nie media rozpoczęły tę wojenkę, tylko Rzecznik PO....

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy -3

  ten bandyta nie zasługuje nawet na powietrze którym oddycha a wy bronicie jeszcze jakis praw dla niego owszem ma jedno prawo ---NIE ŻYĆ .

 • 66tk

  Oceniono 13 razy -3

  Pewnie, mogli mu wysłać wezwanie. Jak będzie sądził go Tulejka ,to umieści go w Ciechocinku.

 • maxwywar2

  Oceniono 7 razy -3

  "Ale: póki nie ma wyroku, to w świetle prawa winny nie jest" - czyli jak bedzie winny to wtedy już pan RPO pozwoli traktować go tak jak powinien być potraktowany? - tym bardziej nie - bo wtedy już jest pod specjalną ochroną.

 • peterjk

  Oceniono 6 razy -4

  Właśnie o to chodziło RPO, o prowokację. Tutaj nie chodzi o nic innego.. Kto sieje wiatr.......

 • lukki69

  Oceniono 4 razy -4

  Ale będzie pogrom na jesieni...dajecie się sprowokować ,jak dzieci w piaskownicy..:)
  Jeśli rzeczywiście wszystkim kręci Kaczyński to jest geniuszem..

 • masz01

  Oceniono 6 razy -4

  Jacuś - na tej "pożywce", to i Ty masz wyżerkę...

 • souer

  Oceniono 4 razy -4

  Od dłuższego czasu już zastanawiam się czyj interes reprezentuje opozycja i sprzymierzone z nią media, skoro konsekwentnie - nawet po wtopionych wyborach - nie reprezentuje własnego. Albo miękka agentura albo totalne oderwanie od rzeczywistości, nieumiejętność myślenia nie tylko o otoczeniu ale i o sobie samym. Nie wiem co gorsze. Największa gafa i głupota jest tu przekuwana w cel ideowy i tłuczona jako jedyna możliwa prawda, tak jakby ludzie sami z siebie nie myśleli logicznie i nie widzieli tej ekwilibrystyki, chyba tylko po to, żeby zadziwiać opinię publiczną kolejnym przełamywaniem barier odrealnienia.

 • bronek_pierdola

  Oceniono 12 razy -4

  Posralo was w tej gazecie do reszty

 • kaczkadziwaczka.pl

  Oceniono 8 razy -4

  Oczywiście powinni dac mu się ubrać, na osobnosci,bo przecież nie będzie się ubierał przy obcych ludziach,a w tym czasie policja powinna rozwinąć przed drzwiami czerwony dywan. Pan Bodnar odleciał.

 • darazetes9898

  Oceniono 14 razy -4

  redaktorze jestes KOMPLETNYM GLUPCEM ! zapraszam do normalnego kraju USA . podniesiesz kijek na policjanta , , masz sekcje nastepnego dnia . Nie tworzcie z zycia Parady Rownosci , z golymi ptakami na ulicach .

 • mentice

  Oceniono 6 razy -4

  Problem w tym, ze odczuciu wyborcow ten typ nie zasluguje no godne traktowanie

 • makary_firsztukk

  Oceniono 4 razy -4

  (…) Ale: póki nie ma wyroku, to w świetle prawa winny nie jest. (…) - wszystko wskazuje na to, że jest uznawany za winnego, bo nie został jeszcze skazany, albo uniewinniony. Gdyby nie był uznawany za winnego, to by chodził na wolności. Nawet jeśli zostanie skazany, albo uniewinniony to i tak nie będzie to świadczyć o tym czy jest winny, czy niewinny, bo sąd (np. sędzia Piwnik) może się w swym wyroku pomylić.

 • kolega.zenka

  Oceniono 4 razy -4

  Owszem, są przepisy jak zatrzymywać podejrzanego, ale to że Jakub A. przeszedł się kawałek na bosaka nie jest tragedią. Czasem trzeba zrobić pokazówkę, bo takie oczekiwanie społeczeństwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX