Tomasz Siemoniak o listach Markach Falenty: On był narzędziem PiS-u, by odsunąć PO od władzy

- Pan Falenta był narzędziem, pośrednikiem, instrumentem PiS-u w konstruowaniu afery, która miała odsunąć Platformę i PSL od władzy - mówił Tomasz Siemoniak w rozmowie z Gazeta.pl o najnowszych doniesieniach ws. Marka Falenty i jego udziału w aferze podsłuchowej.
Zobacz wideo

Były minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak w rozmowie z Gazeta.pl skomentował kolejne doniesienia ws. Marka Falenty skazany za aferę podsłuchową. W środę "Gazeta Wyborcza" ujawniła treść listu, który biznesmen wysłał do Jarosława Kaczyńskiego w lutym tego roku, gdy przebywał jeszcze w Hiszpanii. Falenta raz kolejny sugerował w liście, że do nagrywania polityków rządu PO-PSL namawiali go politycy PiS.

Siemoniak: Falenta był narzędziem PiS by odsunąć Platformę od władzy

Tomasz Siemoniak w odpowiedzi na ujawnioną treść listu Falenty powiedział, że jego zdaniem biznesmen był "narzędziem PiS-u, by odsunąć Platformę od władzy".

To oznacza, że pan Falenta był narzędziem, pośrednikiem, instrumentem PiS-u w konstruowaniu afery, która miała odsunąć Platformę i PSL od władzy, za pomocą nagrań z nielegalnych podsłuchów
Tych faktów, które pokazują, że PiS ma tu nieczyste sumienie, jest bardzo dużo. W materiałach śledztwa było to publicznie przekazane

- mówił Siemoniak.

Więcej o:
Komentarze (95)
Tomasz Siemoniak o listach Markach Falenty: On był narzędziem PiS-u, by odsunąć PO od władzy
Zaloguj się
 • lica79

  Oceniono 16 razy 12

  Kaczyński i jego "banda kolesi" jeśli brali jakikolwiek udział w próbie obalenia legalnie wybranego rządu powinni siedzieć

 • damtek

  Oceniono 13 razy 11

  Falentę umieszczono w areszcie
  śledczym na Służewcu.
  Adwokat Falenty:
  wczoraj próbowano wyłudzić jego zgodę na poddanie się obserwacji psychiatrycznej.
  Czyli pełną izolację od świata zewnętrznego.
  Dlaczego????
  Terlecki wczoraj mówił, że w pisie nie ma tematu

  Ela Tomas/twitter

 • norman67

  Oceniono 23 razy 11

  Kto zdobył władzę przestępczymi metoda, ten przestępczymi metodami będzie jej bronił. Precz z kaczyzmem!

 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 10

  Za zdrade stanu banda gangsterow ktora rzadzi dzisiaj Polska, banda masowo produkujaca zdrajcow wlasnej Ojczynsny, powinna juz dawno siedziec za kratkami .

 • damtek

  Oceniono 11 razy 9

  Rzygam, gdy myślę o naszych polskich media. Zegarkiem Nowaka zajmowali się jak wataha wściekłych rottweilerów, aferami PiS zajmują się jak skomlący ratlerek.
  Julia Stępniewska/twitter

 • chi-neng

  Oceniono 11 razy 9

  Od samego poczatku, gdy niejaki gangster wolski pieprzyl (sorry...) notoryczynie o "TASMACH PRAWDY2, pisalam ciagle, ze to on i PiS sa zleceniodawcami i ze owe tasmy maja posluzyc obaleniu i przejciu wladzy.

  Ciekawa jestem jednej sprawy; jak wynagarodzili Latkowskiego, ktory przeciaz tez mial NIE BYLE JAKI wklad w tym czasie, gdy bylo to aktualne?
  Sluch o nim jakos zaginal...
  Czy ktos wie CO SIE Z NIM DZIEJE?!

 • hanczar1970

  Oceniono 16 razy 8

  Z PiS-em trzeba ostro ! Proszę zaostrzyć debatę, bardziej krytykować bezprawne działania PiS. Wyborcy tego oczekują.....Brejza, Arłukowicz, Sikorski, Giertych dają dobry przykład....szable w dłoń !

 • damtek

  Oceniono 8 razy 6

  ... dla naszych infantylnych mediów ważniejsze było to, że polityk powiedział 'du.a' niż to, że przeprowadzono zamach stanu....

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 18 razy 6

  Ale to wasze środowisko spowodowało że po 89 roku kler zaczął wychowywać i nauczać młodzież, teraz macie tego efekty, społeczeństwo jest coraz głupsze, coraz bardziej zabobonne, nie nauczone szacunku do człowieka i prawa, agresywne i nie tolerancyjne. To wasza wina, pisiury tylko z tego korzystają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX