Komentarze (771)
Wybory do Sejmu. Prawo i Sprawiedliwość przed zjednoczoną Koalicją Europejską i Wiosną
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • worddesign

  Oceniono 11 razy 9

  Jest to niewątpliwie najsmutniejsza konstatacja w moim życiu, ale ten właśnie pisowski wybór polityczny Polakom się po prostu należy. Myślałem zawsze, że jesteśmy dużo mądrzejszym narodem, ale znalazl sie ktoś, kto ten naród dużo lepiej rozpoznał. Rozpoznał i wykorzystał do swoich celów. Dał mu jego własne pieniądze, zadłużył na wieczność i śmieje się z każdego, kto dał się na to nabrać i z tego kto bezsilnie protestuje. Przy tym poziomie ciemnoty Polska zmarnuje bezpowrotnie swoją szanse na lepszą przyszłość.
  Krytyka Schetyny i próba wymiany go na jakiegokolwiek innego przywódcę jest tylko pudrowaniem zwłok. Bo nikt nie obieca ci tyle i nikt z opozycji tak nie zadłuży kraju jak pan Jarek. Zdrowy rozsądek i logika, a przede wszystkim patriotyzm każdego opozycjonisty nie pozwoliłby na destrukcje i wyniszczenie kraju. Jeśli chcesz wiedzieć jaką Polskę nam i naszym dzieciom szykują aktualnie rządzący pod wodzą Jarosława K. , spójrz na naszą dumę narodową Janów Podlaski.
  Tej destrukcji wokół nas nie sposób wytłumaczyć w jakikolwiek zdroworozsądkowy sposób. To nie są wypadki przy pracy, nieumiejętność czy nieuctwo. To coś dużo bardziej groźnego. To zaplanowana dywersja, to na zimno skalkulowany plan odnoszący każdego dnia sukces przy gromkich brawach motłochu z pięcioma stówkami w kieszeni.

 • tomala44

  Oceniono 8 razy 8

  Do Losia
  Znajdz se kobite to bedziesz mial po nocach zajecie zamiast bzdury po forach wypisywac.

 • lajdan

  Oceniono 20 razy 8

  Kto wygra wybory na jesieni i dlaczego PiS? Bo tak głupiej opozycji na świecie nie znają. Większość konstytucyjna całkiem realna.

 • alfred_hugecock

  Oceniono 24 razy 8

  Trzeba spyerdalać z tego okrętu, bo po wygraniu przez PiS wyborów nie będzie żadnych trzynastek, żadnych pięćsetplusów tylko 200 procent+ za pietruszkę, 150 procent+ za energię elektryczną itp.

 • jiddu

  Oceniono 28 razy 8

  Trudno, jak lud chce by to walnęło, to wolę trzeba uszanować.

 • kasiajan

  Oceniono 9 razy 7

  miażdżący? 3 pkt róznicy? poje...o was?

 • marrob

  Oceniono 15 razy 7

  I mam tylko jedno pytanie. Jak za jakiś czas okaże się że PiS zadłużał Państwo w imię swoich wyborów. Co zrobią ci ludzie którzy głosowali na PiS. Powiedzą Przepraszam???!!!

 • lesnojeziorska

  Oceniono 13 razy 7

  Towarzysze już znowu obiecują, że władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy. Oddali wtedy, oddadzą i teraz. Trochę tylko Polski szkoda.

 • worddesign

  Oceniono 8 razy 6

  Jest to niewątpliwie najsmutniejsza konstatacja w moim życiu, ale ten wybór polityczny Polakom się należy. Myślałem zawsze, że jesteśmy dużo mądrzejszym narodem, ale znalazl sie ktoś kto ten naród dużo lepiej rozpoznał. Rozpoznał i wykorzystał do swoich celów. Dał mu jego własne pieniądze, zadłużył na wieczność i śmieje się z każdego, kto dał się na to nabrać i tego kto bezsilnie protestuje. Przy tym poziomie ciemnoty Polska zmarnuje swoją szanse na lepsza przyszłość.

 • lum99

  Oceniono 10 razy 6

  Definitywny koniec mitu o Polakach jako nacji szczególnie milujacej wolność i demokrację.. Bo w sierpniu 80 i czerwcu 89 nie chodziło o żadną demokrację tylko żeby półki w sklepach były pełne jak na zachodzie

 • s0nar

  Oceniono 14 razy 6

  Hahahaha i bardzo dobrze. Niech prostacy i durnie z prowincji dalej głosują na pisuarów. Za chwilę obudzą się z ręką w nocniku i nic im nie pomoże 500+ czy inne gówna. Będą jeszcze wiekszymi nędzarzami Europy niż są obecnie i byli do niedawna. A ja wtedy będę się śmiał jeszcze głośniej. Z ich głupoty.

 • 2345olskup

  Oceniono 12 razy 6

  to oczywiste ze jedynie kryzys odsunie PIS od wladzy ale to bedzie tak jak z brexitem zeby bylo lepiej musi byc troche gorzej a to bedzie trwac

 • zdziwiony6

  Oceniono 16 razy 6

  Pomijam wątpliwą wiarygodność sondażu zrobionego dla Gazety Polskiej ale muszę powiedzieć, że przyczyną sukcesów wyborczych PiS-u jest przerażająca nieudolność opozycji. Ci ludzie w zasadzie nie mają programu wyborczego. Głoszenie konieczności odsunięcia od władzy PiS-u i wsparcie dla LGBT nie wystarczy do zwycięstwa.

 • walek7003

  Oceniono 18 razy 6

  Kościół ma doświadczenie w przerzucaniu przestępców do argentyny...teraz widać że romans pis z rydzykiem ma głębszy sens.

 • jedyny_times

  Oceniono 5 razy 5

  Jeśli pis wygra wybory, to Polska znowu stanie się państwem zależnym od Rosji. We wszystkich działaniach widać macki Putina. W rozpieprzeniu ustroju demokratycznego, w konflikcie z UE, w zadłużeniu państwa, w rozbrojeniu armii. I internet, ilość fejków, ilość troli, które nadają w polskim internecie z Rosji, jest po prostu zastraszająca, można to śmiało nazwać cyberatakiem i czy polski rząd coś z tym robi, nie , nie robi i nie zrobi, bo są w układzie z Rosją. Rząd pisu, to jest ruska agentura.

 • robroy987

  Oceniono 13 razy 5

  kiedys rownie popularny byl zydowski karczmarz na wsiach. bo wodke na kredyt dawal. dokladnie to teraz pis robi. wies zawsze biedna bedzie

 • krzyna2

  Oceniono 9 razy 5

  PO da sobie rade ,ma nielych frontmenow Pitera ,Swiecicki,Boni Halicki wyjda do ludzi i pozamiataja w obwodzie jeszcze Roza Thun von ...i Gasiuk

 • lew131313

  Oceniono 7 razy 5

  41,5% do 38,2% to MIAŻDŻĄCA przewaga???? Hej, Gazeto, ogarnij się, bo pleciecie bzdury!
  Coś ostatnio robicie propagandę PiS-owi i jesteście wyraźnie przeciwko Opozycji. Nieładnie, nieładnie...

 • takito.ataki

  Oceniono 11 razy 5

  Jesteśmy krajem demokratycznym, podobnie jak Austria i USA. Ba, USA są traktowane jako wzorzec demokracji zarówno przez obecnie rządzących jak i opozycję. Dawno temu, ww tym wzorcowym kraju dziennikarze opisali historię zwaną później aferą Watergate. W wyniku działań dziennikarskich prezydent - jak na kraj demokratyczny przySTAŁO - podał się do dymisji a dziennikarze zostali nagrodzeni. Z kolei niedawno w Austrii ktoś (chyba nie dziennikarz) udostępnił nagranie ze spotkania na Ibizie w którym uczestniczył wicekanclerz kraju oraz rosyjska miliarderka. Wicekanclerza zdymisjonowano, kanclerz sam zrezygnował i będą nowe wybory. W demokratycznej Polsce pracownicy niejakiego Falenty podsłuchiwali prominentnych działaczy ówczesnej koalicji rządzącej, nagrania upubliczniono i co? Działacze zostali wybrani do Europarlamentu, szef partii uciekł na stanowisko do Brukseli a Falenta i współpracownicy skazani przez niezawisły sąd. Czy w demokratycznym państwie jest to możliwe?

 • raczek41

  Oceniono 13 razy 5

  Naród głupi na potęgę. Ale takim się lepiej rządzi, bo nie ma żadnych oczekiwań. Reforma (deforma) oświaty właśnie to miała na myśli...

 • tetradrachma

  Oceniono 17 razy 5

  Ja, inteligent b. dyplomata, obyty w swiecie, człowiek tolerancyjny, antyklerykał i wierzący w Boga, nikak nie magu poniati, że są ludzie, którzy godzą na rzady PiS-u.

 • tytus.k

  Oceniono 15 razy 5

  Cóż, jestesmy na etapie zauroczenia populizmem i rozdawnictwem. Ponieważ skutki nadejdą dopiero za parę lat, stracimy gospodarczo i społecznie jakąś dekadę. Cóż, tak widocznie musiało być. Zapomnieliśmy, czym skończyło się przekupywanie robotników, rozpoczęte za "późnego Gierka" - pod koniec pensjami po kilka mln zł, a przedtem bankructwem kraju. Cóż, róbcie tak dalej, ja na pewno nie trzymam oszczędnosci w złotówkach czy polskich akcjach lub obligacjach. Jeszczem nie zdurniał. Wiem, co oznacza 500 tys. PLN realnego długu przypadającego (wg oficjalnych informacji!) na polska rodzinę. Wiem, jak prawdopodobny jest światowy "reset" - będzie miał on u nas szczegolnie dramatyczną formę. Tak widocznie musiało być.

 • rubo45

  Oceniono 25 razy 5

  wystarczy. PiS nie ma większości konstytucyjnej. Senat przy takim rozkłądzie głosów nie wiadomo. nadchodzi kryzys bo nadchodzi i za cztery lata pisu nie ma wogóle.

 • ba_sw_ek

  Oceniono 4 razy 4

  Są pieniądze dla suwerena, PiS wygrywa, zabraknie pieniędzy... oj, będzie się działo to nie przy urnach wyborczych. Kto by chciał sprzątać tę "stajnię Augiasza"

 • 600ps

  Oceniono 10 razy 4

  Czy to ważne ile procent glosów otrzymal PiS czy KE polska dla Europy politycznie już nic nie znaczy i za 3-4 lata bedzie bankrutem a wówczas pisiory jak szczury uciekną z pełnymi kieszeniami naszych pieniedzy za granice. Juz w chwili obecnej tak zwani politycy pisu najwieksze głąby nienawidzace UE znalazło ciepła posade w Brukseli.

 • worddesign

  Oceniono 4 razy 4

  Krytyka Schetyny i próba wymiany go na jakiegoś innego przywódcę jest tylko pudrowaniem zwłok. Bo nikt nie obieca ci tyle i nikt z opozycji nie zadłuży kraju jak pan Jarek. Zdrowy rozsądek i logika, a przede wszystkim patriotyzm nie pozwolą na takie wyniszczenie kraju. Jeśli chcesz wiedzieć jaką Polskę nam i naszym dzieciom szykują spójrz na naszą dumę narodową Janów Podlaski.

 • poppers68

  Oceniono 6 razy 4

  Dziennikarze mają od jakiegoś czasu zachwiane mechanizmy nazewnictwa związanego z poszczególnymi sytuacjami.
  Mamy ciepły czerwiec z temperaturą np. 18 st. w nocy? " Afrykańskie noce"
  Mamy temperatury w dzień na poziomie np. 30 stopni? " Afrykańskie temperatury"
  Mamy wyniki wyborów do PE gdzie koalicja prawicy ( PIS ) vs. koalicja europejska i ewentualnie Wiosna to różnica.....1 % ? " Porażająca porażka sił demokratycznych"
  Mamy sondaż dla prawicowej Gazety Prawnej gdzie połączona prawica wygrywa z połączona siłą demokratyczną na poziomie 3,3 % ? " Wyniki porażający do opozycji"

  WYLUZUJCIE I NIE STRASZCIE.

 • cmochall

  Oceniono 6 razy 4

  Mozna odnies wrazenie ,ze PO,SLD,PSL i inne mniejsze partie robia wszystko aby pis wygral wybory.Moze to i lepiej dla kraju bo im nie o dobro wspolne chodzi a jedynie o cieple posadki.

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  Jutro w imieniu Sikorskiego i Rostowskiego, których reprezentowałem w śledztwie dot. afery podsłuchowej składam wniosek o wznowienie śledztwa.
  Rzeczpospolita: Afera podsłuchowa: Falenta proponuje układ za ułaskawienie

  Roman Giertych/twitter

 • fleshless

  Oceniono 10 razy 4

  kiełkujący to mamy co najwyżej mafijny zamordyzm a la Kaczyński

  i oczadzone społeczeństwo, które skapnie się, jak geniusz prezesa doprowadzi do kryzysu
  a to już niedługo,
  ale na drugą (a jak już drugą, to wieczną) kadencję wystarczy,
  a potem już nie będzie odwrotu i przewodnia siła narodu PiS będzie nie do ruszenia, wtedy Kaczyński pokaże wszystkim wielkiego faka, rzuci paru wrogów na pożarcie - może Tuska, może Schetynę - zamknie ich, i pójdzie do Putina, żeby żywił mu naród.
  A Putin oczywiście za darmo tego nie zrobi.
  Zobaczycie, że tak będzie.

 • 5andrzejm

  Oceniono 4 razy 4

  Pole do popisu dla opozycji.Zostało niewiele czasu bo 4 miesiące w tym wakacje.
  3% różnicy to nie dramat jeszcze ale jak się uda opozycji przekonać elektorat jak nie ma przywódcy, programu.
  Chyba że się zmobilizują....

 • facio60

  Oceniono 10 razy 4

  Dopóki trwa światowa koniunktura rozdawnictwu i PiS nic nie grozi. Ale tąpniecie w światowej gospodarce spowoduje brak możliwości finansowania różnych piątek Kaczyńskiego. A wtedy albo gigantyczna inflacja albo wstrzymanie programów. W obu przypadkach PiS przegrywa z hukiem. A światowy kryzys już robi puk, puk.

 • pandzik

  Oceniono 14 razy 4

  tępy zniewolony przez zaborców komunistów i czarnych , naród. Żal patrzeć jak umiera.

 • jan.fils

  Oceniono 14 razy 4

  Dokładnie dziś napisałem merytoryczny komentarz, że zaangażowanie PO w tęczowy happening w Warszawie przypuszczalnie nie jest najlepszą strategią. Dostałem za to grad negatywnych komentarzy.

  Tym razem napiszę prosto z mostu, abyście wszyscy zrozumieli. Jeszcze trochę poparcia PO dla jedanych pebałów a PIS będzie miał większość konstytucyjną.

  A jeśli tu chodzi o moralne zwycięstwo możemy się umówić, że PO już wygrało 10 razy, więc ostatni niech zgasi światło.

  To tyle w temacie.

 • damtek

  Oceniono 14 razy 4

  Falenta składa kolejny wniosek o ułaskawienie i mówi do prezydenta - "...bo napiszę książkę o kulisach afery podsłuchowej...". Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
  B.Wiciński/twitter

 • spokojny4

  Oceniono 7 razy 3

  i coz poczac z glupim narodem ktory nie rozumie prostych zasad ekonomii, demokracji czy historii.....
  Za 500+ kupili ,,ciemny lud,, ---kupili ich za pieniadze z budzetu na ktory sam ,,ciemny lud sie sklada.
  Ciemny lud nie kuma demokracji bo do niego nie dociera ze brak praworzadnosci to to samo co brak kodeksu drogowego . Wczesniej czy pozniej jakis swir wjedzie Tirem na autostrade pod prad.
  Ciemny lud nie przyjmuje do wiadomosci ze ich wUc wielki nie ma zadnych zaslug w obalaniu komuny, ze w kraju w ktorym tron i oltarz jest zbytnio zblizony tam panuje ciemnota jak chce KK

 • lewus

  Oceniono 3 razy 3

  CIEKAWE KTO ROBIŁ TEN SONDAŻ ????????????????
  ZWOLENNICY JUŻ PRAWIE ŚWIĘTEGO rydzyka i stada kaczorów ???????????????

 • rzepiec

  Oceniono 7 razy 3

  Ludzie zmykają oczy i wierzą ,że można zjeść ciastko i mieć ciastko potrzebny tylko czarodziej z Żoliborza.

 • komercyjny02

  Oceniono 9 razy 3

  Czyli większość konstytucyjna dla Kaczora?
  A skoro tak, to jesienne wybory będą ostatnimi w pełnym tego słowa znaczeniu wyborami. W następnych latach będzie już tylko pusty ceremoniał.

 • terminator444

  Oceniono 5 razy 3

  Opozycji podpowiadm - "w zdrowym ciele zdrowy duch"
  Lud zdrowego ducha nie ma - bo wydaje 500+ na wodke i zdrowie sobie niszczy. Potem 12 miesiecy na wizyte do lekarza musi czekac i z glowa coraz gorzej!
  Opozycja musi realnie pokazac wyborcy program uzdrowienia Sluzby Zdrowia!
  Jezeli dobrze to zrobi to gwarantuje ze wygra!

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 7 razy 3

  Im więcej PiS osiągnie tym z większym hukiem padnie na łeb.

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 5 razy 3

  41:39 miażdżenie na miarę blefu statystycznego. Doprawdy zabawny człowiek produkuje tytuły w Gazeta.pl.

 • gab48

  Oceniono 5 razy 3

  Musicie jeszcze bardziej atakować kościół i wierzących. Nabożeństwa pseudobiskupa na paradach to za mało. Musicie dawać więcej gretkowskiej i jazdrzewskiego.
  To pomoże.

 • damtek

  Oceniono 7 razy 3

  Jaka jest różnica między automatem telefonicznym, a głosowaniem na @pisorgpl?

  W automacie najpierw płacisz, a potem wybierasz, a przy głosowaniu na #PiS najpierw wybierasz, a później płacisz.
  Szymon Komorowski/twitter

 • aresdog

  Oceniono 5 razy 3

  czas na ewakuację ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX