Komentarze (459)
Gowin zapowiada repolonizację mediów. "Niemieccy właściciele reprezentują niemieckie interesy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • roratix1

  Oceniono 12 razy 12

  Zrepolonizujmy fabryki zachodnich koncernow. Fabryka Volkswagena reprezentuje niemieckie interesy!

 • dama9812

  Oceniono 11 razy 11

  Większość komentujących podchodzi do sprawy w sposób ironiczny. Sprawa tymczasem jest poważna. Gowin świadomie lub nie przedstawił jeden z elementów kaczego programu niszczenia demokracji i wyprowadzania Polski z UE. Tak zwana "repolonizacja mediów" w wykonaniu PiS'u będzie polegać na zaszczuciu i zniszczeniu wszystkich mediów, które nie okazują należnego szacunku i miłości kaczorowi i jego sekcie. Mówił już o tym wielokrotnie sam naczelny kaczor. Póki co byli zajęci innymi sprawami, ale wiadomo nie od dziś, że po dokończeniu ubezwłasnowolnienia wymiaru sprawiedliwości zajmą się niezależnymi mediami. To jest znany schemat postępowania. Ostatnio przetestował to Orban, wcześniej Łukaszenka i Putin. Że o innych dyktatorach nie wspomnę. Oczywiście to się nie spodoba UE i to będzie początek PolExit'u. Przeszkodzić im mogą tylko przegrane wybory, ale na to się niestety nie zanosi. Lud pracujący miast i wsi czyli elektorat specjalnej troski ma gdzieś wolność mediów, UE i całą demokrację. Liczy się tylko micha i póki co kaczor zawłaszczając również nasze pieniądze, hojnie ją rozdaje.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 15 razy 11

  Jak mówi stare ludowe przysłowie :-)
  Nawet świnie brzydzą się po Gowinie :-)

 • papa_kilo

  Oceniono 13 razy 11

  Talib Gowin reprezentuje Interesy koryciarzy. Repolonizujcie, przecież wszyscy chcą czytać Gazetę Polską, W sieci, oglądać Trwam czy Ku...zję. Co może pójść nie tak?

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 13 razy 11

  Ty Gowin jako członek Opus Dei reprezentujesz interesy watykańskiego okupanta. Wolę Niemców niż bandę nierobów w sutannach, pasożytów na Polakach.

 • postronny.obserwator

  Oceniono 10 razy 10

  No, to już jawnie mówią a cenzurze. Demokracja okazała się być krótkim projektem. Ciekawe czy znowu "Prawda" i "Sputnik" będą wiodącymi źródłami informacji?

 • lesnojeziorska

  Oceniono 12 razy 10

  A media pisobolszewickie reprezentują interesy Kremla i co?

 • kazek100

  Oceniono 12 razy 10

  Gowin już całkowicie obniżył loty i prezentuje prymitywną propagandę na poziomie najglupszego suwerena. Co to za argumentacja? Gowin, niezależnie od poglądów, komprpmitujesz się pan intelektualnie.

 • qqben

  Oceniono 11 razy 9

  Pytanie brzmi: czy cieszył się gdy to mówił? Ten człowiek jest skompromitowany, a mimo wszystko udaje honorowego, przykładnego patriotę.

 • fervex.adult

  Oceniono 9 razy 9

  "ja jako polski patriotia"... przerazajace to jest. PiS chce podporzadkowac sobie media, zeby zadna ich afera, zadne przywlaszczanie publicznych pieniedzy, zadne lamanie konstytucji nie wyszlo na jaw. Kazda wladza jest pokusa, kazda!, wiec jako polski patriota Gowin powinien bronic mediow ktore nie zaleza od wladzy. Chyba ze chca nam tu zgotowac Bialorus.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 9 razy 9

  NIe ma konfliktu między interesem Polski a interesem Niemiec. Jest tylko konflikt między interesem PiS a interesem Niemiec.

 • obidient1

  Oceniono 11 razy 9

  Media kontrolowane przez rząd oszukują społeczeństwo, manipulują nim. Takie media są groźne dla demokracji bo nie reprezentują wszystkich Polaków. Dlatego niezależne media są niezbędne, by Polacy mogli również usłyszeć prawdę.

 • aala43

  Oceniono 9 razy 9

  pan Gowin reprezentuje interesy pana Gowina i sobie podobnych właścicieli wyższych szkół prywatnych - (de)formując a la Zalewska polskie uniwersytety!!!

 • vito60

  Oceniono 9 razy 9

  Gowinie, sprzedawczyku,nie mierz innych swoją miarą. Byłeś ministrantem sprawiedliwości w rządzie PO, wtedy ci sędziowie ,,z komuny" nie przeszkadzali? Proponowałeś jakaś reformę? Jesteś łajzą bez honoru.

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 11 razy 9

  Znowu to pisowskie szczucie na Niemców. Dziwne że jakoś te miliardy euro od nich i te rządowe beemki to chętnie biorą. Pewnie jeżdżą nimi z obrzydzeniem.
  Niemcy to nasi przesympatyczni sąsiedzi, nasi sojusznicy w UE i NATO, największy płatnik do unijnego budżetu którego Polska jest największym beneficjentem, największy zagraniczny pracodawca, największy zagraniczny inwestor w Polsce.
  Lubię Niemców, a PISlamistów, tych tępych nienawistnych łbów, nie znoszę.

 • sunzi15

  Oceniono 11 razy 9

  Zagrabione przez PiS WSZYSTKIE media publiczne
  reprezentuja wylacznie PARTYJNY interes
  Narodowo-Socjalistycznej Partei PiS.
  Media Koscielne interes Vatykanskiego okupanta.
  Jedynie czesc mediow prywatnych, niezaleznych
  od NS Partei PiS i Kosciola, rzetelnie informuje spoleczenstwo.
  I to jest sola w oku PiS i KK, dazacych do zmonopolizowanej
  dezinformacji, szkalowania opozycji, oglupiania
  i manipulacji spoleczenstwem.

  Jest to jedno z przestepstw PiS przeciwko Rzeczypospolitej,
  za ktore winni odpowiedza karnie i materialnie.

 • jurek4491

  Oceniono 13 razy 9

  80 % wszystkich mediów jest w łapach PiS-u albo pro-PiSowska ;
  - tak zwana telewizja publiczna
  - Polskie Radio
  - telewizje i radia regionalne
  - Radio Maryja
  - telewizja Trwam
  - telewizja REPUBLIKA
  Dla kilkudziesięciu innych partii pozostało TVN i Polsat ( te stacje też zapraszają na równych zasadach PiS )
  O co PiS-owi chodzi przecież ma TOTALNĄ PRZEWAGĘ .

 • justas32

  Oceniono 13 razy 9

  Ten człowiek jest moralnym zerem żerującym na intelektualnej pustce suwerena ...

 • manren

  Oceniono 8 razy 8

  Gowin bierze do ręki gazetę i od razu widzi to, co tam jest napisane. Geniusz!

 • juma07

  Oceniono 10 razy 8

  Na Węgrzech nazywało się to Orbanizacją mediów, w Polsce Gownianiem mediów albo Ugownianiem.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 10 razy 8

  Gowinie
  Sadzisz, że w Kartuzach mieszkają głupi ludzie?
  Że przyjedziesz tam, wygłosisz mowę tonem mędrca, protekcjonalnie potraktujesz słuchaczy i zdobędziesz poklask?
  To obraza, a za nią, w Karuzach dostaje się kopa w dupe.

 • j-ugo

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Gowin nie wszyscy pamiętają jak byłeś ważną personą w PO. Wystartowałeś nawet w wyborach na przewodniczącego partii przeciw Donaldowi Tuskowi. Przegrana bolała? Przeniosłeś się do PiS. Ty nie masz żadnych poglądów, ty po prostu zapisujesz się do partii, która jest u władzy.

 • kat.2

  Oceniono 7 razy 7

  a jakich kretynów Gowin reprezentuje?

 • iimpala

  Oceniono 7 razy 7

  chciałoby się zapytać, czyje interesy reprezentują media ojca grzyba, który był uprzejmny korzystać z rosyjskich nadajników?
  i w tym miejscu przypomne biednemu posłowi co opowiadał jego pryncypał;
  "Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio M.. jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze...Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną (…). Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura..."

 • bert2407

  Oceniono 9 razy 7

  Gowin ty chooooju w pierwszej kolejności musisz wiec zlikwidować np Gościa Niedzielnego i Tv Rydzyk Wam bo trptezentuja obce państwo czyli Watykan ty obslizły pisowski gadzie.!!!!

 • mazzini890

  Oceniono 11 razy 7

  Rozumiem Gowin,że jak weźmiecie się za nacjonalizacje to Niemcy nie zastosują kontry, a zagraniczni inwestorzy będą się was bać jak Chin? Tylko ruszcie zagraniczne firmy a i Trump ochłonie w przyjaźni.

 • partia

  Oceniono 9 razy 7

  A dokładnie, to jakie są te niemieckie interesy i jakie są polskie? Ale tak detalicznie, interes po interesie. Wszyscy wiedzą? To znaczy, że nie wiedzą. A jak wiedzą, to niech powiedzą. Piędrolenie krętaczy i oszustów (np starego cioty z Żoliborza czy katolickich biskupów, pięknego Antoniego, etc,) polega na insynuacjach bez pokrycia. Ale nie tylko oni to robią. Wszyscy chorzy na umyśle w kółko tylko insynuują, nie potrafią zdefiniować używanych pojęć ani określić bytów na które się powołują. Ja, dawnymi czasy, próbowalem poznać katalog "norm leninowskich" na jakie się powoływali rządzacy PRLem tępacy. Ile ich jest pytałem, czy jest jakiś oficjalny katalog? może jest kilka takich katalogów? Byli8 tacy, co nawet próbowali odpowiedzieć, ale zawsze im wychodziło, że normy leninowskie to takie, żeby było dobrze. Hijo de puta Gowin oczywiście nie powie, że te "niepolskie" media to generaliter takie, co plują na Kaczyńskiego i jego dyktaturę. A głównie TVN. Już Polsat się zapisuje do wychwalania dyktatury starego cioty z Żoliborza, Agora trzyma fason, ale jakoś podatkami czy czym innym można ją położyć. Przyjmuje (pinche pendejo) Gowin, cichcem, tajkom prinimajet, że "polski interes" = interes sekty do0 której z ciałem i duszą się zapisał, interes Kaczyńskiego i jego dyktatury.. Item repolonizacja, czyli likwidacja TVNu to kolejny krok w kulejącym Blitzkieg'u Kaczyńskiego do zdobycia Polski i zamienienia jej w jego prywatną własność. No ale żadna Stokrotka tak z Gó...nem nie pogada, może bredzić o interesie Polski ile wlezie myśląc, ze to jego interes, jego Polska. Bo w Polsce starego cioty czeka go na wsiegda posada sownarkoma, dacza i ZIS z kierowcą, moc orderów i w ogóle życie "każdemu wg potrzeb" nawet, gdyby reszta zdychała z głodu. Taki toi jest ten jego Polski punkt widzenia.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 11 razy 7

  Mówimy "kaczyński", myślimy "Lenin", mówimy "Lenin", myślimy "kaczyński".

 • mannoroth

  Oceniono 11 razy 7

  A ja bym sobie życzył, żeby polscy właściciele reprezentowali Polskę, a nie Rosję, Watykan i ZSRR.

 • indan

  Oceniono 7 razy 7

  "Filozof" Gowin, niszczyciel polskiej nauki, albo się nawalił, albo słońce mu zaszkodziło. Kłamco! a ile PKB na naukę i rozwój w Polsce? Nie warto z takim byle czym dyskutować.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 7

  Gowin, ale z ciebie kretyn i faszysta. Gdybyś był właścicielem dałbyś o to żeby biznes kwitł i nie mieszał byś się do polityki redakcyjnej, bo inaczej dziennikarze rzuciliby robotę.

  Wyobraź sobie nadęty ciulu, że nie wszyscy dziennikarze są prostytutkami jak tirówki z TVPiS i z wPierdlu sióstr Kałowskich.

 • marc.pl

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Gowin - nie wierzę w ani jedno słowo jakie dobiega ze strony tych waszych narodowych mediów, jesteście arcymistrzami kłamstwa i manipulacji w mediach które zawłaszczyliście do swoich politycznych celów bez jakichkolwiek skrupułów. Gdy zlikwidujecie w naszym kraju wolne słowo i wolną informację pozostanie nam tylko kupić radio z zakresem fal krótkich aby dowiedzieć się co naprawdę w kraju się dzieje. Już takie czasy przeżyłem i w najczarniejszych myślach nie przypuszczałem że bolszewicki reżym w naszym kraju powróci.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 7 razy 7

  Czy te PISie burole nie rozumieją, ze to oznacza pożegnanie się z niemieckimi zabawkami, które oni tak lubią, czyli BMW, AUDI, VW i właściwie pożegnanie się z jedynym przyjacielem polski w europie zachodniej? A co to oznacza? Macie ciule z PISu trochę wyobraźni?

 • juma07

  Oceniono 9 razy 7

  Tu już znamy z historii: "Ein Reich, ein Volk, ein Fuhrer"... czyli: Jedna Rzesza, jeden Naród, Jeden Wódz.... kopia z hitlerowskich niemiec

 • j-ugo

  Oceniono 13 razy 7

  Jarosław Gowin był w PO. Startował w wyborach na przewodniczącego partii. Przegrał . Donald Tusk pokonał go. Gowin jest teraz w PiS. Ten facet zawsze jest w partii która akurat rządzi.

 • norik

  Oceniono 11 razy 7

  Mam nieodparte wrażenie, że p. Gowin bardzo dobrze reprezentuje interesy p. Putina w Polsce. Czyżby był jego rezydentem na Polskę?

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 9 razy 7

  Repolonizację zaczęli od telewizji. Ona nie należy do Polaków tylko do PiSu.

 • Misue Tanaka

  Oceniono 9 razy 7

  Nawet już mi się nie chce pisać i komentować to pisowskie bagno.A suweren głupi i niedouczony o wyciaganiu wniosków nie wspomnę dalej zadowolony.Tak trzymać głosująca ciemnoto.

 • kawa_poranna

  Oceniono 6 razy 6

  Czyje interesy reprezentuje Rydzyk?
  Watykan, Rosja, Niemcy?
  Może to spolonizować i schrystianizować tak aby służyło interesom Polski?

 • j-ugo

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Gowin trzeba przede wszystkim zrepolonizować programy informacyjne i publicystyczne nadawane przez TVP i TV Trwam. TVP nie może pokazywać rzeczywistości widzianej oczami Jarosława Kaczyńskiego.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 6 razy 6

  Wczoraj oglądałem dokument o Wenezueli. Była taka scena jak Chavez pokazywał paluchem i krzyczał "Tego wywłaszczyć, tego wywłaszczyć, tego wywłaszczyć!"
  Do tego właśnie zmierza ta bolszewicka pisowska dzicz.

 • jottsp

  Oceniono 6 razy 6

  Gowin jest wiarygodny - był juz w kilku partiach a zawsze reprezentował swoje interesy

 • anika31

  Oceniono 6 razy 6

  Mamy Polskie media, jak będą lepsze od "niemieckich" to te upadną z braku odbiorcy. Proste!..niestety wielu tytułów polskich właścicieli nie da się czytać, są przerażająco nudne i przewidywalne, dziennikarstwo żenującej jakość "gazetki szkolnej ku czci, lub przeciwko" Panie Ministrze Gowin, absolutnie czytelnika, słuchacza czy widza nie interesuje właściciel danego medium, tylko i wyłącznie jakość prezentowanych treści. Jak ta prawda dotrze do Pana, wtedy może zacznie Pan działać konstruktywnie a nie ludzi "niemcami" straszyć. Staje się Pan niestety niewiarygodny aby nie powiedzieć śmieszny.

 • stachkaz47

  Oceniono 8 razy 6

  A CZYJE INTERESY reprezentuje ten klęcznikowy GOWIN.

 • realistas

  Oceniono 10 razy 6

  Niemieccy właściciele podają prawdziwe informacje bez kombinowania i owijania w bawełnę. Polscy właściciele podają przetworzone informacje lub nie podają wcale. W efekcie mamy ceznurę.

 • czarna_zoska

  Oceniono 6 razy 6

  Te niemieckie gazety zatrudniaja przeciez Polakow łosiu!

 • czarna_zoska

  Oceniono 6 razy 6

  I mowi to czlonek rzadu , ktory zamiast zbroic swoj kraj i szkolic swoich zolnierzy, sprowadza amerykanskich najemnikow za grube miliardy. I do konca nie wie, czy najemnik zawalczy czy ucieknie.

 • sabukan

  Oceniono 6 razy 6

  Może ta moja prośba wyda się panu Gowinowi niezrozumiała ale mam taką propozycję: zamienić eksperymenty myślowe, czyli fantazje, na zdrowy rozsądek.

 • zlappande

  Oceniono 6 razy 6

  Gowin przpeprowadzil prosty eksperyment myslowy
  pomyslal, gdyby on byl na miejscu wydawcy, to oczywiscie bylby swinia
  w zwiazku z tym uznal, ze inni sa tak samo sprzedajni, jak on i nie maja wyskoch standartow i kieruja sie "patriotyzmem" a nie rzetelnboscia
  musze pana Gowina rozczarowac: sa Amrykanie, dzieki ktorym odkrylismy tajemnice tortur w Abu-Grahb (jaki niepatriotyczny czyn, prawda?), Niemcy, co wstydza sie za swoja przeszlosc i sa nadwrazliwi na temat niemieckiego patriotyzmu oraz Zydzi jak Finkelstein czy Steve Feurestein, co potepiaja to, co Izrael robi w sprawie Palestynczykow
  modus tollendo tollens, paniue Gowin , znaczy jak wniosek jest falszywy, to znaczy, ze przeslanki sa falszywe rowniez
  oczywiscie w PiSlandii pani Pawlowicz wprowadzila nowe zasady gramatyki, to mozna tez wprowadzic jakas nowa logike, logike kacapska czyli rodem z marksizmu-leninizmu
  a wogole polityk, co podejmuje decyzje na podstawie eksperymentow myslowych to chyba Lenin jedynie, no przeciez polityk nie musi byc madry, ale musi byc praktykiem i realista
  oczywiscie poza utopijnymi albo poza karierowiczami
  w przypadku Jaroslawa G. obstawiam to drugie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX