Komentarze (697)
Podjęto pierwsze kroki prawne ws. materiałów TVP o 14-letnim synu Adama Bodnara
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czarnyminio

  Oceniono 18 razy 12

  A jak tam niezłomny premier Morawiecki ,jedyny polski premier skazany dwoma prawomocnymi wyrokami w trybie wyborczym za kłamstwa? Pozwał już Gazetę Wyborczą tak jak się odgrażał za artykuł o jego szwindlach działkowych. A jak ten prom ze stoczni w Szczecinie gdzie Morawiecki kładł stępkę a Polska żegluga wstawała z kolan . Ile to już lat mija gdy tego promu coraz bardziej nie ma i nie ma. Jesteście mistrzem kłamstwa , propagandy i hipokryzji. Jeszcze zatęsknicie za takim Bodnarem jak was będą prowadzać z łbem przy ziemi w świetle kamer.

 • welarg

  Oceniono 10 razy 10

  Bolesław Prus przewidział powstanie telewizji i nazwał ją telepatrzydłem. Więc może przestańmy używać określenia TVP i przywróćmy nazwę "telepatrzydło".

 • 1rubi2

  Oceniono 10 razy 10

  Goebbelsowska tuba kurskiego.

 • kangurzyca13

  Oceniono 11 razy 9

  PiSiory maja ostra alergie na porzadnych ludzi. A najbardziej ich wkurza, gdy im ktos wytyka ich zbydlecenie. A najgorsze jest to, ze cale spoleczenstwo ciagna w dol - do swojego poziomu.

 • andrew1507

  Oceniono 11 razy 9

  wogóle I Komuna to była fraszka teraz mamy doczynienia z katolsko-faszystowsko-bolszewicką mieszanką i jeśli przegramy wybory do Sejmu to wychodzenie z tego szamba może być o niebo dłuższe niż 45 lat wychodzenia z I Komuny,
  mam wrażenie, że Wasze dzieci, wnuki i prawnuki nigdy Wam tego nie wybaczą...

 • zapomorski12

  Oceniono 11 razy 9

  Czy pisiakom całkiem odbiło? Rzecznik Praw Obywatelskich, pan Bodnar ma całkowitą rację: sposób zatrzymania przestępcy przez Policję był niewłaściwy, wręcz niedopuszczalny, co przecież wcale nie oznacza, że Rzecznik broni przestępcy! Po to Rzecznik został powołany, aby takie naruszenia praw człowieka ujawniać. Jak można po takiej, całkowicie uzasadnianej, i w zasadzie neutralnej wypowiedzi, atakować Bogu ducha winną rodzinę rzecznika? Właśnie za takie szkalowanie,za przygotowanie takiego obrzydliwego materiału, pracownik TV pis, bo wstyd nazwać kogoś takiego dziennikarzem, powinien ponieść kare.

 • mariawiertel

  Oceniono 11 razy 9

  PiS-owska szczujnia robi nagonkę na Bodnara.Oby się nie skończyło tak jak z Adamowiczem.

 • j21p

  Oceniono 12 razy 8

  trzeba chyba zrobic pozew zbiorowy przeciwko pracownikom i szefostwu tvp - oni nie moga ujsc z tym na sucho

  juz jedna osoba zostala zamordowana przez hejt

 • behemot.02

  Oceniono 14 razy 8

  Ja uczestniczę w wiecach antyPISowskich. Już zaczęło się - jak w Przemyślu - wyłapywanie pod byle pretekstem uczestników takich akcji. Policja jest brutalna i robi pokazówki. A jeśli ktoś będzie protestował, to go się potraktuje jak przestępcę i dołoży paralizatorem. Stachowiak nie będzie ostatnią ofiarą! Dlatego jeśli RPO protestuje, to jest to nadzieja, że ktoś patrzy policji na łapy, żąda przestrzegania PRZEPISÓW, bo te ZABRANIAJĄ tego, co zrobili PO DOKONANIU ZATRZYMANIA Jakuba A. Ale lud żąda linczu i PIS im dostarcza jego namiastkę. A TVPPIS robi to co umie - nagonkę. "padł krótki rozkaz >goń< i czterech stron wypadły cztery gończe psy"

 • turkiestan

  Oceniono 18 razy 8

  Wiecie co jest najgorsze dla katolika w Polsce???Otóż najgorsza jest prawda o nim!!!
  Mam bardzo wierzącego kuzyna!!!Nie opuszczą żadnej mszy w kościele!!!O piwku w czasie postu lepiej przy nim nie wspominać!!!Wszystkich mają posegregowanych.Kto chodzi do kościoła.Kto tylko na pogrzeby i śluby .A kto w ogóle!!!Każdego potrafią ocenić i wystawić mu łatkę!!!Nieraz siedzieliśmy przy wódeczce i nie mogłem już słuchać ile jest puszczalskich wkoło.Już miałem coś powiedzieć ale się powstrzymałem żeby się nie gniewali.Niestety po wysłuchaniu i omówieniu każdego z sąsiadów i znajomych i wysłuchaniu o puszczalskich sam zadałem im pytanie.
  Słuchaj Marek(zapytałem). A ten Marcin -Twój pierworodny to wcześniak???Co ty za bzdury opowiadasz???Urodził się normalnie po 9 miesiącach ciąży!!!Ty jeszcze nieżonaty więc nie wiesz tego.Tak się składa że akurat to wiem i dlatego mnie dziwi że Wam po 3 miesiącach od ślubu kościelnego urodził się pierworodny!!!!Czyżbyście też grzeszyli przed ślubem???Niestety jego żona nie pozwoliła mu już wypić kieliszka i kazała go odstawić.Obrażeni wyszli i ponad 10 lat nie rozmawiają już ze mną!!!Pamiętam że wychodząc powiedzieli!!!Nie po to przyszliśmy do ciebie w gości żebyś nam w życiorysach grzebał!!!Szkoda że nie dostrzegli że to oni wszystkim całą imprezkę grzebali w życiorysach i wszystkich oceniali i segregowali!!!I dokładnie tak jest wszędzie w Polsce w rodzinach katolickich!!!Oskarżać to my ale nie nas!!!

 • ches-ter70

  Oceniono 15 razy 7

  Krytykującym Bodnara za zachowanie jego syna jakoś chyba nie przeszkadzają rozboje Brudzińskiego, których dokonywał w młodości, ani włamania do samochodów, których dokonywał świętojebliwy poseł Pięta. Podwójna moralność i hipokryzja.

 • zygmuntbiernacik

  Oceniono 13 razy 7

  Ależ tłuszcza ujada na RPO! Tłuszczy nieobce są standardy Putinowskie.

 • bebestman

  Oceniono 11 razy 7

  Komu służy PiS? Kto pociąga na sznurki u władzy PiS? Czy PiS jest rosyjską agenturą?

 • izk-3

  Oceniono 11 razy 7

  komuna w pełnej krasie wróciła - Qrszczyzna pobiła Urbana na głowę - gdyby tak 4 lata temu ktoś powiedział, że do takiego zeszmacenia mediów publicznych pisowszczyzna doprowadzi - mało kto by uwierzył - dziś to obraz tej (hm .. autocenzura) -pislandii

 • margaretcanada

  Oceniono 7 razy 7

  A gdzie w tej sprawie glos Rzecznika Praw Dziecka!!!!!!!!!!!!!!!

 • britanic

  Oceniono 7 razy 7

  KUR...wska telewizja i nic ponad

 • krzywelustro

  Oceniono 17 razy 7

  Pokazówka ze schwytania tego łajdaka to był de facto państwowy, prawy i sprawiedliwy lincz.
  Czyli równocześnie rządowe przyzwolenie dla każdego na takie zachowania.

 • jeden-dwa-jeden

  Oceniono 17 razy 7

  Skurs(W)iła się nam publiczna telewizja ...

 • maria18

  Oceniono 8 razy 6

  Moja religia nie pozwala na takie haniebne czyny , jestem wierzącą i praktykującą KATOLICZKĄ. szkoda ,że pis tego nie rozumie!!!

 • feurig59

  Oceniono 8 razy 6

  A wiertarke ukradl?

 • chimi-churi

  Oceniono 12 razy 6

  Gdyby okazało się że te informacje to faktycznie „absurdalne insynuacje” TVP powinna skończyć z gigantyczną karą i pozwem cywilnym na niezłą sumę. Jeśli jednak materiał jest prawdziwy to niestety pełną odpowiedzialność za postępowanie dziecka ponosi Pan RPO wraz z małżonką. Jako ojciec dwójki dzieci i właściciel psa w pełni odpowiadam za postępowanie i szkody wyrządzone przez dzieciaki i mojego czteronożnego pupila. Panie rzeczniku, może czas więcej uwagi poświęcić dorastającemu synowi?

 • mallew11

  Oceniono 12 razy 6

  Takich prostaków jak pisludki nie było dawno u koryta. Wstyd i jeszcze raz wstyd.

 • wgrego

  Oceniono 10 razy 6

  pistv oglądają tylko bezmyślni wyznawcy, bezkrytycznie łykający prawdy objawione...

 • badenhose

  Oceniono 18 razy 6

  Facet mający honor, już dawno by złożył dymisję mając syna nożownika. Ale to taki sam typ charakteru, jak Wałęsa ze synem pijakiem z pomrocznością, wnukiem bandytą, jak Halicki ze synem narkomanem..........Zapominają, że mają być przykładem i wzorcem moralnym, jako osoby publiczne, politycy dla ogółu.

 • padarewski

  Oceniono 8 razy 6

  Ku...zja w natarciu

 • andrzej2310

  Oceniono 20 razy 6

  PIS to największa zaraza dla Polski od 30 lat, oby Polacy się obudzili jak Turcy

 • ches-ter70

  Oceniono 11 razy 5

  Ciekawe czy Ci co tak chętnie krytykują Bodnara za złe wychowanie syna uważają, że prezydent tysiąclecia Lech Kaczyński źle wychował córkę, bo się puszczała i już trzeciego męża ma, a o ojcostwie jej dziecka musiały decydować badania genetyczne, bo nikt nie wiedział kto jest ojcem.

 • muflonex

  Oceniono 11 razy 5

  Rzucili szczujnię do koryta. Suweren się pasie.

 • przemyslaw47

  Oceniono 7 razy 5

  Są pewne "granice" których nie powinno się przekraczać.
  HALO !! wy rządzący ! politycy ! nie władni ale bezwładni !! Panie Prezydencie !!
  Czy znajdzie się wśród was jeden odważny i powie S T O P !! Jak długo jeszcze TEN WSPANIAŁY NARÓD będzie patrzył na ten bajzel ?!

 • andrew1507

  Oceniono 9 razy 5

  kaczka nadaje wszystkiemu ton w chołdzie swoim wujkom z NKWD....

 • white_lake

  Oceniono 7 razy 5

  tvpis, co za szmaciarstwo i gó...arstwo, już nawet słów brak

 • acototak

  Oceniono 13 razy 5

  Pisoruscy już nawet najgłupszych posyłają do trollowania :)

 • cmochall

  Oceniono 9 razy 5

  TVP siega dna.Nawet komunistyczna popaganda nie stosowala tak ohydnych metod .

 • kopernik_byl_akobieta

  Oceniono 11 razy 5

  Jest to smutne jak pisowska gawiedź merda ogonkami na stosowanie przez TVPiS bolszewickich metod.

 • gaskama

  Oceniono 9 razy 5

  Ja się boję tego, co się dzieje. Wydaje mi się, że nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, co ma obecnie miejsce wokół nas. Co będzie za rok? Za kolejne pięć lat? W jakim kierunku to zmierza? Kiedy ludzie się obudzą?

 • tetradrachma

  Oceniono 7 razy 5

  Muszę uważac bo, GW, moje posty banuje. Krótko; Polacy, w swej plugawej masie, na demokracje nie tylko nie zasłużyli, ale ich zaskoczyła jak..... "misia w barłogu" przeto, straszne kolizje. Taka Szydło, czy inna Przyłebska (nie wspominając Kempy) niby Europejki gdy "im się należy", ale gdy "czeba cóś ode siebie dac to.....ni chuu chu". Dlatego p. Bodnara, gdy wychodzi przed szereg, trzeba zajebac !

 • evident

  Oceniono 7 razy 5

  TVP PISLAM TOTALNY

 • maaac

  Oceniono 9 razy 5

  Abstrahując od neoUBeckiej TVP, skoro "mleko się wylało" i już podano informacje o rzekomym lub prawdziwym zachowaniu syna Bodnara to dla oczyszczenia atmosfery dobrze by było by ojciec wydał komunikat co się stało naprawdę albo jak to widzi rodzina. Milczenie zamiast prawdy, nawet tej najmniej miłej, pozostawia miejsce dla kłamców.

 • erte2

  Oceniono 7 razy 5

  Jest oczywiste że podawanie do publicznej wiadomości danych personalnych lub okoliczności pozwalających na jednoznaczna identyfikacje podejrzanego lub oskarżonego jest zabronione i pod;lega karze. A w przypadku młodocianych powinno to być szczególnie przestrzegane.
  Paradoksalnie - o podejrzanym o zabójstwo dziewczynki mówi się i pisze "Jakub K." ew. dodajac zę student, aresztowani mafiozi mają tylko imiona i pierwszą literę nazwiska, np. Jarosław K. czy Mateusz M. nawet bez podania funkcji jaką pełni czy imion ojca (np. Rajmund albo Kornel).

 • do_mappiego

  Oceniono 17 razy 5

  Stambuł pokazał jak zwyciężać mamy. Wszyscy z PiSu spadną z bardzo wysoka. Koryta koniec widać już.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX