Co Biedroń szeptał liderowi SLD? Czarzasty kpi: Że jestem przystojny, mądry, i że mnie lubi i kocha

Liderzy SLD i Wiosny ostatnio rozmawiali na platformie podczas Parady Równości, co wywołało falę spekulacji. Choć zostały przecięte - okazało się, że Biedroń zaproponował Czarzastemu koalicję na wybory - o tę sprawę pytano w RMF FM. Co szeptał mu do ucha Biedroń? Według Czarzastego: - Że mnie lubi, że jestem przystojny, mądry i dobrze prowadzę swoją postkomunistyczną partię.
Zobacz wideo

Opisywaliśmy w ostatnią sobotę na Gazeta.pl, że podczas warszawskiej Parady Równości nieoczekiwanie na platformie Sojuszu Lewicy Demokratycznej pojawił się Robert Biedroń. Już wtedy zaczęto spekulować, o czym mógł rozmawiać z szefem SLD Włodzimierzem Czarzastym.

Sam lider Wiosny przed tym spotkaniem mówił, że zaproponował Sojuszowi wspólny start w wyborach do parlamentu. Temat powrócił w środę rano w RMF FM, gdy Robert Mazurek zapytał Czarzastego, co "szeptał mu do ucha Robert Biedroń na platformie". Lider SLD od razu żartobliwie wypalił:

Że mnie lubi, że mnie kocha, że mnie szanuje, że jestem przystojny, że jestem mądry, że świetnie prowadzę swoją postkomunistyczną partię, że zawsze ją bardzo szanował.

Później Czarzasty jednak potwierdził, że propozycje koalicji padły, a sam Biedroń zaproponował mu spotkanie, "które się odbyło".

Czarzasty jest za koalicją. Ale nie z Biedroniem

Gdy prowadzący dopytywał, jaka jest w takim razie odpowiedź Czarzastego na propozycję koalicji z Wiosną, ten odparł, że wszystko w rękach działaczy SLD, którzy 29 czerwca zagłosują w tej sprawie w referendum.

23 tysiące członkiń i członków partii zdecydują, czy SLD ma iść samo, bo zawsze ten wariant wraca, czy w koalicji

- powiedział, podkreślając, że jeśli działacze zdecydują, że chcą do wyborów iść w koalicji, to "on i rada krajowa natychmiast podejmą decyzję". Czarzasty otwarcie za to przyznał, jaka forma startu do walki o miejsca w Sejmie mu odpowiada.

Ja uważam, że SLD powinno funkcjonować w tej koalicji, w której funkcjonowało w ramach wyborów do Parlamentu Europejskiego. (...). Ja wiem dokładnie, co chcę zrobić z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. (...). Będę namawiał jak najszerszą grupę partii i struktur, bo uważam, że to dobry pomysł. Zacznę od namawiania PSL-u

- mówił.

Więcej o:
Komentarze (15)
Co szeptał Biedroń liderowi SLD? Czarzasty kpi: Że jestem przystojny, mądry, i że mnie lubi i kocha
Zaloguj się
 • rabbitt

  Oceniono 9 razy 3

  Czarzastego to nawet wyposzczony byk nie posunie !

 • 31.februarius

  Oceniono 11 razy 1

  "Kocham pana, panie Sułku!
  E tam, cicho, wiem ..."

 • baby1

  Oceniono 9 razy 1

  Jak w Koalicji będzie połowa jedynek dla SLD, to czemu nie startować w Koalicji? Wystarczy, że Grześ przekona resztę PO, że tak będzie lepiej. W końcu SLD dobrze sprawdziło się w wyborach do PE, bo dostało 5 mandatów.

 • absolute_dissent

  Oceniono 9 razy -1

  Kurła, Włodzimierz to jest jednak autoanihilator.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 4 razy -2

  Urokowi i POwabom Kałolicji nie opra sie nawet najbardziej oPOrni. A co dopiero wiosenni.

 • ja5569

  Oceniono 3 razy -3

  A moze Czarzasty "kpi" dla zmylenia przeciwnika, i rzeczywiscie tak bylo?

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 7 razy -3

  >Czarzasty kpi: Że jestem przystojny, mądry, i że mnie lubi i kocha

  Czarzasty - ty wstrętny homofobie!
  Żartujesz sobie z pederasty?

 • proteusz33

  Oceniono 9 razy -3

  Ugrupowanie Barbary Nowackiej Inicjatywa Polska zostało zarejestrowane jako partia. Dokumenty przyjęła Państwowa Komisja Wyborcza. - To przygotowania do wyborów - mówi Dariusz Joński z IP.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX